Gość: Pstryk Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 13:44 Poprostu mamy Panstwo Policyjne gdzie wieksze ma uprawnienia policjant niz obywatel. Policja ma za duzo uprawnien i je nagminie wykorzytuje np. kontrole osobiste (sprawdzenie czy telefon jest kradziony czy w torbie nie ma sie czegos...) choc tu powinni spisywac formularz kontroli to oni tego nie robia i lamia prawo. Wola lapac zwyklych obywateli na przechodzeniu przez swiatla dzieci(male z matkami) kradnace cos w sklepie niz bandziorow i drechow Odpowiedz Link Zgłoś
orinus Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. 23.08.06, 13:47 Czy ktoś może wyjaśnić, na czym polega "niedopełnienie obowiązku opieki"? Jak to wygląda w praktyce - na jaką odległość może się oddalić dziecko, aby rodzic nie został oskarżony o takie "niedopełnienie". Praktyka pokazuje, że policja coraz częściej uzywa tego terminu. Jak to jest zapisane w kodeksach? Odpowiedz Link Zgłoś
yarecki21 Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. 23.08.06, 13:54 Po 1. nic mu sie nie stalo i raczej nic mu z rak policjantow nie grozilo po 2. zostawi slad na pasychice, oj zostawi, taki że juz wiecej nie bedzie sie ladowal w tarapaty za 1.5zl po 3. matka powinna byc wdzieczna ochoronie i policji bo lepiej za mlodu dac nauczke niz potem miec pod dachem nastoletniego bandyte (jaka to szybka droga od srubokreta do napadow i rozbojow chyba nie musze przekonywac) Dziennikarze jak zwykle musze powyolbrzmiac zeby moc o czyms napisac. Dobrze ze mlody pałą po pietach nie dostał ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Walić z działa do komara IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 13:56 zamiast wziąć kapeć :/ Odpowiedz Link Zgłoś
yarecki21 Re: Walić z działa do komara 23.08.06, 16:57 ale młody przynajmniej ma nauczke i to prawie pewne że już wiecej takie błyskotliwe pomysly nie beda wpadac mu do glowy. Morał z tej historii? Jak kraść to miliony =) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyra Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.devs.futuro.pl 23.08.06, 13:55 jak mozna wyjsc z marketu i nie zauwazyc braku dzieci?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczele Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 13:57 Wielki sukces w walce z 13-to latkiem...A na ulicach i wokół tylu przestępców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: 80.152.60.* 23.08.06, 13:57 surowe konsekwencje dla ochrony i policji, niech łapią złodzieji a nie dziecko które w sklepie zabrało śrubokrent i nie opuściło z nim sklepu Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 13:59 Nie rozumiem rodziny zlodziei. To teraz ofiara ma mniejsze prawa niz poszkodowany? Zlodziei powinno sie karac a nie robic z nich bohaterow walki z systemem. Odpowiedz Link Zgłoś
topewnieja Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 14:11 rodzina złodzieji...coś ci się chyba miesza w główce ...czytałeś i dopowiedziałeś sobie aby było wygodniej szczekać?...kundelek jaki czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 14:14 ukradl srubokret = jest zlodziejem nie wiem nad czym sie tu litowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wredna Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:27 Co ty pie..sz??? Złapali go jeszcze na terenie sklepu :/ Może przy kasie chciał dac śrubokręt matce, żeby zapłaciła :/ Normalnie powinni go śledzić aż do kasy, a jak przy kasie nei zapłaci - wtedy sie interweniuje. Ale do tego trzeba miec ku.. mózg!!! Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 14:51 "Okazało się, że starszy chłopiec ukradł śrubokręt za 1,50 zł. Byłyśmy w szoku, ale trudno, stało się. Ale gdybym nie zauważyła, że ochroniarze zabierają dzieci?" Jak to mowia waszym jezykiem: "zbastuj" i przeczytaj ten fragment. Dodatkowo kobieta powinna trafic przed sad za brak opieki nad dzieckiem. Jak mogla niezauwazyc, ze nie ida razem??? Sory, ale takiej matce powinno odebrac sie prawa rodzicielskie. Zlodziej to zlodziej, powinien dostac nauczke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wredna Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:53 13-latka będziesz przykuwał do swojej ręki czy nogi? Ona powtarza w tym momencie to, co jej przekazała ochrona, jako powód zatrzymania... A wyraźnie jest napisane, że gó..arz nie wyszedł ze sklepu! Więc jaka kradzież??? Oskarżyć mogliby go, jakby wyszedł, a nie zapłacił!! Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 15:12 13 lat mial zlodziej, a mlodszy braciszek?? Zreszta to niewazne, za 13 latka i tak odpowiada matka i powinna zlodzieja pilnowac. Kazdy supermarket jest zbudowany tak, ze kasa jest oddalona od wyjscia. Wyglada na to, ze przeszli juz przez kase czyli ukradli. "Panie zajęte zakupami na chwilę straciły z oka dzieci. Gdy wyszły ze sklepu, zorientowały się, że chłopców nie ma z nimi. " Na chwile stracily dzieci z oczu i zdazyly zaplacic za zakupy i wyjsc ze sklepu? Wyszla ze sklepu i zapomniala o dzieciach? Nastepnym razem zostawi je w gorach albo zaopiekuje sie nim jakis starszy Pan kochajacy je duzo bardziej. Sory ale dla mnie takie zachowanie pachnie jakas patologia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wredna Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 15:15 Coś mi sie wydaje, że twoje poglady to też "patologia". Z 13-latkiem za rączkę? Z 3-latkiem - ok :) Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 15:22 nie za raczke, ale wiesz 2 dzieci w tym STARSZE=13 (ile mialo mlodsze)i taka beztroska?? Przeciez to jest niebezpieczne miejsce (parking, wyladowane ciezkimi towarami wozki, rozni ludzie w tym kafelkarze...). Jakos wczesniej ja nie interesowalo co sie z nimi dzieje, tylko nagle raban. BDB. matka nauczy sie, ze dzieci na smycz i kaganiec, a dzieciak nauczy sie zeby nienawidziec policji i nie krasc. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Z 13 latkiem za rączkę ? 24.08.06, 08:26 el_p napisał: > nie za raczke, ale wiesz 2 dzieci w tym STARSZE=13 (ile mialo mlodsze)i taka > beztroska?? Przeciez to jest niebezpieczne miejsce Moje dziecko ( 12 lat ) codziennie znajduje się w niebezpiecznym miejscu "bez opieki". Gdy idzie do szkoły - przechodzi przez ulice. Czy Twoim zdaniem powinienem codziennie odprowadzać do szkoły 12-latke ? Co to wogóle znaczy w sensie prawnym "brak opieki" nad 13-latkiem? A co do zakupów i "kradzieży". W wielu sklepach często kupuje się dziecku np sok , który ono wypija w czasie zakupów , a rodzice płacą za niego przy kasie. W tej sprawie podstawowe pytanie jest , czy rzeczywiście doszło do kradzieży? Czy ochrona "złapała" chłopaka po przejściu kasy , czy przed.No i jakie były jego intencje. Może po prostu szukał matki , bo chciał aby kupiła mu ten nieszczęsny srubokret. Ale to wszystko winno być wyjasnione w obecności matki. Castorama absolutnie przegieła. Ja "boje sie" tam od dziś chodzić na zakupy. Odpowiedz Link Zgłoś
topewnieja Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 15:23 mama też i tata i wujci and reszta familii? tak to sobie pokumałeś bo młody miał jazdkę na śrubstak? ciekawe wnioski takie bardzo w stylu pis... Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Castorama zatrudnia idiotów udających twardzieli 23.08.06, 13:59 Castorama zatrudnia "myslących inaczej". Jeśli ochrona widzi szczeniaka kradnącego srubokręt , to pierwsze , podstawowe pytanie powinno brzmieć "synu , gdzie twoja matka"?. I dalej nalezało sprawę juz z matka załatwiać. Ale trzeba było wszystkim pokazać jakim sie jest "Chuckiem Norrisem" !!! Gratuluje Castoramie personelu i jadę po gwoździe do Leroy Merlin. Tam obsługa pomaga w zakupach. Przypmniał mi się kawał ze stanu wojennego. "Milicjant chwali się kolegom :złapałem opozycjonistę z ulotkami. Tak mu przywaliłem, że aż mu kredki i zeszyty wyleciały z tornistra na ulice". Odpowiedz Link Zgłoś
p.o.box.77 Re: każdy sobie milicjantem 23.08.06, 14:11 martwi mnie to że ochrona sklepu [często ludzie nie znający przepisów, lub uważający ze są ponad przepisami] ma przyzwolenie społeczne na zatrzymanie nieletniego. przecież normalnie matka/ciotka powinna zrobić taki opierdziel w holu sklepu ze ochroniarze by otworzyli wszystkie drzwi na oścież.. ale ludzie maja to gdzieś. "złapali złodzieja, a ta kobita to nie matka tylko szefowa gangu..." poza tym co to za podejscie. pomieszczenia ochrony za zamknietymi drzwiami? jezeli buduje sie duzy sklep to sie mysli o wszystkim ochronie, pomieszczeniach sluzbowych, toaletach itd. pomieszczenie dla niewyjasnionych spraw powinno być na widoku publicznym, wszyscy widza podejrzanego i wszyscy widza czy jest winien czy nie. co to za zamykanie drzwi? jakis chory psychol moglby krzywde dzieciakowi zrobic i wciskac kit ze sobie to sam zrobil... straszne. wchodzisz do sklepu na wlasna odpowiedzialnosc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: 1.6.* / *.lafot.com 23.08.06, 14:02 Polska mentalnosc! Robimy tragedie z 1.5 godzinnego zatrzymania a kradziez pozostaje w cieniu. Niedlugo dojdzie do tego ze mordercow bedziemy prosic zeby poszli do wiezenia i jeszcze bedziemy im placic ze pozbawieni sa wolnosc. Rodzice pilnujcie dzieci!!! A jak kradna to placcie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
conan.barbarzynca Od drobiazgu do...Rywina 23.08.06, 14:02 To nie chore , o! Nie! Jak sie nie bedzie drobiazgami sie zajmowali to wyrosna nam tysiace Rywinow i pokolenie Owsiaka : robta co chceta! Nie , dziekuje. Dlatego III RP poszla na smietnik historii. Papietajcie , mamy IV RP! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: co? Re: Od drobiazgu do...Rywina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:04 Mam w dupie taki kraj, gdzie policja pilnuje gó..arzy, żeby nie ukradli czegoś za 1,5 zł, a prawdziwi bandyci łażą po ulicach i w nos sie nam śmieją. A z każym ch..em, mordercą, zwyrodnialcem pie.. sie jak ze śmierdzącym jajem - bo prawa cżłowieka :/ Odpowiedz Link Zgłoś
topewnieja Re: Od drobiazgu do...Rywina 23.08.06, 14:14 poczekaj a pokolenie Owsiaka podziękuje ci za to co ty dla niego zostawiłeś prlowska szmatko... Odpowiedz Link Zgłoś
conan.barbarzynca Re: Od drobiazgu do...Rywina 23.08.06, 14:20 Pokolenie Owsiaka jest juz w rynsztoku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nemo Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:10 Jeśli pozostawi slad w psychice typu - nie kradnij, to bardzo dobrze. Pańcia zamiast oburzać się powinna zająć się wychowaniem dziecka. Chyba, że takie są wzorce domowe. Pierwszy milion trzeba ukraść. To takie POtrendy wprawdzie, ale złodziejstwo jest złodziejstwem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziodzio Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: 213.199.198.* 23.08.06, 14:10 "Zbigniew Kocój, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie: ... Jestem zdziwiony całą sytuacją i przede wszystkim mam zastrzeżenia do opiekunek. Nie wyobrażam sobie, by zgubić dziecko w sklepie." A co to ma do rzeczy? Czy pan Kocój ma jakiekolwiek prawo wypowiadać się w ten sposób publicznie? Tak pouczać to może swoją żonę. Odpowiedz Link Zgłoś
p.o.box.77 i to po cichu w domu 23.08.06, 14:13 ale w domu żony się boi więc mówi tak publicznie o innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psychiatra Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.zeto.opole.pl / *.zeto.opole.pl 23.08.06, 14:10 Idiotyczni ochroniarze i jeszcze bardziej kretyńska policja.Przecież ta benzyna więcej kosztowała niz ten głupi śrubokręt.W takich sytuacjach mozna upomniec młodego człowieka i rodziców ale żeby taki cyrk robić.To jest chore, to jest wyżycie sie zakompleksionych bandytów którzy przeważnie pracuja jako ochroniarze,bo człowiek rozumny by cos takiego nie zrobił.Za to ci ochroniarze powinni zapłacic za czas,paliwo i straty moralne rodziców.To jest niedopuszczalne żeby jakieś kretyny bawiły sie w detektywów.Tez chodze do castoramy ale po czyms tak ohydnym juz nie będę tam robic zakupów.Jak maja osiłków bezmózgowców to niech oni tam kupują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magyas Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.teb.pl 23.08.06, 14:11 I dobrze tak gó..arzowi, nauczy sie przynajmniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rad Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: 5.6.1D* / *.ford.com 23.08.06, 14:13 Ten śrubokręt to chyba z papieru !!!!!!!!!!!!!! za 1.5 Odpowiedz Link Zgłoś
komentator15 Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny 23.08.06, 14:16 Z tego co zrozumialem, to chlopaka zatrzymali w sklepie w srodku, czyli kradziezy nie bylo, bo nie wyszedl z tym przedmiotem poza sklep!!!!!!! po drugie to w kaczolandii zaczyna byc tak jak niegdys w komunie albo w niemczech gorzej jak GESTAPO, czy UBECJA... Powinnii ukarac policjantow i ochroniarzy zwolnieniem z pracy SADYSCI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art I dobrze IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 23.08.06, 14:17 I bardzo dobrze, będzie miał smarkacz nauczkę. I niezależnie od tego czy śrubokręt kosztował 1,50 czy 1500 jest on złodziejem, a nie ofiarą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.inig.pl 23.08.06, 14:19 pajac (niedorzecznik policji) nie zna prawa Odpowiedz Link Zgłoś
utniak11 teraz bidne dziecko a za 5 lat bedzie bandzior 23.08.06, 14:21 bo mamusia stracila go z oczu.... a ile sie szwenda po ulicach wieczorami tych biednych dzieci? straconych przez rodzicow?! a potem biedne dziecko... dziekawe gdzie terminowali obecni bandziory? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkkk Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.231.udn.pl 23.08.06, 14:26 Przecietny policjant w Polsce to ironizujacy i drwiacy z wszystkiego koles, ktory nie powinien pelnic swojej funkcji. Nigdy nie popelnilem przestepstwa,ale policjantom nie ufam i nie daze ani odrobina sympatii. To straszne buce, ktore maja innych ludzi gleboko gdzies i nastawione sa nie na pomoc obywatelowi, ale na udupienie wszystkich wokol. Nigdy nie zapomne jak znajoma opowiadala mi, ze kiedy zostala napadnieta i pobita, dotarla jakos na komistariat, a tam policjant powiedizal jej zeby nie przesadzala i cieszyla sie ze napastnik jej nie zgwalcil, po czym spisal zeznania i kazal jej isc na piechote na pogotowie- to jest kwintesencja podejscia polskiej zalosnej policji do przecietnego czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
piekny_romanek i bardzo dobrze 23.08.06, 14:30 niech bachory nie kradna. Zaczyna sie od drobnych rzeczy za pare zeta, pozniej radio z auta, pozniej samo auto, pozniej bierze sie kredyt i go nie splaca, a na koncu zostaje sie (p)oslem partii rzadzacej albo nawet i wicepremierem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.chello.pl 23.08.06, 14:32 Ręce złodziejom poobcinać a nie ułatwiac kontak z opiekunem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ochrona Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:33 Też cie ch..u zwine, zanim z towarem podejdziesz do kasy i powiem że ukradłeś. Zobaczymy jak ci będzie w mordzie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nancy Do wrednej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:42 Nie dość, że wredna, to jeszcze głupia. Naucz sie czytac ze zrozumieniem! Gdzie jest napisane, że zwinęli złodziejaszka przed kasami? Szkoda, że tak rzadko używasz mózgu. Zajmij się lepiej garami, albo bachorami, bo pójdą kraśc do supermarketu, jak mają taka tolerancyjną mamuśkę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wredna Zakompleksiony świr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:45 Idiota :/ Należało oczywiście jeszcze gó..arza profilaktycznie spałować :/ Gdyby to był mój syn, to nie usiadłby na dupie przez miesiąc, ale te złamane ch..e z ochrony spie..liby z tej swojej budy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wredna Re: Do wrednej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:46 Policjant tak wpie..ł bandycie, że temu zeszyty i kredki wypadły z tornistra :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wredna I sam naucz sie czytać matołku!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:47 Przecież jest kretynie napisane, że gó..arz NIE WYSZEDŁ ze sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nancy Re: I sam naucz sie czytać matołku!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:55 Przeczytaj artkuł jeszcze ze sto razy, to moze coś do ciebie dotrze, chociaż wątpię.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wredna Re: I sam naucz sie czytać matołku!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.06, 14:59 Pracujesz w policji, że tak bronisz matołów? Doczytaj ćwoku w przepisach od jakiej kwoty jest PRZESTĘPSTWO - kierowane do sądu :)))))) Przestępstwo za 1,50 zł - kandydaci do Złotej Pały! Ze szczekającym smarkaczem nie mam ochoty dyskutowąc :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ripley Re: I sam naucz sie czytać matołku!! IP: 81.210.116.* 23.08.06, 15:02 Ludzie dzieciaki za 1,50 na komisariat i przesłuchiwać a w Magdalence to się życzeń i bombonierki spodziewali . W Polsce Policja jest od chowania się i wlepiania mandatu ganiania dzieciaków i asystowania komornikom ,bo który podskoczy prawdziwemu bandziorowi ( a osobą które twierdzą że dziecko nie ukradnie więcej - nikt nie mówi co stało się z tym śr. - proponuję uciąć rękę to niebędzie czym kraść) Ludzie każdy był dzieckiem nawet ten pożal się Boże policjant - może też zwinął kiedyś cukierkiitrzeba go izolować idzmy na całość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S_pider Re: Ochroniarze i policja przez półtorej godziny IP: *.chello.pl 23.08.06, 14:44 Ochrona w supermarketach to totalne bezmózgi więc jeśli jestes "ochroniarzem" to nie dla ciebie to forum. poza tym system ma nagraną sytuacje więc ten numer ci nie przejdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mania Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.06, 14:36 Nasze wladze sa poje.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Ochroniarze i policja przez półtorej godziny iz.. IP: *.kbt.pl 23.08.06, 14:37 Ja bym na miejscu opiekunek zadzwonił na policję i powiadomił o porwaniu dzieci przez ochronę sklepu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
galan12 "twarde"gliny"tak wpierd.bandycie,że zgubił kredki 23.08.06, 14:37 "twarde"gliny"tak wpierd.bandycie,że zgubił kredki Odpowiedz Link Zgłoś