Forum   demograficzny

demograficzny

(4 wyniki)
  • Słuchajcie Kaczyńskiego i Hofmana .Już nie wspomnę o KK . U mnie w gminie jest Orlik , Zmarzlik ( latem doopa blada ) . Rzucać na tacę i nie pieprzyć. Taca , taca się liczy.
  • Haha! Kasa jest pusta i nic się nie da zrobić! Nie pomoże następna rozwałka górnicza we Warszawie. Emerytury muszą spaść ( te powyżej średniej krajowej). Rolnicy muszą zacząć płacić tyle ile inni. Zatrudnieni emeryci muszą płacić ZUS, tak jak inni zatrudnieni! O Boże, jakże się cieszę, że 2+2 = 4, i tego nie można negocjować. Hahaha. Bawcie się dobrze!
  • PiS uprawia propagandę sukcesu zamiast wykorzystać wzrost gospodarczy do przeprowadzenia reform - czyli jak zwykle to samo, tylko w innym kolorze, zamiast czerwonego - czarny.
  • Aby temu zapobiec - konieczne jest zakończenie rozdawnictwa, z którego obdarowywani mają niewielki pożytek. Tylko ożywienie gospodarki, obniżenie podatków, obniżenie kosztów pracy i stworzenie warunków działalności irozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw sprawi - że będzie z czego dać emerytom. Ale PiS tego nie zobi.... Populizm wymaga rozdawnictwa
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się