Gość: mały IP: 195.47.201.* 20.02.07, 07:47 taka jest prawda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: milki Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.07, 21:59 Kim jesteś dobry człowieku i dlaczego mijasz się z prawdą.??? Złóż podanie o pracę jeśli będzie ogłoszenie a jeśli jesteś dobry to na pewno zostaniesz przyjęty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.ostnet.pl 20.02.07, 22:17 Nie mieszaj tego co jest obecnie do tego co było. Większość tamtejszych pracowników to wszelkiego rodzaju pociotki zielono-czerwonej nawałnicy. Jak mówił znajomy który jest tam dosyć często urzędowo to patrząc po twarzyczkach nie do końca rozgarniętych urzędników jest w stanie powiedzieć czyim synalkiem lub córeczką jest dana osoba. Są tam zresztą i starsi działacze np. były prezes lokalnego GS który to rozłożył na łopatki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: voyto Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.chello.pl 20.02.07, 23:18 no niestety towarzysze z PISuara wszędzie się panoszą...śmieszni bracia sieją zamęt i debilizm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.07, 23:27 ARMiMR czyli syndyk masy upadłościowej rolnictwa---Szto słucziłos? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 22:08 Tak, twarzyczki faktycznie mogą przejawiać tęsknotę za rozumem :-) Zwłaszcza u analfabetów po jakiejś żałosnej agroekonomii na URz lubujących się w "kompielach" na Słowacji. Panie zmuszone odwiedzić owego "syndyka upadłościowego polskiego rolnictwa" proszę pamiętać, że jak traficie na wysuszonego blondaska z niewielką ilością włosów na pustej główce - zwracajcie się per "tygrysku". Jest szansa, że szybciej załatwicie sprawę :). I proszę się z niego nie śmiać...teraz jest taki program społeczny "niepełnosprawni pełnosprawni w pracy" czy jakoś tak a do przyjmowania kwitków mózg raczej nie jest potrzebny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misi Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 05:40 A podobno wicedyrektor z jakiejś tam "Obrony samej"podpisuje tylko delegacje ,czy to prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
vi_nci Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z samoobrony 24.02.07, 09:32 " Misi" tego masz na mysli ? www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060912/REGION00/60911022&SearchID=73273133759645 Juz nawet po samym tytule artykulu mozna wywnioskowac ze teraz tam ponaszy sie samoobrona a chyba nic gorszego od nich to juz nie ma!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: res Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z samoobrony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.07, 09:36 tak ci s psl są cacy, ci z samoobrony są b, ale logika Odpowiedz Link Zgłoś
vi_nci Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z samoobrony 24.02.07, 09:44 Nie twierdze w ten sposob to poprostu jest moj komentarz. Kazdy ma prawo myslec co to chce i chyba tego Pan mi nie zabroni PRAWDA? taki jest moj poglad o samoobronie i raczej nigdy go nie zmienie. mialem kiedys stycznosc z jednym z czlonkow z Samoobrony i dlatego mam takie o nich zdanie a nie inne. Cwaniastwo i hamstwo nic wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: 82.160.162.* 24.02.07, 11:23 Teraz w ARiMR rządzi PiS i Samoobrona. Znam przypadek, gdzie facet zapisał się do PiSu żeby być kierownikiem, albo facet z Samoobrony kompletnie nie znający sie na obsłudze komputera też "wskoczył" na stanowisko kierownika. Partia rządzi, a nie kwalifikacje pracowników. Szkoda mi tylko ludzi którzy naprawdę poświęcają sie i pracują ponad normę, bo lubią tą pracę. I co z tego mają - nic. A inni siedzą i nic nie robią, bo po co jak mają "szerokie plecy". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 13:32 ...szkoda mi tylko ludzi którzy naprawde poświęcają sie.....Zgoda. Ale jeszcze bardziej żal tych staruszków którzy człapią od urzędu do urzędu co by załatwić papierkowe formalności. Rolnictwo wkoło Rzeszowa w stanie agoni,praktycznie w każdej wsi pozostało po kilka zwierzaków u ludzi trzymających je bardziej z przyzwyczajeni niż przyczyn ekonomicznych za to ARiMR przeżywa istny rozkwit -dostaje 140 nowych etatów.Tylko czy z tej sterty papierów przybędzie nam mleka chleba czy mięsa? Kult pracy zamieniliśmy kultem unijnych dopłat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wójt roku Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 14:59 Przypomina mi sie jeden z odcinków "Czterdziestolatka" (druga część) kiedy były dyrektor Powroźny (Ryszard Pietruski) zatrudnia w swojej nowej firmie ludzi którzy wylecieli z karuzeli stanowisk. Są tam byli ministrowie, dyrektorzy kacyki partyjne itp. W ARiMR również są byli dyrektorzy ,prezesi kierownicy ,różnych PGRów czy GS-ów kórzy stracili posadki . Na pohybel nierobom!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 23:34 Albo niepiśmienne przygłupy z imitacją wyższego wykształcenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sołtys POR ARiMR obstawiony ludzmi z Samoobrony IP: *.171.41.117.crowley.pl 27.02.07, 00:29 tak ARiMR jest już w rękach ludzi z Samoobrony, żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z Samoobrony IP: 82.160.162.* 28.02.07, 21:42 żałosne i smutne PiS obiecywał tanie państwo a tymczasem w całej Polsce ma być zatrudnionych ok. 130 osób w ARiMR i to nie na początkowym stanowisku referenta lub starszego referenta tylko od razu na specjaliste a co za tym idzie duuuuuużo wyższe zarobki. Wysokie zarobki x 130 = dużo pieniędzy z kieszeni podatników. Niech mi ktoś wytłumaczy na czym polega to tanie państwo?????????? I to żeby było śmieszniej potrzebują ludzi ze ŚREDNIM wykształceniem. Składanie podań do 9 marca, ale większość etatów już obstawiona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: POR ARiMR obstawiony ludzmi z Samoobrony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 01:18 Zaręczam, że niektórzy z pracujących tam z "wyższym wykształceniem" są na poziomie zawodówki albo jeszcze niżej. Niedowiarkom proponuję poznanie "tygryska". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 11:36 smutne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 11:49 A prosiłem -nie przenoście mi stolicy do Brukseli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: molestowany Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 05:35 Do Konrada Prosze podaj bliższe namiary na tygryska- rysopis czy cós takiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: molestowany ciągle Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 05:38 sorry poprzedni mój post jest do Andrzeja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 09:28 Zapytaj w siedzibie o analfabetę, myślę że drugiego takiego tam nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: molestowany Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 18:30 Do Andrzeja To jakim cudem on tam jeszcze pracuje,ten "tygrysek" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 20:56 Słyszałeś o programie "niepełnosprawni pełnosprawni w pracy"? Biedactwo z trójczyną ze studiów (idę o zakład, że do dzisiaj nie wie po co na nie poszedł) najwidoczniej zostało nim objęte. A tak poważnie - nie mam pojęcia ale smuci mnie to, że takie niewyuczalne miernoty są zatrudniane w urzędach państwowych. Źle się dzieje w państwie duńskim...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
vi_nci Re ARiMR niestety obstawiony ludzmi z samoobrony 02.03.07, 00:57 ARiMR podlega resortowi rolnictwa tak wiec mysle ze jaki kolwiek wplyw na zadrudnienie w tej agencji ma ta partia ktorej przewodniczacy jest ministrem. Juz nawet odbyl sie w dniu dzisiejszym strajk pod budynkiem sejmu wiec autorzy tego postu ameryki nie odkryli. moim zdaniej jezeli krytykujecie tzw "tygryska" to mozna rownoczesnie krytykowac caly resort ktory podlega uwczesnemu ministrowi rolnictwa. Zle sie dzieje tzn nic sie nie dzieje tak to jest jezeli eurostepcycy sa przy wladzy i nie potrafia pozyskac srodkow unijnych i wzmocnic pozycje Polski na arenie miedzynarodowej to nie tyczy sie tylko rolnictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Re ARiMR niestety obstawiony ludzmi z samoobr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.07, 00:48 Masz dużo racji ale problem sprowadza się właśnie do tego, że zatrudniani są totalni nieudacznicy jak ów tygrysek. Chyba mi nie powiesz, że matołek, który śliznął się przez studia (beznadziejne zresztą)i skończył je z upragnioną trójczyną może być dobrym pracownikiem? To margines, który nic nie potrafi, do pracy przychodzi bo musi, pozbawiony ambicji i chęci własnego rozwoju. Totalna wegetacja, tygrysek ma dziś 31 lat, cieszy się, że z bożej łaski litościwie ktoś go ustawił na etacie inspektorzyny (bo nie sądzę aby jego kompetencje to spowodowały) - i to jest pracownik administracji państwowej? Myślę, że przy łopacie albo mopie mógłby być lepiej wykorzystany. Jedyny sukces tej wiejskiej miernoty oderwanej od pługa (najprawdopodobniej najechał tym pługiem na minę przeciwczołgową) to mezalians, do jakiego udało mu się niedawno doprowadzić. Pal licho jednak tego cherlawego blondaska, zwróć uwagę na to, że po pracy takich instytucji można wnioskować, że takich jak on ćwierćinteligentów jest tam więcej. Zatem może przydałaby się jakaś znacznie dokładniejsza weryfikacja osób, ktore chciałyby pracować w publicznych urzędach i instytucjach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zmolestowany Re: Re ARiMR niestety obstawiony ludzmi z samoobr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.07, 16:37 Andrzeju!! gdzie i o kórej godzinie moge zobaczyc tygryska jeśli nie możesz pisac otwarcie pisz szyfrem A=185 B 186 itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Re ARiMR niestety obstawiony ludzmi z samoobr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 16:44 A czym tygrysek wzbudził tak Twoją ciekawość? :) Idź do siedziby agencji i myślę, że bez trudu go rozpoznasz - typowy burak pastewny. Wierz mi, że wyróżnia się z tłumu. Jak już tam będziesz to ewentualnie zapytaj, kto życzy sobie aby panny mówiły do niego per "tygrysku" albo...spytaj ile trzeba zapłacić celnikowi żeby bez trudu przejechać przez granicę starym rupieciem. Tygrysek nazwoził tego trochę więc powinien się jeszcze orientować. Oczywiście on sam uważa, że był zmuszony do uiszczania takich opłat tylko ciekawe czemu tego nie raczył nigdzie później zgłosić. No ale mniejsza o korzyści majątkowe i tych, co stosują takie praktyki - w razie czego możesz też spytać kto jest dobry w cytuję "sprawach biologicznych". Odpowiedz Link Zgłoś
vi_nci robia wszystko byle nie dla rolnictwa 08.03.07, 01:39 coraz czesciej wychodza afery z udzialem samoobrony czy to z KRUSEM czy jak ostatnie doniesianie donasza z mafia paliwowa wiadomosci.onet.pl/1499082,11,item.html jezeli to wszystko jesyt prawda to juz nie wystarcza czasu na to zeby zajac sie praca czysto merytoryczna. Woda sodowa niestety moze udzerzyc do glowy........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: robia wszystko byle nie dla rolnictwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 16:40 Może, może ale jeszcze tylko trzy lata :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: robia wszystko byle nie dla rolnictwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 18:37 ża trzy lata to krowe w okolicy Rzeszowa będzie można oglądać w ZOO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minio PSL jest OK! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 19:03 krowe to sobie sam wychoduj w okolicy rzeszowa na 2 ha! ciekawe czy się z tego utzrymasz, widze, że się "pociotki" z PiSu rozpisały na forum, szkoda, że zielonego pojęcia nie mają o tym, o czym piszą :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: PSL jest OK! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 19:28 Trzymanie jednej krówki to nie działalność polityczna.Nie ma znaczenia czyś zielony z PSLu czy innej maści. Unia Europejska właściciela jednej krówki postrzega bardziej jako zoofila niż jako producenta żywności. Kult pracy został zasąpiony kultem dopłat unijnych. Dziadowie dysponując jednym H dochowywali sie licznego potomstwa a dzisiaj ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kandydat Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.07, 15:18 A tak apropos to czy wiedza ma jakieś znaczenie przy przyjęciach do Agencji. Podobno mają przyjmowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: 82.160.162.* 11.03.07, 19:32 niestety nie, tylko szerokie plecy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: POR ARiMR ciągle obstawiony ludzmi z PSL-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 23:15 a ile zarabia np specjalista albo inspektor? orientuje się ktoś jakie tam są stawki? Odpowiedz Link Zgłoś
vi_nci Praca w ARiMR 11.03.07, 16:55 www.arimr.gov.pl/index.php?id=14&id1=1&idpage=1&idp=&zobacz= mysle ze ten link moze sie przydac ale jak patrzylem to jak narazie ofert z naszego regionu nie stety nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolny praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 15:36 Ile jest takich osób w ARiMR? .Zapraszam do Klubu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolny Re: praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 18:52 Co się dzieje ??? sami znajomi Królika??TYGRYSEK CHYBA NIE,ale reszta Zapraszam do Klubu Ludzi Niezależnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz H Re: praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 04:40 Zero dyskusji??? Andrzeju odezwij się!!!! Ja wiedziałem ,że tak będzie,ja wiedziałem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.07, 21:50 E tam, nie tragizuj :) na jaki temat chcesz podyskutować? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: halama Re: praca w ARiMR bez znajomości!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 16:36 Oczywiście czy do arimru mozna sie dostać bez poparcia partyjnego Własnie trwa "WIELKI NABÓr Odpowiedz Link Zgłoś