Dodaj do ulubionych

Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz...

    • Gość: Pstryk Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 13:44
      Poprostu mamy Panstwo Policyjne gdzie wieksze ma uprawnienia policjant niz
      obywatel. Policja ma za duzo uprawnien i je nagminie wykorzytuje np. kontrole
      osobiste (sprawdzenie czy telefon jest kradziony czy w torbie nie ma sie
      czegos...) choc tu powinni spisywac formularz kontroli to oni tego nie robia i
      lamia prawo. Wola lapac zwyklych obywateli na przechodzeniu przez swiatla
      dzieci(male z matkami) kradnace cos w sklepie niz bandziorow i drechow
    • orinus Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. 23.08.06, 13:47
      Czy ktoś może wyjaśnić, na czym polega "niedopełnienie obowiązku opieki"? Jak
      to wygląda w praktyce - na jaką odległość może się oddalić dziecko, aby rodzic
      nie został oskarżony o takie "niedopełnienie". Praktyka pokazuje, że policja
      coraz częściej uzywa tego terminu. Jak to jest zapisane w kodeksach?
    • yarecki21 Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. 23.08.06, 13:54
      Po 1. nic mu sie nie stalo i raczej nic mu z rak policjantow nie grozilo
      po 2. zostawi slad na pasychice, oj zostawi, taki że juz wiecej nie bedzie sie
      ladowal w tarapaty za 1.5zl
      po 3. matka powinna byc wdzieczna ochoronie i policji bo lepiej za mlodu dac
      nauczke niz potem miec pod dachem nastoletniego bandyte (jaka to szybka droga od
      srubokreta do napadow i rozbojow chyba nie musze przekonywac)

      Dziennikarze jak zwykle musze powyolbrzmiac zeby moc o czyms napisac. Dobrze ze
      mlody pałą po pietach nie dostał ;)
      • Gość: hehe Walić z działa do komara IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 13:56
        zamiast wziąć kapeć :/
        • yarecki21 Re: Walić z działa do komara 23.08.06, 16:57
          ale młody przynajmniej ma nauczke i to prawie pewne że już wiecej takie
          błyskotliwe pomysly nie beda wpadac mu do glowy.
          Morał z tej historii?
          Jak kraść to miliony =)
    • Gość: pyra Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.devs.futuro.pl 23.08.06, 13:55
      jak mozna wyjsc z marketu i nie zauwazyc braku dzieci?!
    • Gość: szczele Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 13:57
      Wielki sukces w walce z 13-to latkiem...A na ulicach i wokół tylu przestępców.
    • Gość: asia Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: 80.152.60.* 23.08.06, 13:57
      surowe konsekwencje dla ochrony i policji, niech łapią złodzieji a nie dziecko
      które w sklepie zabrało śrubokrent i nie opuściło z nim sklepu
    • el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 13:59
      Nie rozumiem rodziny zlodziei. To teraz ofiara ma mniejsze prawa niz poszkodowany?
      Zlodziei powinno sie karac a nie robic z nich bohaterow walki z systemem.
      • topewnieja Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 14:11
        rodzina złodzieji...coś ci się chyba miesza w główce ...czytałeś i
        dopowiedziałeś sobie aby było wygodniej szczekać?...kundelek jaki czy co?
        • el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 14:14
          ukradl srubokret = jest zlodziejem nie wiem nad czym sie tu litowac.
          • Gość: wredna Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:27
            Co ty pie..sz???
            Złapali go jeszcze na terenie sklepu :/
            Może przy kasie chciał dac śrubokręt matce, żeby zapłaciła :/

            Normalnie powinni go śledzić aż do kasy, a jak przy kasie nei zapłaci - wtedy
            sie interweniuje.
            Ale do tego trzeba miec ku.. mózg!!!
            • el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 14:51
              "Okazało się, że starszy chłopiec ukradł śrubokręt za 1,50 zł. Byłyśmy w szoku,
              ale trudno, stało się. Ale gdybym nie zauważyła, że ochroniarze zabierają dzieci?"

              Jak to mowia waszym jezykiem: "zbastuj" i przeczytaj ten fragment. Dodatkowo
              kobieta powinna trafic przed sad za brak opieki nad dzieckiem. Jak mogla
              niezauwazyc, ze nie ida razem??? Sory, ale takiej matce powinno odebrac sie
              prawa rodzicielskie.
              Zlodziej to zlodziej, powinien dostac nauczke.
              • Gość: wredna Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:53
                13-latka będziesz przykuwał do swojej ręki czy nogi?

                Ona powtarza w tym momencie to, co jej przekazała ochrona, jako powód zatrzymania...
                A wyraźnie jest napisane, że gó..arz nie wyszedł ze sklepu!
                Więc jaka kradzież???
                Oskarżyć mogliby go, jakby wyszedł, a nie zapłacił!!
                • el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 15:12
                  13 lat mial zlodziej, a mlodszy braciszek?? Zreszta to niewazne, za 13 latka i
                  tak odpowiada matka i powinna zlodzieja pilnowac.

                  Kazdy supermarket jest zbudowany tak, ze kasa jest oddalona od wyjscia. Wyglada
                  na to, ze przeszli juz przez kase czyli ukradli.

                  "Panie zajęte zakupami na chwilę straciły z oka dzieci. Gdy wyszły ze sklepu,
                  zorientowały się, że chłopców nie ma z nimi. "

                  Na chwile stracily dzieci z oczu i zdazyly zaplacic za zakupy i wyjsc ze sklepu?
                  Wyszla ze sklepu i zapomniala o dzieciach? Nastepnym razem zostawi je w gorach
                  albo zaopiekuje sie nim jakis starszy Pan kochajacy je duzo bardziej. Sory ale
                  dla mnie takie zachowanie pachnie jakas patologia.
                  • Gość: wredna Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 15:15
                    Coś mi sie wydaje, że twoje poglady to też "patologia". Z 13-latkiem za rączkę?
                    Z 3-latkiem - ok :)
                    • el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 15:22
                      nie za raczke, ale wiesz 2 dzieci w tym STARSZE=13 (ile mialo mlodsze)i taka
                      beztroska?? Przeciez to jest niebezpieczne miejsce (parking, wyladowane ciezkimi
                      towarami wozki, rozni ludzie w tym kafelkarze...). Jakos wczesniej ja nie
                      interesowalo co sie z nimi dzieje, tylko nagle raban. BDB. matka nauczy sie, ze
                      dzieci na smycz i kaganiec, a dzieciak nauczy sie zeby nienawidziec policji i
                      nie krasc.
                      • remik.bz Z 13 latkiem za rączkę ? 24.08.06, 08:26
                        el_p napisał:

                        > nie za raczke, ale wiesz 2 dzieci w tym STARSZE=13 (ile mialo mlodsze)i taka
                        > beztroska?? Przeciez to jest niebezpieczne miejsce

                        Moje dziecko ( 12 lat ) codziennie znajduje się w niebezpiecznym miejscu "bez
                        opieki". Gdy idzie do szkoły - przechodzi przez ulice.
                        Czy Twoim zdaniem powinienem codziennie odprowadzać do szkoły 12-latke ?
                        Co to wogóle znaczy w sensie prawnym "brak opieki" nad 13-latkiem?
                        A co do zakupów i "kradzieży".
                        W wielu sklepach często kupuje się dziecku np sok , który ono wypija w czasie
                        zakupów , a rodzice płacą za niego przy kasie.
                        W tej sprawie podstawowe pytanie jest , czy rzeczywiście doszło do kradzieży?
                        Czy ochrona "złapała" chłopaka po przejściu kasy , czy przed.No i jakie były
                        jego intencje. Może po prostu szukał matki , bo chciał aby kupiła mu ten
                        nieszczęsny srubokret.
                        Ale to wszystko winno być wyjasnione w obecności matki.
                        Castorama absolutnie przegieła. Ja "boje sie" tam od dziś chodzić na zakupy.
          • topewnieja Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 15:23
            mama też i tata i wujci and reszta familii? tak to sobie pokumałeś bo młody miał
            jazdkę na śrubstak? ciekawe wnioski takie bardzo w stylu pis...
    • remik.bz Castorama zatrudnia idiotów udających twardzieli 23.08.06, 13:59
      Castorama zatrudnia "myslących inaczej". Jeśli ochrona widzi szczeniaka
      kradnącego srubokręt , to pierwsze , podstawowe pytanie powinno brzmieć "synu ,
      gdzie twoja matka"?. I dalej nalezało sprawę juz z matka załatwiać.
      Ale trzeba było wszystkim pokazać jakim sie jest "Chuckiem Norrisem" !!!
      Gratuluje Castoramie personelu i jadę po gwoździe do Leroy Merlin. Tam obsługa
      pomaga w zakupach.
      Przypmniał mi się kawał ze stanu wojennego. "Milicjant chwali się
      kolegom :złapałem opozycjonistę z ulotkami. Tak mu przywaliłem, że aż mu kredki
      i zeszyty wyleciały z tornistra na ulice".
      • p.o.box.77 Re: każdy sobie milicjantem 23.08.06, 14:11
        martwi mnie to że ochrona sklepu [często ludzie nie znający przepisów, lub
        uważający ze są ponad przepisami] ma przyzwolenie społeczne na zatrzymanie
        nieletniego. przecież normalnie matka/ciotka powinna zrobić taki opierdziel w
        holu sklepu ze ochroniarze by otworzyli wszystkie drzwi na oścież.. ale ludzie
        maja to gdzieś. "złapali złodzieja, a ta kobita to nie matka tylko szefowa
        gangu..."

        poza tym co to za podejscie. pomieszczenia ochrony za zamknietymi drzwiami?
        jezeli buduje sie duzy sklep to sie mysli o wszystkim ochronie, pomieszczeniach
        sluzbowych, toaletach itd. pomieszczenie dla niewyjasnionych spraw powinno być
        na widoku publicznym, wszyscy widza podejrzanego i wszyscy widza czy jest
        winien czy nie. co to za zamykanie drzwi? jakis chory psychol moglby krzywde
        dzieciakowi zrobic i wciskac kit ze sobie to sam zrobil... straszne. wchodzisz
        do sklepu na wlasna odpowiedzialnosc...
    • Gość: gosc Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: 1.6.* / *.lafot.com 23.08.06, 14:02
      Polska mentalnosc! Robimy tragedie z 1.5 godzinnego zatrzymania a kradziez
      pozostaje w cieniu. Niedlugo dojdzie do tego ze mordercow bedziemy prosic zeby
      poszli do wiezenia i jeszcze bedziemy im placic ze pozbawieni sa wolnosc.
      Rodzice pilnujcie dzieci!!! A jak kradna to placcie!!!!
    • conan.barbarzynca Od drobiazgu do...Rywina 23.08.06, 14:02
      To nie chore , o! Nie!
      Jak sie nie bedzie drobiazgami sie zajmowali to wyrosna nam tysiace Rywinow i
      pokolenie Owsiaka : robta co chceta! Nie , dziekuje. Dlatego III RP poszla na
      smietnik historii. Papietajcie , mamy IV RP!
      • Gość: co? Re: Od drobiazgu do...Rywina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:04
        Mam w dupie taki kraj, gdzie policja pilnuje gó..arzy, żeby nie ukradli czegoś
        za 1,5 zł, a prawdziwi bandyci łażą po ulicach i w nos sie nam śmieją.
        A z każym ch..em, mordercą, zwyrodnialcem pie.. sie jak ze śmierdzącym jajem
        - bo prawa cżłowieka :/
      • topewnieja Re: Od drobiazgu do...Rywina 23.08.06, 14:14
        poczekaj a pokolenie Owsiaka podziękuje ci za to co ty dla niego zostawiłeś
        prlowska szmatko...
        • conan.barbarzynca Re: Od drobiazgu do...Rywina 23.08.06, 14:20
          Pokolenie Owsiaka jest juz w rynsztoku.
    • Gość: nemo Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:10
      Jeśli pozostawi slad w psychice typu - nie kradnij, to bardzo dobrze. Pańcia zamiast oburzać się powinna zająć się wychowaniem dziecka. Chyba, że takie są wzorce domowe. Pierwszy milion trzeba ukraść. To takie POtrendy wprawdzie, ale złodziejstwo jest złodziejstwem
    • Gość: Dziodzio Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: 213.199.198.* 23.08.06, 14:10
      "Zbigniew Kocój, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie: ... Jestem
      zdziwiony całą sytuacją i przede wszystkim mam zastrzeżenia do opiekunek. Nie
      wyobrażam sobie, by zgubić dziecko w sklepie."
      A co to ma do rzeczy? Czy pan Kocój ma jakiekolwiek prawo wypowiadać się w ten
      sposób publicznie? Tak pouczać to może swoją żonę.
      • p.o.box.77 i to po cichu w domu 23.08.06, 14:13
        ale w domu żony się boi więc mówi tak publicznie o innych.
    • Gość: psychiatra Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.zeto.opole.pl / *.zeto.opole.pl 23.08.06, 14:10
      Idiotyczni ochroniarze i jeszcze bardziej kretyńska policja.Przecież ta benzyna
      więcej kosztowała niz ten głupi śrubokręt.W takich sytuacjach mozna upomniec
      młodego człowieka i rodziców ale żeby taki cyrk robić.To jest chore, to jest
      wyżycie sie zakompleksionych bandytów którzy przeważnie pracuja jako
      ochroniarze,bo człowiek rozumny by cos takiego nie zrobił.Za to ci ochroniarze
      powinni zapłacic za czas,paliwo i straty moralne rodziców.To jest
      niedopuszczalne żeby jakieś kretyny bawiły sie w detektywów.Tez chodze do
      castoramy ale po czyms tak ohydnym juz nie będę tam robic zakupów.Jak maja
      osiłków bezmózgowców to niech oni tam kupują.
    • Gość: magyas Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.teb.pl 23.08.06, 14:11
      I dobrze tak gó..arzowi, nauczy sie przynajmniej
    • Gość: rad Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: 5.6.1D* / *.ford.com 23.08.06, 14:13
      Ten śrubokręt to chyba z papieru !!!!!!!!!!!!!! za 1.5
    • komentator15 Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 14:16
      Z tego co zrozumialem, to chlopaka zatrzymali w sklepie w srodku, czyli
      kradziezy nie bylo, bo nie wyszedl z tym przedmiotem poza sklep!!!!!!! po
      drugie to w kaczolandii zaczyna byc tak jak niegdys w komunie albo w niemczech
      gorzej jak GESTAPO, czy UBECJA... Powinnii ukarac policjantow i ochroniarzy
      zwolnieniem z pracy SADYSCI
    • Gość: art I dobrze IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 23.08.06, 14:17
      I bardzo dobrze, będzie miał smarkacz nauczkę. I niezależnie od tego czy
      śrubokręt kosztował 1,50 czy 1500 jest on złodziejem, a nie ofiarą.
    • Gość: zibi Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.inig.pl 23.08.06, 14:19
      pajac (niedorzecznik policji) nie zna prawa
    • utniak11 teraz bidne dziecko a za 5 lat bedzie bandzior 23.08.06, 14:21
      bo mamusia stracila go z oczu....
      a ile sie szwenda po ulicach wieczorami tych biednych dzieci?
      straconych przez rodzicow?!

      a potem biedne dziecko...
      dziekawe gdzie terminowali obecni bandziory?
    • Gość: kkkk Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.231.udn.pl 23.08.06, 14:26
      Przecietny policjant w Polsce to ironizujacy i drwiacy z wszystkiego koles,
      ktory nie powinien pelnic swojej funkcji. Nigdy nie popelnilem przestepstwa,ale
      policjantom nie ufam i nie daze ani odrobina sympatii. To straszne buce, ktore
      maja innych ludzi gleboko gdzies i nastawione sa nie na pomoc obywatelowi, ale
      na udupienie wszystkich wokol. Nigdy nie zapomne jak znajoma opowiadala mi, ze
      kiedy zostala napadnieta i pobita, dotarla jakos na komistariat, a tam policjant
      powiedizal jej zeby nie przesadzala i cieszyla sie ze napastnik jej nie
      zgwalcil, po czym spisal zeznania i kazal jej isc na piechote na pogotowie- to
      jest kwintesencja podejscia polskiej zalosnej policji do przecietnego czlowieka.
    • piekny_romanek i bardzo dobrze 23.08.06, 14:30
      niech bachory nie kradna. Zaczyna sie od drobnych rzeczy za pare zeta, pozniej
      radio z auta, pozniej samo auto, pozniej bierze sie kredyt i go nie splaca, a
      na koncu zostaje sie (p)oslem partii rzadzacej albo nawet i wicepremierem.
    • Gość: oko Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.chello.pl 23.08.06, 14:32
      Ręce złodziejom poobcinać a nie ułatwiac kontak z opiekunem!
      • Gość: ochrona Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:33
        Też cie ch..u zwine, zanim z towarem podejdziesz do kasy i powiem że ukradłeś.
        Zobaczymy jak ci będzie w mordzie :/
        • Gość: nancy Do wrednej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:42
          Nie dość, że wredna, to jeszcze głupia. Naucz sie czytac ze zrozumieniem! Gdzie
          jest napisane, że zwinęli złodziejaszka przed kasami? Szkoda, że tak rzadko
          używasz mózgu. Zajmij się lepiej garami, albo bachorami, bo pójdą kraśc do
          supermarketu, jak mają taka tolerancyjną mamuśkę...
          • Gość: wredna Zakompleksiony świr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:45
            Idiota :/
            Należało oczywiście jeszcze gó..arza profilaktycznie spałować :/

            Gdyby to był mój syn, to nie usiadłby na dupie przez miesiąc, ale te złamane
            ch..e z ochrony spie..liby z tej swojej budy!
          • Gość: wredna Re: Do wrednej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:46
            Policjant tak wpie..ł bandycie, że temu zeszyty i kredki wypadły z tornistra :/
          • Gość: wredna I sam naucz sie czytać matołku!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:47
            Przecież jest kretynie napisane, że gó..arz NIE WYSZEDŁ ze
            sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: nancy Re: I sam naucz sie czytać matołku!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:55
              Przeczytaj artkuł jeszcze ze sto razy, to moze coś do ciebie dotrze, chociaż
              wątpię..
              • Gość: wredna Re: I sam naucz sie czytać matołku!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:59
                Pracujesz w policji, że tak bronisz matołów?
                Doczytaj ćwoku w przepisach od jakiej kwoty jest PRZESTĘPSTWO - kierowane do
                sądu :)))))) Przestępstwo za 1,50 zł - kandydaci do Złotej Pały!
                Ze szczekającym smarkaczem nie mam ochoty dyskutowąc :D
            • Gość: Ripley Re: I sam naucz sie czytać matołku!! IP: 81.210.116.* 23.08.06, 15:02
              Ludzie dzieciaki za 1,50 na komisariat i przesłuchiwać a w Magdalence to się
              życzeń i bombonierki spodziewali . W Polsce Policja jest od chowania się i
              wlepiania mandatu ganiania dzieciaków i asystowania komornikom ,bo który
              podskoczy prawdziwemu bandziorowi ( a osobą które twierdzą że dziecko nie
              ukradnie więcej - nikt nie mówi co stało się z tym śr. - proponuję uciąć rękę
              to niebędzie czym kraść) Ludzie każdy był dzieckiem nawet ten pożal się Boże
              policjant - może też zwinął kiedyś cukierkiitrzeba go izolować idzmy na
              całość.
        • Gość: S_pider Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.chello.pl 23.08.06, 14:44
          Ochrona w supermarketach to totalne bezmózgi więc jeśli jestes "ochroniarzem"
          to nie dla ciebie to forum. poza tym system ma nagraną sytuacje więc ten numer
          ci nie przejdzie.
    • Gość: Mania Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.06, 14:36
      Nasze wladze sa poje....
    • Gość: Gość Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.kbt.pl 23.08.06, 14:37
      Ja bym na miejscu opiekunek zadzwonił na policję i powiadomił o porwaniu dzieci
      przez ochronę sklepu!!!
    • galan12 "twarde"gliny"tak wpierd.bandycie,że zgubił kredki 23.08.06, 14:37
      "twarde"gliny"tak wpierd.bandycie,że zgubił kredki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka