Dodaj do ulubionych

Spotkanie!!!

IP: *.* 10.07.02, 07:24
Dziewczyny!Coraz więcej Rzeszowianek zagląda na forum i myślę, że najwyższy czas umówić się na jakieś spotkanie. Jeśli czodzi o mnie mam wakacje, więc jestem w miarę dyspozycyjna. Na urlop wyjeżdżamy 22 lipca i wrócimy dopiero ok.6 sierpnia. Co Wy na to???Magda :hello:
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: Matek Re: Spotkanie!!! IP: *.* 10.07.02, 23:17
      Witajcie,Ja jestem zainteresowana spotkaniem. Ja nigdzie nie wyjeżdżam, więc odpowiada mi każdy termin.Na razie jest nas dwie, czy znajdą się jeszcze chętne???Pozdrawiam Aga z Madzią
      • Gość edziecko: Aga Re: Spotkanie!!! IP: *.* 12.07.02, 23:05
        Hej !!!Ja też jestem zainteresowana spotkaniem.Odpowiada mi praktycznie każdy termin.Agnieszka,mama prawie 16 miesięcznej Mai z Baranówki.
    • Gość edziecko: Adzia Re: Spotkanie!!! IP: *.* 11.07.02, 10:42
      Dziewczyny, to może jakaś sobota?Ja z kolei pracuję w tygodniu :-(Co Wy na to?
      • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! IP: *.* 11.07.02, 10:46
        Aga!Ja nie mogę w tą sobotę, bo wyjeżdżam a w następną to już przed wczasami więc pakowanie :(. Potem wracam ok. 6 sierpnia. Ale może gdyby to była ta sobota to do południa? Tak na 9, potem i tak ok.11 -12 to dzieciaki raczej spią. A może pośpią w wózeczkach a my będziemy mogły poplotkować ;)?No to jak?Magda :hello:
        • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! IP: *.* 11.07.02, 15:35
          Madziu, dzięki za wiadomość, ostatnio mało zaglądałam na forum i nie wiedziałam nic o planowaniu spotkania. Jestem jak najbardziej za, bo prawdę mówiąc trochę mi szkoda, że dziewczyny już się znają osobiscie, a my tutaj ciagle tylko sieciowo ;-). Jakby dobrze poszło, to mogłoby się nas uzbierać kilkanaście, tylko żeby termin wszystkim odpowiadał, bo wakacje, wyjazdy i wiadomo jak jest. Sobota rano jak najbardziej może być, zwłaszcza, że potem robi się upał nie do wytrzymania i pora obiadowa i spanie i ogólnie wiadomo jak to z maluchami jest. Mój synek już nie sypia w wózku, więc dla mnie opcja ploteczek ze śpiącym dzieckiem niestety już odpada ;-). Raczej muszę sie przygotować na ploteczki przy piaskownicy lub w biegu za dwulatkiem, ale chętnie sie pojawię. Czy myślałyście już konkretnie o jakimś miejscu? Wiele będzie zależało od pogody. Ciekawa jestem, ile jeszcze chętnych się zgłosi? Jeśli nie w te sobotę, może być sierpień, ja się raczej nigdzie nie wybieram, więc nie ma problemu. Pozdrawiam, Anka.
    • Gość edziecko: agawa Re: Spotkanie!!! IP: *.* 11.07.02, 19:22
      Witam kochane Mamuśki! Na forum zaglądam od niedawna. Bardzo jestem zadowolona, że coraz więcej podkarpacianek odzywa się w sieci! Tak trzymać drogie Panie! A co do spotkania bardzo chętnie! Ustalcie jakiś konkretny termin! Czekam z niecierpliwością! Mama dwuletniego Kuby i czterotygodniowego Maksa.
    • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - może sobota 9.00 tylko gdzie? IP: *.* 11.07.02, 20:03
      Jak wyżej. Myślę, że pora rozsądna, ale nie mam pomysłu gdzie :ouch:. Podobno w sobotę ma być ładnie, więc może być gdzieś na polku!Magda :hello:
      • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! - może sobota 9.00 tylko gdzie? IP: *.* 11.07.02, 21:32
        To ja egoistycznie (bo mam blisko ;-) )proponuję planty nad Wisłokiem. Jest piaskownica i kilka huśtawek, trochę cienia się znajdzie. Ale czekam na inne pomysły. :hello: Anka.
        • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - może sobota 9.00 Bulwary IP: *.* 12.07.02, 07:03
          Czyli Bulwary? Z tyłu Hetmańskiej? Na przykład obok tej sceny, może być?Ja też myślałam o tym miejscu, ale nie ma tam za dużo psów? A co w razie deszczu, tfu, tfu ;)?Magda :hello:
    • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - no i jutrzejsza sobota odpada:((( IP: *.* 12.07.02, 12:55
      Jak wyżej :(Mało chętnych - bo mało było czasu na rozpropagowanie wątku ;).Magda :hello:Czekam na kolejne propozycje - myślę że miejsce spotkania jest ok, tylko kiedy???????
    • Gość edziecko: agacz2905 do Magdaleny IP: *.* 13.07.02, 11:08
      Ja tam chętnie się z Tobą spotkam, miejsce mi odpowiada, bo często ja, mąż lub razem chodzimy z synkiem właśnie na bulwary, a nawet tupiemy sobie na tej scenie:-)Na marginesie dodam, że z Twoim mężem prawdopodobnie studiowałam na jednym roku (twarz jest mi znajoma) a już na pewno pamiętam go z uczelni....Pozdrawiam Ciebie, Jacka, Gabę oraz wszystkie zaglądające tu e-mamy.......
    • Gość edziecko: Matek Re: Spotkanie!!! IP: *.* 13.07.02, 23:26
      Witajcie,Bulwary nad Wisłokiem też mi odpowiadają, bo często tam chodzę na spacery. (mieszkam na Szopena, więc mam bliziutko) Może spotkamy się w tą sobotę tj. 20 lipca?Co Wy na to?Aga
      • Gość edziecko: agawa Re: Spotkanie!!! IP: *.* 15.07.02, 12:38
        Hej mamuśki!Co słychać? Musimy w końcu ustalić jakiś termin spotkania, bo jak tak dalej pójdzie to zima nas zastanie!!! Dobry pomysł z tymi bulwarami, tylko może nie w takie upały albo przynajmiej o takiej porze,żeby dzieci się nie poprzegrzewały!!! Co Wy na to???!!! Dajcie znać. A propo!!!! Ktora z miłych Pań studiowała na WSP???!!!I w jakim okresie???!!! Ja skończyłam studia trzy lata temu, wydział pedagogiki. Może ktoś znajomy się odezwie! Mam taką cichą nadzieje. Mama Kuby i Maksa.
        • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! IP: *.* 15.07.02, 19:52
          Kłania się fizyczka po WSP :-). Rok ukończenia 1996. A pedagogikę studiował mój mąż, tyle, że zaocznie i skończył w tym roku i w dodatku ma już dyplom z Uniwerku, fuksiarz... ;-)Jesli chodzi o spotkanie, to jestem jak najbardziej dyspozycyjna i chętna :-D .Jak dla mnie może być albo od 9-tej rano, albo po 16-tej popołudniu. W środku dnia albo jestem w pracy, albo walczę z Kamilkiem o zjedzenie obiadu lub drzemkę poobiednią ;-). Poza tym za gorąco...:hello: Anka
        • Gość edziecko: kocurek Re: Spotkanie!!! IP: *.* 17.07.02, 21:57
          Hej!Nie zaglądałam na regionalne od wieków, bo przeważnie nic się tu nie dzieje, a tu proszę! taka niespodzianka!Nie jestem wprawdzie (jeszcze) rzeszowianką, ale mieszkam niedaleko, w Dębicy.A Rzeszów znam dobrze, studiowało się te 5 lat!Jestem także po WSP (zeszłoroczna absolwentka Pedagogiki i Wychowania Plastycznego).Chętnie spotkałabym się z Wami, tyle, że nie wiem, jak to wyjdzie w praktyce (pogoda, dojazd itp).Pozdrawiam! :hello:Kicia
          • Gość edziecko: agawa Re: Spotkanie!!! do kocurka! IP: *.* 19.07.02, 13:08
            Witaj! Jak może juz wiesz skończyłam WSP- pedagogikę, nauczanie- początkowe trzy lata temu. A mój brat jest na piątym roku wychowania plastycznego. Fajnie,że się odezwałaś! A jak już będziesz rzeszowianką to napewno sie spotkamy, a na razie odzywaj się częściej! Do zobaczenia!
    • Gość edziecko: Baś Re: Spotkanie!!! IP: *.* 16.07.02, 18:47
      My niestety wyjeżdżamy na weekend już w piątek po południu, a chętnie bym się z Wami spotkała. Może jakiś inny termin? Basia
    • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - a co z tą sobotą? IP: *.* 16.07.02, 21:29
      Ja mogłabym w tą sobotę na 9 rano, na tych Bulwarach. Może zróbmy tak: która może niech napisze! Ja w poniedziałek nad ranem wyjeżdżam na wczasy, więc nie będzie mnie 2 tygodnie.Magda :hello:
      • Gość edziecko: agacz2905 Re: Spotkanie!!! - a co z tą sobotą? IP: *.* 16.07.02, 21:53
        No to ja bym też mogła, postaram się wstać, choć pewnie realniej byłoby bliżej godz.10, niż 9. Łatwo można nas poznać:biegnący przodem 1,5 roczny chłopaczek, a za nim pchająca zielony wózek krzycząca mamusia (ja):Szymon, zaczekaj....powoli....nie tak szybko....Przy scenie, niedaleko kładki łączącej Nowe Miasto z bulwarami.Agnieszka, mama Szymka
        • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! - a co z tą sobotą? IP: *.* 17.07.02, 15:17
          Ja mogę, jak najbardziej. A ponieważ wszystkie mamy małe dzieci, które czasem nie lubią się śpieszyć ;-) , to może poprostu umówmy się niekoniecznie punktualnie na 9-tą, ale z możliwym poślizgiem np. 15-to minutowym? Ale się cieszę, tak bardzo mi brakuje towarzystwa w moim wieku z dziećmi w wieku Kamilka! :bounce: Anka.
          • Gość edziecko: agawa Re: Spotkanie!!! - a co z tą sobotą? IP: *.* 17.07.02, 16:25
            Niewiem co bedzie z nami bo moje pociechy to śpiochy!!!! Niewiem czy zdołam je zebrać. Ale będziemy się starać!!! Jeśliby nam to się nie udało, to bardzo przepraszamy!!!
            • Gość edziecko: agawa Re: Spotkanie!!! - a co z tą sobotą? IP: *.* 17.07.02, 16:28
              A muszę dodać, że mnie też bardzo brakuje takich spotkać z takimi fajnymi Mamuskami jak Wy!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc będziemy sie starać tzn. Ja i moje pociechy!!!!!
              • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - a co z tą sobotą? IP: *.* 18.07.02, 06:57
                Nie wiem czy mogę, ale donoszę w swoim imieniu i Adzi że również będziemy :bounce:.Jeśli ktoś się spóźni - będziemy raczej rozpoznawalni. Trudno będzie raczej pominąć gromadkę mam z dzieciakami i wózkami ;).Magda :hello:
                • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! - no to w sobotę! IP: *.* 18.07.02, 19:42
                  :bounce: Ale fajnie! :bounce: Jeśli tylko nie będzie padało - będziemy. Anka z Kamilkiem. :hello:
    • Gość edziecko: Matek Re: Spotkanie!!! IP: *.* 19.07.02, 22:16
      Hej,Ja też przyjdę z Madzią, ale raczej koło 9.30.Do zobaczenia pa, paAga
    • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - refleksje ze "spotaknia" Magdy i Adzi IP: *.* 20.07.02, 11:41
      No więc tak...W strugach drobnego deszczyku dotarłyśmy na Bulwary z małym opóźnieniem /ok.9.25/. Niestety byłyśmy jedynym mamusiami biorącymi udział w szumnym zlocie emam rzeszowskich :(. Deszcz pokrzyżował nam plany, ale przynajmniej my byłyśmy ;).Magda z Gabą i Adzia z Domcią :hello:
      • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! - ja byłam ale nie doczekałam się... :-( IP: *.* 20.07.02, 12:34
        :cry: Ależ ja byłam, snułam się w okolicy sceny o 9.00 przez jakieś 10 minut, jeszcze z pięć minut gapiłam się na scenę z kładki i mżawka mnie przegnała :cry: A tak się cieszyłam... :sweat: A teraz siedzę w domu :-( i mi smutno, że nie wyszło. Przepraszam, że nie poczekałam :-(. Spróbujemy kiedyś jeszcze raz? Anka.
        • Gość edziecko: Adzia Re: Spotkanie!!! - ja byłam ale nie doczekałam się... :-( IP: *.* 22.07.02, 08:02
          Anka, a myśmy się po prostu spóźniły...Źle wyliczyłyśmy czas potrzebny na dotarcie na Bulwary...:-(Sprróbujmy raz jeszcze, okej? Tylko że teraz główna aktywistka jest na wyjazdach - no ale lato się jeszcze nie skończyło, nie? :-)Pozdrawiam
          • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! - ja byłam ale nie doczekałam się... :-( IP: *.* 22.07.02, 13:50
            Adzia! Jakby była lepsza pogoda, to pewnie bym tam czekała dłużej, a tak pomyślałam, że tylko pewnie ja się wybrałam, a inne mamy pomyślały, że w deszcz nic z tego nie będzie i odpuściły sobie :-(. Trudno, ale żal. Jak Magda przyjedzie, to spróbujemy się umówic raz jeszcze. :hello: Anka.
          • Gość edziecko: agacz2905 do Adzi:) IP: *.* 24.07.02, 08:13
            Adzia, a może ze mną byś się spotkała??Madzia mi pisała na gg, że też chodziłaś do I LO?? Na tamto spotkanie na bulwarach przyjść nie mogłam, bo młody dał nam w nocy popalić i zwlekliśmy się z męzem z łóżka w sobotę po 9....poza tym ta pogoda wtedy...Nie przymuszam, ale jeśli chcesz ,to do 11/12 sierpnia jestem w rzeszowie, nie wspominając, że 29 lipca zaczynam urlop i co za tym idzie - będę siedzieć z Szymonkiem sama w domku (raaaaatuuuuunkuuuuu!!!!) Jeśli chcesz, to się odezwij mailowo lub jakkolwiek.PozdrawiamAgnieszka, mama Szymka
            • Gość edziecko: Adzia Do Anki i Agi IP: *.* 24.07.02, 11:17
              Dziewczyny, ja Was obie znam - bo widziałam zdjęcia na forum. Aga, Ciebie z widzenia z ogólniaka, a Anka - mamy dwie wspólne kuzynki, Alę i Ewę (nie wiem czy mnie kojarzysz) :-)Jak Magda wróci, musimy zrobić jakiś pęd, co nie? :-)Pozdrawiam
              • Gość edziecko: Anna72 Re: Do Adzi IP: *.* 24.07.02, 21:58
                Jasne, że teraz już Cię kojarzę :bounce: Zmylił mnie nick, ale oglądnęłam zdjęcia i już wiem. :-) No, to my prawie rodzina ;-) . Szkoda, że Ala z Maćkiem nie bywają na forum... Pozdrowienia dla Córci i Męża! A jeśli chodzi o spotkanie, to oczywiście jak najbardziej. :hello: Anka.
                • Gość edziecko: Adzia Re: Do Anki IP: *.* 25.07.02, 07:06
                  Rzeczywiście, szkoda że Alka nie ma Internetu...ona to by wszystkim pokazała :-) Zrobimy spęd na pewno - jak Magda wróci z Chorwacji :-)Pozdrowienia dla rodzinki - aha, i dla mamy :-)
                  • Gość edziecko: Anna72 Re: Do Adzi IP: *.* 26.07.02, 17:13
                    :-) No to czekamy na Magdę! :hello: Anka.
    • Gość edziecko: anfi Re: Spotkanie!!! IP: *.* 26.07.02, 23:12
      Kurczę ostatnio naprawdę nie mam czasu na internet, a tyle się tu dzieje. Ja też bardzo chętnie poznałabym Was osobiście. Jeśli ustalicie jakiś nowy termin spróbuję się dostosować. Pozdrawiam serdecznie, obecnie z Załęża :hello:
    • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - nowy termin w starym miejscu IP: *.* 09.08.02, 08:24
      Witam w pełni wywczasowana ;).Zgodnie z obietnicą i po wspólnej analizie z Adzią ogłaszam nowy termin:Sobota, 10 sierpnia 2002, godz. 9.15 na Bulwarach koło sceny.Jeżeli pogoda będzie taka jak dzisiaj /czyt. deszczowa ;)/ to raczej się nie spotkamy - szkoda byłoby spędzić ostatnie tygodnie wakacji w łóżku, albo w domu z chorym dzieckiem :(.Tak więc mam nadzieję do jutra!Magda :hello:
      • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - prośba IP: *.* 09.08.02, 11:48
        Dziewczyny!Jeszcze mała prośba. Dajcie znać tutaj na forum, jeżeli będziecie chętne na spotkanie. W przeciwnym razie może okazać się, że będziemy z Adzią same - a nie o to nam chodzi ;).Magda :hello:
        • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! - prośba IP: *.* 09.08.02, 12:40
          Zgłaszam się! Jeśli tylko nie będzie padało i ogólnie nie będzie obrzydliwie, bo mój Kamil właśnie się wyleczył z choróbska... Zastrzegam sobie ;-) tylko możliwość spóźnienia, bo coś leniwi się zrobiliśmy ostatnio przez tę chorobę i budzimy się w granicach 9-tej, więc możemy dowlec się koło 9.30, ale dołożymy wszelkich starań :-). Jakby miało nic z tego nie wyjść, to może rano na forum dajcie znać! Pa! Anka.
          • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - do Ani IP: *.* 09.08.02, 13:01
            Dobry pomysł - dam znać rano czy spotkanie aktualne /może je tylko odwołać brzydka pogoda :(/.Magda :hello:
        • Gość edziecko: Baś Re: Spotkanie!!! - prośba IP: *.* 09.08.02, 19:21
          Cześć! Myślę, że my też przybędziemy, chyba, że przegram z moim szanownym małżonkiem batalię o samochód. Do zobaczenia
    • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - mnie nie będzie :( IP: *.* 10.08.02, 07:01
      Ze względu na pogodę nie dojadę dzisiaj na Bulwary. Ostatnio wracałyśmy z Agą w strugach deszczu i raczej odmawiam sobie tej przyjemności po raz kolejny :(. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś w sobotę zaświeci nam słońce i poznamy się i nasze dzieci.Magda :hello:
      • Gość edziecko: Magdalena_mama_Gaby Re: Spotkanie!!! - Adzi również :( IP: *.* 10.08.02, 07:20
        Właśnie rozmawiałam z Agą i z powodów budowlanych ;) również nie będzie mogła pojawić się na Bulwarach. Tak więc pozostaje nam klecić nowy termin i trzymać kciuki za pogodę i nieco wolnego czasu!Magda :hello:
        • Gość edziecko: Anna72 Re: Spotkanie!!! - Adzi również :( IP: *.* 10.08.02, 07:43
          Szkoda, ale może kiedy indziej lepiej się uda ze względu na pogodę i na rozpropagowanie, bo odnoszę wrażenie, że by nas dzisiaj mało było... Miłego weekendu życzę wszsystkim eMamom! :hello: Anka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka