IP: 80.48.249.* 30.03.03, 20:42
Uważam że JUDO to wspaniały sport uwazam tak ponieważ mam kogoś w
rodzinie kto trenuje właśnie JUDO i bardzo się cieszę gdy
zdobędzie pierwsze miejsce,drugie,czy trzecie,a nawet jak
dostanie tylko dyplom.Sama też niekiedy trenuję JUDO i nawet
nieżle mi to wychodzi,dlatego zachęcam innych do trenowania
właśnie tego sportu,ponieważ jest on wspaniały
Obserwuj wątek
    • Gość: HIACA Re: Judo IP: 80.48.249.* 30.03.03, 20:56
      Uważam że JUDO to wspaniały sport,uważam tak ponieważ mam kogoś w
      rodzinie kto własnie trenuje JUDO cieszę się wtedy gdy wygra i
      zdobędzie trzy pierwsze miejsca i medal,a nawet wtedy gdy
      zdobędzie tylko dyplom.Sama też w wolnym czasie trenuję JUDO
      nawet mi to nieżle wychodzi,dlatego zachęcam innych do trenowania
      właśnie tak wspaniałego sportu jakim jest JUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka