Gość: pacjent
IP: *.nat.rsk.pl
31.05.07, 18:54
Tak ostry strajk i reakcja lekarzy to jest odpowiedź na aresztowania za
łapówki i korupcję. Dopóki nie aresztowano lekarzy to nie narzekali a teraz
boją się kopertówek i stąd presja na podwyżki tak drastyczne.Widać gołym
okiem co ich zabolało.Nie spodziewałem się tego po tak wykształconych
ludziach.Ale pieniądz nie śmierdzi jak mawiali starożytni rzymianie.