Dodaj do ulubionych

skandal w tv

IP: 217.97.144.* 18.04.03, 09:42
info.onet.pl/698671,11,item.html
Obserwuj wątek
    • termit6 Re: skandal w tv 18.04.03, 10:40
      Gość portalu: janki napisał(a):

      > info.onet.pl/698671,11,item.html

      Sposób bycia, życia i rządów rzeszowskich elit.

      info.onet.pl/698671,11,item.html
    • Gość: @ A TO RZESZÓW WŁAŚNIE.... IP: *.rzeszow-staszica.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 10:44
      ... ale najważniejsze są wartości i tożsamość.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka