Gość: HIACA
IP: 80.48.249.*
30.03.03, 20:42
Uważam że JUDO to wspaniały sport uwazam tak ponieważ mam kogoś w
rodzinie kto trenuje właśnie JUDO i bardzo się cieszę gdy
zdobędzie pierwsze miejsce,drugie,czy trzecie,a nawet jak
dostanie tylko dyplom.Sama też niekiedy trenuję JUDO i nawet
nieżle mi to wychodzi,dlatego zachęcam innych do trenowania
właśnie tego sportu,ponieważ jest on wspaniały