Gość: ans
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
22.02.02, 01:50
uwaga lula to molestownik. od dluzszego czasu molestuje nasze forum swoimi
debilnymi wpisami. proponuje wziasc go dorwac w jego mieszkaniu a nastepnie
zawiesc na ostatnie pietro poltegoru i zrzucic go na ziemie. moze red bul doda
mu skrzydel a ziemia miekka mu bedzie.