Dodaj do ulubionych

1000-lecia

IP: 4.2.* / *.rzeszow.mm.pl 17.01.03, 16:38
Jak Wam się pdoba osiedle 1000-lecia? Czekam na opinie?
Obserwuj wątek
    • debiczanin Re: 1000-lecia 19.01.03, 14:37
      Gość portalu: Heniek napisał(a):

      > Jak Wam się pdoba osiedle 1000-lecia? Czekam na opinie?

      W DĘBICY ULICA 1000-LECIA JEST SUPER :) A O RZESZOWSKIM OSIEDLU TO DOKŁADNIE
      NIE WIEM :)
      POZDRÓWKA Z DĘBICY :):):)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka