Dodaj do ulubionych

NOWY ZWIĄZEK ZAWODOWY AKTORÓW

09.07.03, 02:25
Byłem w Warszawie jako delegat Związku z ramienia teatru olsztyńskiego i
poznałem tam rzeszowskiego aktora, który opowiada o tym, że wyrzucony (bez
powodu, co potwierdził wyrok niezależnego przecież sądu) dyrektor Nowara
skłócił zespół do tego stopnia, że "ślady do dzisiaj odciśnięte są w
internecie(!)". Rzeczywiście są ślady, tylko że w jakiś dziwny sposób
dotyczą raczej rzeszowskiego aktora. Pozdrowienia dla Kolegów i Koleżanek z
Teatru. A teatrzyk - olać.
Obserwuj wątek
    • Gość: misiek Re: NOWY ZWIĄZEK ZAWODOWY AKTORÓW IP: *.man.rsk.pl 16.07.03, 21:41
      Co ty pieprzysz Nowara postawil z glowy na nogi
    • Gość: jurek Re: NOWY ZWIĄZEK ZAWODOWY AKTORÓW IP: 80.51.255.* 17.07.03, 13:46
      hodu napisał:

      > Byłem w Warszawie jako delegat Związku z ramienia teatru olsztyńskiego i
      > poznałem tam rzeszowskiego aktora, który opowiada o tym, że wyrzucony (bez
      > powodu, co potwierdził wyrok niezależnego przecież sądu) dyrektor Nowara
      > skłócił zespół do tego stopnia, że "ślady do dzisiaj odciśnięte są w
      > internecie(!)". Rzeczywiście są ślady, tylko że w jakiś dziwny sposób
      > dotyczą raczej rzeszowskiego aktora. Pozdrowienia dla Kolegów i Koleżanek z
      > Teatru. A teatrzyk - olać.

      W Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie różne się działy i dzieją
      przekrętasy !
      • Gość: KraK Re: NOWY ZWIĄZEK ZAWODOWY AKTORÓW IP: 195.117.203.* 23.12.03, 14:54
        Pan Jan jest człowiekiem, który jako dyrektor renomowanej placówki wymaga
        ślepego posłuszeństwa. Kiedy go nie otrzyma, bardzo się denerwuje i zamienia w
        Wielkiego Złego Prosiaczka. Wtedy nawet jego wesoła świnka maskotka nie jest w
        stanie rozładować napięcia...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka