Dodaj do ulubionych

POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u

IP: 195.47.201.* 20.02.07, 07:47
taka jest prawda
Obserwuj wątek
    • Gość: milki Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.07, 21:59
      Kim jesteś dobry człowieku i dlaczego mijasz się z prawdą.???
      Złóż podanie o pracę jeśli będzie ogłoszenie a jeśli jesteś dobry to na pewno
      zostaniesz przyjęty.
      • Gość: obserwator Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.ostnet.pl 20.02.07, 22:17
        Nie mieszaj tego co jest obecnie do tego co było. Większość tamtejszych
        pracowników to wszelkiego rodzaju pociotki zielono-czerwonej nawałnicy. Jak
        mówił znajomy który jest tam dosyć często urzędowo to patrząc po twarzyczkach
        nie do końca rozgarniętych urzędników jest w stanie powiedzieć czyim synalkiem
        lub córeczką jest dana osoba. Są tam zresztą i starsi działacze np. były prezes
        lokalnego GS który to rozłożył na łopatki.
        • Gość: voyto Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.chello.pl 20.02.07, 23:18
          no niestety towarzysze z PISuara wszędzie się panoszą...śmieszni bracia sieją
          zamęt i debilizm
          • Gość: konrad Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.07, 23:27
            ARMiMR czyli syndyk masy upadłościowej rolnictwa---Szto słucziłos?
        • Gość: Andrzej Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 22:08
          Tak, twarzyczki faktycznie mogą przejawiać tęsknotę za rozumem :-) Zwłaszcza u
          analfabetów po jakiejś żałosnej agroekonomii na URz lubujących się w
          "kompielach" na Słowacji. Panie zmuszone odwiedzić owego "syndyka upadłościowego
          polskiego rolnictwa" proszę pamiętać, że jak traficie na wysuszonego blondaska z
          niewielką ilością włosów na pustej główce - zwracajcie się per "tygrysku". Jest
          szansa, że szybciej załatwicie sprawę :). I proszę się z niego nie śmiać...teraz
          jest taki program społeczny "niepełnosprawni pełnosprawni w pracy" czy jakoś tak
          a do przyjmowania kwitków mózg raczej nie jest potrzebny.
          • Gość: misi Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 05:40
            A podobno wicedyrektor z jakiejś tam "Obrony samej"podpisuje tylko
            delegacje ,czy to prawda?
            • vi_nci Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z samoobrony 24.02.07, 09:32
              " Misi" tego masz na mysli ?
              www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060912/REGION00/60911022&SearchID=73273133759645
              Juz nawet po samym tytule artykulu mozna wywnioskowac ze teraz tam ponaszy sie
              samoobrona a chyba nic gorszego od nich to juz nie ma!!!!
              • Gość: res Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z samoobrony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.07, 09:36
                tak ci s psl są cacy, ci z samoobrony są b, ale logika
                • vi_nci Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z samoobrony 24.02.07, 09:44
                  Nie twierdze w ten sposob to poprostu jest moj komentarz. Kazdy ma prawo myslec
                  co to chce i chyba tego Pan mi nie zabroni PRAWDA? taki jest moj poglad o
                  samoobronie i raczej nigdy go nie zmienie. mialem kiedys stycznosc z jednym z
                  czlonkow z Samoobrony i dlatego mam takie o nich zdanie a nie inne. Cwaniastwo i
                  hamstwo nic wiecej
    • Gość: ja Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: 82.160.162.* 24.02.07, 11:23
      Teraz w ARiMR rządzi PiS i Samoobrona. Znam przypadek, gdzie facet zapisał się do PiSu żeby być kierownikiem, albo facet z Samoobrony kompletnie nie znający sie na obsłudze komputera też "wskoczył" na stanowisko kierownika. Partia rządzi, a nie kwalifikacje pracowników. Szkoda mi tylko ludzi którzy naprawdę poświęcają sie i pracują ponad normę, bo lubią tą pracę. I co z tego mają - nic. A inni siedzą i nic nie robią, bo po co jak mają "szerokie plecy".
      • Gość: konrad Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 13:32
        ...szkoda mi tylko ludzi którzy naprawde poświęcają sie.....Zgoda.
        Ale jeszcze bardziej żal tych staruszków którzy człapią od urzędu do urzędu co
        by załatwić papierkowe formalności.
        Rolnictwo wkoło Rzeszowa w stanie agoni,praktycznie w każdej wsi pozostało po
        kilka zwierzaków u ludzi trzymających je bardziej z przyzwyczajeni niż przyczyn
        ekonomicznych za to ARiMR przeżywa istny rozkwit -dostaje 140 nowych
        etatów.Tylko czy z tej sterty papierów przybędzie nam mleka chleba czy mięsa?
        Kult pracy zamieniliśmy kultem unijnych dopłat.
    • Gość: wójt roku Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 14:59
      Przypomina mi sie jeden z odcinków "Czterdziestolatka" (druga część) kiedy były
      dyrektor Powroźny (Ryszard Pietruski) zatrudnia w swojej nowej firmie ludzi
      którzy wylecieli z karuzeli stanowisk. Są tam byli ministrowie, dyrektorzy
      kacyki partyjne itp.
      W ARiMR również są byli dyrektorzy ,prezesi kierownicy ,różnych PGRów czy GS-ów
      kórzy stracili posadki .
      Na pohybel nierobom!!!!!
      • Gość: Andrzej Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 23:34
        Albo niepiśmienne przygłupy z imitacją wyższego wykształcenia.
        • Gość: sołtys POR ARiMR obstawiony ludzmi z Samoobrony IP: *.171.41.117.crowley.pl 27.02.07, 00:29
          tak ARiMR jest już w rękach ludzi z Samoobrony, żałosne
          • Gość: to ja Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z Samoobrony IP: 82.160.162.* 28.02.07, 21:42
            żałosne i smutne
            PiS obiecywał tanie państwo a tymczasem w całej Polsce ma być zatrudnionych ok. 130 osób w ARiMR i to nie na początkowym stanowisku referenta lub starszego referenta tylko od razu na specjaliste a co za tym idzie duuuuuużo wyższe zarobki. Wysokie zarobki x 130 = dużo pieniędzy z kieszeni podatników. Niech mi ktoś wytłumaczy na czym polega to tanie państwo??????????
            I to żeby było śmieszniej potrzebują ludzi ze ŚREDNIM wykształceniem. Składanie podań do 9 marca, ale większość etatów już obstawiona.
            • Gość: Andrzej Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z Samoobrony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 01:18
              Zaręczam, że niektórzy z pracujących tam z "wyższym wykształceniem" są na
              poziomie zawodówki albo jeszcze niżej. Niedowiarkom proponuję poznanie "tygryska".
    • Gość: qwerty Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 11:36
      smutne
      • Gość: konrad Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 11:49
        A prosiłem -nie przenoście mi stolicy do Brukseli.
      • Gość: molestowany Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 05:35
        Do Konrada
        Prosze podaj bliższe namiary na tygryska- rysopis czy cós takiego
        • Gość: molestowany ciągle Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 05:38
          sorry poprzedni mój post jest do Andrzeja
          • Gość: Andrzej Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 09:28
            Zapytaj w siedzibie o analfabetę, myślę że drugiego takiego tam nie ma.
            • Gość: molestowany Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 18:30
              Do Andrzeja

              To jakim cudem on tam jeszcze pracuje,ten "tygrysek"
              • Gość: Andrzej Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 20:56
                Słyszałeś o programie "niepełnosprawni pełnosprawni w pracy"? Biedactwo z
                trójczyną ze studiów (idę o zakład, że do dzisiaj nie wie po co na nie poszedł)
                najwidoczniej zostało nim objęte. A tak poważnie - nie mam pojęcia ale smuci
                mnie to, że takie niewyuczalne miernoty są zatrudniane w urzędach państwowych.
                Źle się dzieje w państwie duńskim...:-)
                • vi_nci Re ARiMR niestety obstawiony ludzmi z samoobrony 02.03.07, 00:57
                  ARiMR podlega resortowi rolnictwa tak wiec mysle ze jaki kolwiek wplyw na
                  zadrudnienie w tej agencji ma ta partia ktorej przewodniczacy jest ministrem.
                  Juz nawet odbyl sie w dniu dzisiejszym strajk pod budynkiem sejmu wiec autorzy
                  tego postu ameryki nie odkryli. moim zdaniej jezeli krytykujecie tzw "tygryska"
                  to mozna rownoczesnie krytykowac caly resort ktory podlega uwczesnemu
                  ministrowi rolnictwa. Zle sie dzieje tzn nic sie nie dzieje tak to jest jezeli
                  eurostepcycy sa przy wladzy i nie potrafia pozyskac srodkow unijnych i
                  wzmocnic pozycje Polski na arenie miedzynarodowej to nie tyczy sie tylko rolnictwa.
                  • Gość: Andrzej Re: Re ARiMR niestety obstawiony ludzmi z samoobr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.07, 00:48
                    Masz dużo racji ale problem sprowadza się właśnie do tego, że zatrudniani są
                    totalni nieudacznicy jak ów tygrysek. Chyba mi nie powiesz, że matołek, który
                    śliznął się przez studia (beznadziejne zresztą)i skończył je z upragnioną
                    trójczyną może być dobrym pracownikiem? To margines, który nic nie potrafi, do
                    pracy przychodzi bo musi, pozbawiony ambicji i chęci własnego rozwoju. Totalna
                    wegetacja, tygrysek ma dziś 31 lat, cieszy się, że z bożej łaski litościwie ktoś
                    go ustawił na etacie inspektorzyny (bo nie sądzę aby jego kompetencje to
                    spowodowały) - i to jest pracownik administracji państwowej? Myślę, że przy
                    łopacie albo mopie mógłby być lepiej wykorzystany. Jedyny sukces tej wiejskiej
                    miernoty oderwanej od pługa (najprawdopodobniej najechał tym pługiem na minę
                    przeciwczołgową) to mezalians, do jakiego udało mu się niedawno doprowadzić. Pal
                    licho jednak tego cherlawego blondaska, zwróć uwagę na to, że po pracy takich
                    instytucji można wnioskować, że takich jak on ćwierćinteligentów jest tam
                    więcej. Zatem może przydałaby się jakaś znacznie dokładniejsza weryfikacja osób,
                    ktore chciałyby pracować w publicznych urzędach i instytucjach?
                    • Gość: zmolestowany Re: Re ARiMR niestety obstawiony ludzmi z samoobr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.07, 16:37
                      Andrzeju!! gdzie i o kórej godzinie moge zobaczyc tygryska jeśli nie możesz
                      pisac otwarcie pisz szyfrem A=185 B 186 itd
                      • Gość: Andrzej Re: Re ARiMR niestety obstawiony ludzmi z samoobr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 16:44
                        A czym tygrysek wzbudził tak Twoją ciekawość? :) Idź do siedziby agencji i
                        myślę, że bez trudu go rozpoznasz - typowy burak pastewny. Wierz mi, że wyróżnia
                        się z tłumu. Jak już tam będziesz to ewentualnie zapytaj, kto życzy sobie aby
                        panny mówiły do niego per "tygrysku" albo...spytaj ile trzeba zapłacić celnikowi
                        żeby bez trudu przejechać przez granicę starym rupieciem. Tygrysek nazwoził tego
                        trochę więc powinien się jeszcze orientować. Oczywiście on sam uważa, że był
                        zmuszony do uiszczania takich opłat tylko ciekawe czemu tego nie raczył nigdzie
                        później zgłosić. No ale mniejsza o korzyści majątkowe i tych, co stosują takie
                        praktyki - w razie czego możesz też spytać kto jest dobry w cytuję "sprawach
                        biologicznych".
                    • vi_nci robia wszystko byle nie dla rolnictwa 08.03.07, 01:39
                      coraz czesciej wychodza afery z udzialem samoobrony czy to z KRUSEM czy jak
                      ostatnie doniesianie donasza z mafia paliwowa
                      wiadomosci.onet.pl/1499082,11,item.html jezeli to wszystko jesyt prawda
                      to juz nie wystarcza czasu na to zeby zajac sie praca czysto merytoryczna.
                      Woda sodowa niestety moze udzerzyc do glowy........
                      • Gość: asd Re: robia wszystko byle nie dla rolnictwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 16:40
                        Może, może ale jeszcze tylko trzy lata :-)
                        • Gość: konrad Re: robia wszystko byle nie dla rolnictwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 18:37
                          ża trzy lata to krowe w okolicy Rzeszowa będzie można oglądać w ZOO.
                          • Gość: minio PSL jest OK! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 19:03
                            krowe to sobie sam wychoduj w okolicy rzeszowa na 2 ha! ciekawe czy się z tego
                            utzrymasz, widze, że się "pociotki" z PiSu rozpisały na forum, szkoda, że
                            zielonego pojęcia nie mają o tym, o czym piszą :D
                            • Gość: konrad Re: PSL jest OK! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 19:28
                              Trzymanie jednej krówki to nie działalność polityczna.Nie ma znaczenia czyś
                              zielony z PSLu czy innej maści.
                              Unia Europejska właściciela jednej krówki postrzega bardziej jako zoofila niż
                              jako producenta żywności.
                              Kult pracy został zasąpiony kultem dopłat unijnych.
                              Dziadowie dysponując jednym H dochowywali sie licznego potomstwa a dzisiaj ?
    • Gość: kandydat Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.07, 15:18
      A tak apropos to czy wiedza ma jakieś znaczenie przy przyjęciach do Agencji.
      Podobno mają przyjmowac
      • Gość: xxx Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: 82.160.162.* 11.03.07, 19:32
        niestety nie, tylko szerokie plecy
      • Gość: realista Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 23:15
        a ile zarabia np specjalista albo inspektor? orientuje się ktoś jakie tam są stawki?
    • vi_nci Praca w ARiMR 11.03.07, 16:55
      www.arimr.gov.pl/index.php?id=14&id1=1&idpage=1&idp=&zobacz=
      mysle ze ten link moze sie przydac ale jak patrzylem to jak narazie ofert z
      naszego regionu nie stety nie ma
      • Gość: wolny praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 15:36
        Ile jest takich osób w ARiMR? .Zapraszam do Klubu
        • Gość: wolny Re: praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 18:52
          Co się dzieje ??? sami znajomi Królika??TYGRYSEK CHYBA NIE,ale reszta
          Zapraszam do Klubu Ludzi Niezależnych
          • Gość: Grzegorz H Re: praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 04:40
            Zero dyskusji??? Andrzeju odezwij się!!!!
            Ja wiedziałem ,że tak będzie,ja wiedziałem
            • Gość: Andrzej Re: praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 21:50
              E tam, nie tragizuj :) na jaki temat chcesz podyskutować?
              • Gość: halama Re: praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 16:36
                Oczywiście czy do arimru mozna sie dostać bez poparcia partyjnego Własnie
                trwa "WIELKI NABÓr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka