Gość: Rafi IP: *.19.165.93.osk.enformatic.pl 16.10.08, 09:35 Czy slyszeliscie ze sanepid zamyka bude z zapiekankami kolo stacji.Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bywalec Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.nm.e-zet.pl 16.10.08, 16:18 Czas najwyższy pozamykać to dziadostwo,brud smród.Czas też zamknąć prywatną piwiarnię przy sklepie PSS Społem nr 1.Piwiarnia ta jest prowadzona w urągających warunkach sanitarnych i higienicznych. Warto czasem zajrzeć z tyłu tejże piwiarni ale z frontu też jest nie najlepiej.Prywatny jej właściciel jakimś dziwnym trafem unika kontroli Sanepidu Straży Miejskiej i jakoś dziwnie nie przeszkadza to prezydentowi miasta i jego urzędnikom.Dobrze byłoby gdyby dziennikarze zajęli się tym tematem,w co ja wątpię znając możliwości pana prowadzącego tenże przybytek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Zapiekanki kolo stacji IP: 62.93.47.* 17.10.08, 08:02 Zapiekanki może i dobre ale warunki w jakich są przygotowywane są tragiczne. Miałam okazję raz dokonać tam zakupu ów wspaniałyvh zapiekanek i dosłałam z wkładką (włos!!!) TRAGEDIA Zamknąć budę do poprawienia warunków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: becia Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.189.216.3.skyware.pl 17.10.08, 08:25 a to ci sie trafilo....a mnie i pare moich kumpli ta budka w trakcie kilku lat studiow ratowala od glodu...zapiekanki najlepsze...tylko kurcze gdzie mam isc na skarge ze nie dostalam dodatkowego wkladu skoro zamkneli???? Odpowiedz Link Zgłoś
insert0 Re: Zapiekanki kolo stacji 17.10.08, 09:47 no właśnie przeczytałam dzisiejsze Nowiny. Co się okazuje , komu przeszkadza bar? Ludziom , którzy mieszkają w sąsiedztwie bo cytuję:"Działalność baru jest uciążliwa dla sąsiadów. Stwarza zagrożenie dla zdrowia, a może nawet życia osób żywiących się w tym miejscu - irytuje się pani Bożena, która mieszka nieopodal." Czyli już wiemy komu tak naprawdę zależy na zamknięciu baru.Ale jakie zagrożenie stwarza taka budka dla mieszkańców, tego zupełnie nie rozumiem. Ktoś inny z kolei twierdzi cytuję: "- Zapiekanki z tego baru są znane i najlepsze. Wiemy też, że już niejedna budka konkurencji tam była, ale się nie utrzymała. Podjęto więc inne kroki, aby zlikwidować coś co jest dobre. Ja się na to nie zgadzam i apeluję o obronę i pikietę "rzeszowskiej zapiekanki”. Nie dajmy się zamknąć w ekskluzywnych lokalach, gdzie "żarcie jest monotonne" - napisał "smakosz”." I CO WY NA TO ? Odpowiedz Link Zgłoś
insert0 Re: Zapiekanki kolo stacji 17.10.08, 10:19 i jeszcze jedno.... ludzie myślicie że jak pójdziecie zjeść do drogiej restauracji, gdzie wszystko jest jak należy i sanepid się nie ma do czego przyczepić to dostaniecie jedzonko" bez wkładek "? Zdziwilibyście się ? Zresztą nie wszystko można zobaczyć "gołym okiem". Dużo na ten temat słyszałam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blanka do inserto IP: *.czytelnia.pbw.org.pl 17.10.08, 12:20 własnie...słyszałeś ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blanka Re: do inserto IP: *.czytelnia.pbw.org.pl 17.10.08, 12:21 słyszałaś**** Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blanka sts IP: *.czytelnia.pbw.org.pl 17.10.08, 12:23 zamknęli???? powaliło ich ? nie dość ze tam są bardzo smacze i tanie zapiekanki to jeszcze czynne całą dobe ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki cięzkomyślący Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.08, 12:26 a moze ktorys z redaktorow by sie pofatygowal do tego kawy i zapytal dlaczego nie zalozy tej kanalizacji...bo mi cos tu zle pachnie...nie wierze ze facet ktoremu kura znosi zlote jajo na zlosc sobie nie zrobi tego co powinien.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bywalec Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.nm.e-zet.pl 17.10.08, 17:42 Jak to przecież nadal handlują tymi zapiekankami,byłam tam godzinę temu i nie widzę żadnej poprawy istniejącego stanu rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.08, 15:09 kiedys przechodzialm przez przejscie pod Galeria Graffica i kiedy przechodzialm obok pan ktore sprzedaja obwarzanki to zobaczylam ze jedna z nich (w okularach) namietnie dlubie w nosie i ........ wyciagnela ona z owego nosa wielkaaa koze!! SERIO!!!! do dzis jak sobie o tym pomysle to robi mi sie niedobrze:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lis Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.multimo.gtsenergis.pl 20.10.08, 09:06 naucz się pisać bo mi też robi sie niedobrze jak czytam twój post Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.08, 20:42 a co jest zle napisane? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.rzeszow.mm.pl 21.10.08, 16:24 Owszem jest trochę stylistycznego bełkotu i nieporadność składniowa, ale czepianie się braku znaków diakrytycznych kiedy samemu w jednym krótkim zdaniu zrobiło się błąd ortograficzny i interpunkcyjny to śmieszność i przesada. Jeśli wytykasz komuś brak "ogonka" w "ę" czy "kreski" w "ś" to racz wstawiać przecinek przed "bo" i zdanie zaczynaj od wielkiej litery. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ?? Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 16:43 ha,ha-brawo dla Pani o nicku "anna" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lis Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.multimo.gtsenergis.pl 20.10.08, 22:47 przechodzialm-zamiast przechodziłam dwa razy to samo sprzedaja-zamiast sprzedają przejscie- zamiast przejście zobaczylam-zamiast zobaczyłam ze- zamiast że namietnie-zamiast namiętnie dlubie-zamiast dłubie wyciagnela-zamiast wyciągnęła koze-zamiast kozę dzis-zamiast dziś pomysle- zamiast pomyślę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.08, 07:02 Drogi Panie!! To jest pisanie na klawiaturze a nie w zeszycie :) stuknij sie glowe:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gisc Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.08, 07:03 oj zapomnialam "w" :D pisze bo zaraz mi to wytkniesz:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafi Re: Zapiekanki kolo stacji IP: 195.205.39.* 21.10.08, 08:54 Gosciu o pseudo lis niewiem czy wiesz ale piszesz na forum,wiec niepoprawiaj ludzi,nie udawaj wielkiego polonisty.Zastanow sie czy warto zwracac na forum takie rzeczy.Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lis Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.multimo.gtsenergis.pl 21.10.08, 13:02 Jak pisać to poprawnie zwłaszcza że ma się podpowiedz gramatyczną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: Zapiekanki kolo stacji IP: *.rzeszow.mm.pl 21.10.08, 16:57 Proponuję zacząć od siebie i wstawiać przecinki:) Zabrakło też Panu jednej kreseczki nad "z":)))) A skrupulatnie wytknął Pan brak owych ogonków i kresek komuś:) Nie mam w zwyczaju poprawiać kogokolwiek, ale wkurzają mnie tacy poprawiacze językowi na forach, którzy sami piszą z błędami. Ośmieszasz się człowieku. Wyluzuj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ?? BOżżżżżżżżżżżżęęęęęęęęę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 13:11 a co Ty sie tak czepiasz?! przecież jak ktos pisze szybko to nie bedzie uzywal "ą" i "ę" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: BOżżżżżżżżżżżżęęęęęęęęę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.08, 13:43 ale powiedz mi czy to sa bledy ortograficzne?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ?? Re: BOżżżżżżżżżżżżęęęęęęęęę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 13:54 oczywiscie ze nie,nawet do interpunkcyjnych sie nie zalicza takie cos! pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś