IP: *.nm.e-zet.pl 23.05.07, 13:09
Nowe miliony na płace dla I P N
Czy ta instytucja jest nam napewno potrzebna?
Żyjąc historią cofamy się do tyłu.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka