Gość: sab IP: *.68.91.192.mielec91.tnp.pl 13.12.07, 14:29 dobre bylyby gdyby nie te orzechy wloskie 2 razy uprazone. moze lepiej ich wczesniej nie prazyc tylko piec jakie sa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj