Gość: Ciekaw IP: *.krak.tke.pl 01.02.07, 23:49 Czy ktos pracował bądz pracuje w przedsiębiorstwie "Karabela" jakie warunki tam panują czy warto ubiegać sie o pracę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: "Karabela" IP: 82.177.97.* 07.02.07, 20:02 beznadziejna firma pracowalem nie polecam ;/ szefowa obiecuje zlote gory nadgorliwi emeryci i wkurzeni mlodzi badziewie nie firma Odpowiedz Link Zgłoś
iwangrozny44 Re: "Karabela" 18.02.07, 15:56 warto pracowac, zawsze placa na czas, chociaz malo (najnizsza krajowa) Odpowiedz Link Zgłoś