Dodaj do ulubionych

podwyżki MPEC

IP: *.rzeszow.mm.pl 22.05.07, 21:02
ŚREDNIA W ZAKŁADZIE ZA 2006 R WYNOSIŁA ZŁ 2,854.DLACZEGO PISZECIE ŻE 2600.W SPÓŁCE "nie ma,nasz zysk"
Obserwuj wątek
    • Gość: kiluś Re: podwyżki MPEC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.07, 15:50
      a ty skąd znasz tak dokładne dane ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka