Gość: Heniek IP: 4.2.* / *.rzeszow.mm.pl 17.01.03, 16:38 Jak Wam się pdoba osiedle 1000-lecia? Czekam na opinie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
debiczanin Re: 1000-lecia 19.01.03, 14:37 Gość portalu: Heniek napisał(a): > Jak Wam się pdoba osiedle 1000-lecia? Czekam na opinie? W DĘBICY ULICA 1000-LECIA JEST SUPER :) A O RZESZOWSKIM OSIEDLU TO DOKŁADNIE NIE WIEM :) POZDRÓWKA Z DĘBICY :):):) Odpowiedz Link Zgłoś