Gość: jorge IP: *.nat.rsk.pl 28.06.06, 15:07 W raporcie w ostatnim numerze jest sporo o Podkarpaciu. Np. o wszawskim podcinaniu skrzydel w sprawie lotniska w Jasionce. Polecam lekturę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aron2004 Re: Raport o wschodniej scianie w "Polityce" 28.06.06, 19:20 Polityka reprezentuje opcję polityczną która na ścianie wschodniej wypada najgorzej, tak że trudno się dziwić, że obrzuca błotem. Odpowiedz Link Zgłoś
lhasa Re: Raport o wschodniej scianie w "Polityce" 29.06.06, 00:27 POlityka nie obrzuca nas błotem, tylko stwierdza fakty - jesteśmy jednym znjabiedniejszch regionów UE i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Raport o wschodniej scianie w "Polityce" 29.06.06, 05:43 to wyprowadż się na bogatą ścianę zachodnią, szczególnie do jakiegoś PGRu albo miasteczka z bezrobociem 35%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; A co ma bezrobocie do bogactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 10:31 Na Ukrainie wynosi 3%,a na Bialorusi nieco ponad 1%.Co z tego ,ze bezrobocie we Wroclawiu jest wyzsze niz w Rzeszowie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
lhasa Re: A co ma bezrobocie do bogactwa? 29.06.06, 13:58 Może zamiast obrzucać się błotem, zajmijcie się sobą?? Mieszkam w Rzeszowie, pracuję, kształcę się, nie narzekam na życie - nie muszę sobie NICZEGO odmawiać , jest mi tu dobrze. Ale to kosztowało mnie sporo pracy, bo nie ma nic za darmo. Tak więc, rękawy zakasać i brać sprawy w swoje ręce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Re: A co ma bezrobocie do bogactwa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 14:00 A może masz plecy? Odpowiedz Link Zgłoś
lhasa Re: A co ma bezrobocie do bogactwa? 29.06.06, 14:08 Podejrzenia o 'plecy',znajomości są całkiem zrozumiałe bo nie raz całowałam klamkę z powodu ich braku. W każdym razie to co teraz mam kosztowało mnie sporo lat 'harówy' a tzw. znajomości zdobywałam w trakcie. Istnieje taka fundamentalna zasada : 'Jest akcja jest reakcja" - pod rozwagę. Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: A co ma bezrobocie do bogactwa? 29.06.06, 14:35 > a na Bialorusi nieco ponad 1% I tak się dziwię, że białoruska propaganda nie podaje, że na Białorusi wszyscy pracują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wasyl To nie propaganda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 14:39 Tam naprawde prawie wszyscy maja prace:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: To nie propaganda 29.06.06, 15:15 Widzę to codziennie na białostockich rynkach. Odpowiedz Link Zgłoś