Dodaj do ulubionych

"Karabela"

IP: *.krak.tke.pl 01.02.07, 23:49
Czy ktos pracował bądz pracuje w przedsiębiorstwie "Karabela" jakie warunki
tam panują czy warto ubiegać sie o pracę?
Obserwuj wątek
    • Gość: qua Re: "Karabela" IP: 82.177.97.* 02.02.07, 19:51
      nikt nic nie wie. heh
      • Gość: gosc Re: "Karabela" IP: 82.177.97.* 07.02.07, 20:02
        beznadziejna firma pracowalem nie polecam ;/ szefowa obiecuje zlote gory
        nadgorliwi emeryci i wkurzeni mlodzi badziewie nie firma
    • Gość: evf Re: "Karabela" IP: *.rzeszow.mm.pl 09.02.07, 22:01
      fajne chlopaki
    • iwangrozny44 Re: "Karabela" 18.02.07, 15:56
      warto pracowac,
      zawsze placa na czas, chociaz malo (najnizsza krajowa)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka