Dodaj do ulubionych

Raport o wschodniej scianie w "Polityce"

IP: *.nat.rsk.pl 28.06.06, 15:07
W raporcie w ostatnim numerze jest sporo o Podkarpaciu. Np. o wszawskim
podcinaniu skrzydel w sprawie lotniska w Jasionce.

Polecam lekturę.
Obserwuj wątek
    • aron2004 Re: Raport o wschodniej scianie w "Polityce" 28.06.06, 19:20
      Polityka reprezentuje opcję polityczną która na ścianie wschodniej wypada
      najgorzej, tak że trudno się dziwić, że obrzuca błotem.
      • lhasa Re: Raport o wschodniej scianie w "Polityce" 29.06.06, 00:27
        POlityka nie obrzuca nas błotem, tylko stwierdza fakty - jesteśmy jednym
        znjabiedniejszch regionów UE i tyle.
        • aron2004 Re: Raport o wschodniej scianie w "Polityce" 29.06.06, 05:43
          to wyprowadż się na bogatą ścianę zachodnią, szczególnie do jakiegoś PGRu albo
          miasteczka z bezrobociem 35%.
          • Gość: ; A co ma bezrobocie do bogactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 10:31
            Na Ukrainie wynosi 3%,a na Bialorusi nieco ponad 1%.Co z tego ,ze bezrobocie we
            Wroclawiu jest wyzsze niz w Rzeszowie:-)
            • lhasa Re: A co ma bezrobocie do bogactwa? 29.06.06, 13:58
              Może zamiast obrzucać się błotem, zajmijcie się sobą??
              Mieszkam w Rzeszowie, pracuję, kształcę się, nie narzekam na życie - nie muszę
              sobie NICZEGO odmawiać , jest mi tu dobrze. Ale to kosztowało mnie sporo pracy,
              bo nie ma nic za darmo. Tak więc, rękawy zakasać i brać sprawy w swoje ręce.
              • Gość: ciekawy Re: A co ma bezrobocie do bogactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 14:00
                A może masz plecy?
                • lhasa Re: A co ma bezrobocie do bogactwa? 29.06.06, 14:08
                  Podejrzenia o 'plecy',znajomości są całkiem zrozumiałe bo nie raz całowałam
                  klamkę z powodu ich braku. W każdym razie to co teraz mam kosztowało mnie sporo
                  lat 'harówy' a tzw. znajomości zdobywałam w trakcie.
                  Istnieje taka fundamentalna zasada : 'Jest akcja jest reakcja" - pod rozwagę.
            • nekroskop88 Re: A co ma bezrobocie do bogactwa? 29.06.06, 14:35
              > a na Bialorusi nieco ponad 1%

              I tak się dziwię, że białoruska propaganda nie podaje, że na Białorusi wszyscy
              pracują.
              • Gość: wasyl To nie propaganda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 14:39
                Tam naprawde prawie wszyscy maja prace:-)
                • nekroskop88 Re: To nie propaganda 29.06.06, 15:15
                  Widzę to codziennie na białostockich rynkach.
                  • Gość: :-) Odwiedz Grodno:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 15:30
            • Gość: :-) Rumunia-bezrobocie 5,5% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 15:31

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka