Dodaj do ulubionych

Operator koparko- ładowarki

20.07.06, 12:26
Emeryt (49 lat) szuka pracy za granicą jako operator koparko- ładowarki bądź
ładowarki:
- ośmioletnie doświadczenie w tej branży (Catepilar 428C, Case 580K)
- na czas nieokreślony
- w pełni dyspozycyjny
Obserwuj wątek
    • transportciezarowy.robotyziemn Re: Operator koparko- ładowarki 01.08.06, 13:22
      prosze o kontakt 501180594

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka