nowaak
11.01.13, 07:44
Skoro Oporów uznawany jest za jedno z najbezpieczniejszych miejsc, to dlaczego radny Lorenc zawraca głowę komendantowi Straży Miejskiej aby właśnie tam wprowadzić patrole prewencyjne? Gdzie tu sens i dbanie o interesy całego miasta, a nie własnego podwórka?