Gość: BOLO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.04, 19:12 Czyli te wzmocnienia to walka o utrzymanie czy walka o ekstraklase!!???Fajfer to bedzie zakup sezonu 2005 i fijalkowski ale paka!!!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: FAN Paka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.04, 23:23 Nie widzę żadnego lidera pary.Jeśli nie dojdzie Knapp i Pawlikowski to czeka kibiców GTŻ walka o utrzymanie. Skład jest b . cienki. Junioży GTŻ (wychowankowie) nie będą się rozwijać , chyba że Kalwas i Czechowski będą jeździć jako seniorzy. Bydgoszcz i Toruń powinny dopłacić za możliwość jazdy i rowijania ,,talentu"swoich zawodników. Odpowiedz Link Zgłoś
sdb Re: Paka 22.11.04, 07:23 > Bydgoszcz i Toruń powinny dopłacić za możliwość jazdy i > rowijania ,,talentu"swoich zawodników. uaaaaaaaaaaaaaahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaha :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Apatora Re: Paka IP: 158.75.47.* 22.11.04, 07:31 Jesteś śmieszny. To wy nam zapłaćcie za to że będzie kto u was punkty zdobywał. Odpowiedz Link Zgłoś