Dodaj do ulubionych

watek o luli

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.02.02, 01:50
uwaga lula to molestownik. od dluzszego czasu molestuje nasze forum swoimi
debilnymi wpisami. proponuje wziasc go dorwac w jego mieszkaniu a nastepnie
zawiesc na ostatnie pietro poltegoru i zrzucic go na ziemie. moze red bul doda
mu skrzydel a ziemia miekka mu bedzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: pan_laga Re: watek o luli IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.02, 03:31
      Gość portalu: ans napisał(a):

      > uwaga lula to molestownik. od dluzszego czasu molestuje nasze forum swoimi
      > debilnymi wpisami. proponuje wziasc go dorwac w jego mieszkaniu a nastepnie
      > zawiesc na ostatnie pietro poltegoru i zrzucic go na ziemie. moze red bul doda
      > mu skrzydel a ziemia miekka mu bedzie.

      ale moze nie będzie i on zginie. ja nie wiem czy jest winny czy nie, ale Ty w
      zasadzie namawiasz do zbrodni, co nie jest takie dla Ciebie bezpieczne bardzo
      amen
      pan laga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka