januszzak 20.07.06, 12:26 Emeryt (49 lat) szuka pracy za granicą jako operator koparko- ładowarki bądź ładowarki: - ośmioletnie doświadczenie w tej branży (Catepilar 428C, Case 580K) - na czas nieokreślony - w pełni dyspozycyjny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
transportciezarowy.robotyziemn Re: Operator koparko- ładowarki 01.08.06, 13:22 prosze o kontakt 501180594 Odpowiedz Link Zgłoś