Dodaj do ulubionych

Wzmocnienia Kuntera/GTŻ/Primusa

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.04, 19:12
Czyli te wzmocnienia to walka o utrzymanie czy walka o ekstraklase!!???Fajfer
to bedzie zakup sezonu 2005 i fijalkowski ale paka!!!!!!!!!!!!!!!!1
Obserwuj wątek
    • Gość: FAN Paka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 23:23
      Nie widzę żadnego lidera pary.Jeśli nie dojdzie Knapp i Pawlikowski to czeka
      kibiców GTŻ walka o utrzymanie. Skład jest b . cienki. Junioży GTŻ
      (wychowankowie) nie będą się rozwijać , chyba że Kalwas i Czechowski będą
      jeździć jako seniorzy. Bydgoszcz i Toruń powinny dopłacić za możliwość jazdy i
      rowijania ,,talentu"swoich zawodników.
      • sdb Re: Paka 22.11.04, 07:23
        > Bydgoszcz i Toruń powinny dopłacić za możliwość jazdy i
        > rowijania ,,talentu"swoich zawodników.

        uaaaaaaaaaaaaaahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaha :D
      • Gość: Fan Apatora Re: Paka IP: 158.75.47.* 22.11.04, 07:31
        Jesteś śmieszny. To wy nam zapłaćcie za to że będzie kto u was punkty zdobywał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka