dzioucha_z_lasu
21.05.10, 20:14
Właśnie patrzę przez okno i widzę, że Ślęza wylała. Trochę, muszę przyznać,
zaskoczona się czuję. Zalana jest łączka koło Gwareckiej - do ścieżki przy
bloku. Jest tam jeszcze miejsce, tak na oko metr - półtora, ale nie
wykluczone, że jednak barykadę z worków dzisiaj zamoczy.