Gość: janki IP: 217.97.144.* 18.04.03, 09:42 info.onet.pl/698671,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
termit6 Re: skandal w tv 18.04.03, 10:40 Gość portalu: janki napisał(a): > info.onet.pl/698671,11,item.html Sposób bycia, życia i rządów rzeszowskich elit. info.onet.pl/698671,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ A TO RZESZÓW WŁAŚNIE.... IP: *.rzeszow-staszica.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 10:44 ... ale najważniejsze są wartości i tożsamość. Odpowiedz Link Zgłoś