21.05.10, 20:14
Właśnie patrzę przez okno i widzę, że Ślęza wylała. Trochę, muszę przyznać,
zaskoczona się czuję. Zalana jest łączka koło Gwareckiej - do ścieżki przy
bloku. Jest tam jeszcze miejsce, tak na oko metr - półtora, ale nie
wykluczone, że jednak barykadę z worków dzisiaj zamoczy.
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: Ślęza IP: *.static.tvk.wroc.pl 21.05.10, 21:33
      www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/259019,wroclaw-na-kozanowie-z-brzegu-wylala-sleza,id,t.html
      Przy ul. Gwareckiej na Kozanowie lekko wylała Ślęza.
      Na miejscu jest około 100 mieszkańców, którzy budują wały. Pomaga im wojsko.
      • Gość: gościnka Re: Ślęza IP: *.internetunion.pl 21.05.10, 21:50
        Przy Żernickiej jest ok i nie wylewa - niech moc będzie z Wami.
        • dzioucha_z_lasu Re: Ślęza 21.05.10, 21:55
          To pewnie efekt cofki - jaz rędziński został otwarty na maksa
          • Gość: j.bartecka Re: Ślęza IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.05.10, 22:50
            Czyli Oporów i Grabiszyńską są zagrozone??? Przecież Ślęża płynie tu nieopodal!!!
            • anyx27 Re: Ślęza 21.05.10, 23:05
              Gość portalu: j.bartecka napisał(a):

              > Czyli Oporów i Grabiszyńską są zagrozone??? Przecież Ślęża płynie tu nieopodal!
              > !!

              Oporów/Klecina to najwyżej położone miejsce we Wrocławiu. W 97r. poziom Slęzy
              był wysoki, ale nic się nie działo w tym rejonie, wiec spokojnie, bo akurat ten
              rejon jest najbezpieczniejszy.
            • Gość: PIT Re: Ślęza IP: *.54.17.247.static.telsat.wroc.pl 21.05.10, 23:44
              Przestań siać panikę na wszyskich forach - Oporów nie był i nie
              będzie nigdy zalany - absurdem jest myślenie że woda z Kozanowa
              conie się do Oporowa - spij spokojnie.
            • Gość: spokojnie Re: Ślęza IP: *.adsl.inetia.pl 21.05.10, 23:49
              Całą cofkę przyjmie na siebie mauzoleum sternika (w końcu nie bez
              powodu były tam tajne stawy, które trzeba było zasypać)

              więc dalej się już nie cofnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka