Dodaj do ulubionych

Koroniewska ekspertką w programie Tomasza Lisa

28.02.12, 06:29
Ten program to Żenada Roku, ale akurat nie Pani Koroniewska była tam najbardziej żenującym "ekspertem" Słynny "efekt zająca" Cichopek wejdzie niewątpliwie do kanonów psychologii obok tak ugruntowanych pojęć jak np. kompleks Etypa. :-) Robienie żenady z programów, które silą się na kreowania poglądów nazwany w dziennikarstwie zostanie "efektem Cichopek", a syndrom kompletnego pogubienia prowadzącego w tym co i jak chce przekazać - "efektem Lisa".
Obserwuj wątek
    • falco2009 Efekt Lisa-Pisa 28.02.12, 09:16
      Najprymitywniejszym sposobem na zamknięcie ust krytykom jest wyzywanie od ćwierć i półinteligentów.
      Pan Lis oczywiście uważa sie za pełnego Yntelygenta. Do TVP trafił za prezesury Yntelygenta Urbańskiego - promotora niejakiej Dody i miał być kwiatkiem do kożucha TVPis .
      Już wtedy Lis zszedł na psy . Dziś usiłuje ratowac swój program i swoj wizerunek podpierając się autorytetami ćwierć i półinteligentów na miarę masowego odbiorcy. I stara się do tego dorobić ideologię .Żenua.
    • abla.abla Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje.. 28.02.12, 10:00
      ... są dużo głupsi."

      Cytat Tomasza Lisa.

      www.youtube.com/watch?v=qmkEmNWP0ug

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka