Dodaj do ulubionych

Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR...

11.01.13, 07:44
Skoro Oporów uznawany jest za jedno z najbezpieczniejszych miejsc, to dlaczego radny Lorenc zawraca głowę komendantowi Straży Miejskiej aby właśnie tam wprowadzić patrole prewencyjne? Gdzie tu sens i dbanie o interesy całego miasta, a nie własnego podwórka?
Obserwuj wątek
    • zalep Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR... 11.01.13, 08:14
      Ile lat i jak wiele osób było zaangażowanych (czytaj wzięło pieniądze) w przeprowadzenie tej epokowej analizy zakończonej odkrywczymi wnioskami.
    • tomasz852 Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR... 11.01.13, 08:19
      1. we Wrocławiu od początku lat 90-tych nie ma dzielnic
      2. we Wrocławiu nie ma ulicy Zaporowska

      pozdrawiam!
      • Gość: z A co, dzielnice koza zjadła? ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.13, 08:24
        Nie ma Psiego Pola, Fabrycznej, Sępolna, Biskupina, Starego Miasta, Karłowic itd? Skąd wytrzasnąłeś te "rewelacje"?
        • sverir Re: A co, dzielnice koza zjadła? ;) 11.01.13, 08:38
          > Nie ma Psiego Pola, Fabrycznej, Sępolna, Biskupina, Starego Miasta, Karłowic itd?

          Nie ma dzielnic. Osiedla są.

          > Skąd wytrzasnąłeś te "rewelacje"?

          Uchwała nr XXX/179/91 Rady Miejskiej Wrocławia z 05.10.1991 r.
          • Gość: Rochu Re: A co, dzielnice koza zjadła? ;) IP: 195.205.254.* 11.01.13, 15:07
            No to spróbuj wytłumaczyć "chłopakom z dzielni", że nie są z "dzielni" :)
            • sverir Re: A co, dzielnice koza zjadła? ;) 11.01.13, 17:34
              Cholera, nie pomyślałem o tym;-)
        • prawdziwy-ghostdog Re: A co, dzielnice koza zjadła? ;) 11.01.13, 16:08
          " > Nie ma Psiego Pola, Fabrycznej, Sępolna, Biskupina, Starego Miasta, Karłowic it
          > d? Skąd wytrzasnąłeś te "rewelacje"? " Wrocław jeżeli juz dzieli się na 5 dzielnic, a karłowice to nie dzielnica.
    • koloko2 Re: Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA S 11.01.13, 08:22
      Najbardziej niebezpieczne miejsca:
      3. Rejon ulicy Bezpiecznej

      ;)
    • afiag Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR... 11.01.13, 08:25
      Na Zaporoskiej NIE ZAPOROWSKIEJ mieszkałem z 7 lat. Nie uważam tego miejsca za niebezpieczne, a prowadziłem wówczas hulaszczy tryb życia :)
      • Gość: Rochu Re: Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA S IP: 195.205.254.* 11.01.13, 15:08
        No bo to Ty byłeś ten niebezpieczny, przed którym ostrzegają :D
    • malinowyktos Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR... 11.01.13, 08:44
      Zaporowska??? A gdzie to? Bo ja jedynie Zaporoską znam.
      • Gość: DW Że nie wspomnę o Skwierzyńskiego buhahahahhaahłe IP: *.217.146.194.generacja.pl 11.01.13, 16:05
        Ja znam Skwierzyńską. Poza tym mieszkam na Lwowskiej i chamy maja się bać!
    • dzielanski Po tej stronie ulicy bezpiecznie, po tamtej nie? 11.01.13, 09:29
      Pętla przy Średzkiej jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc w CAŁYM MIEŚCIE, zaś okolice CK Zamek, jednym z najbezpieczniejszych? Panowie Redaktorzy, przejście z jednego miejsca w drugie zajmuje około pięciu minut (i to tylko pod warunkiem, że człowiek się nie spieszy, a ruch na Średzkiej jest duży i trzeba uważać na samochody). Może wypadało spytać policjantów o charakter interwencji odbywanych w danym miejscu, a nie samą ich liczbę? Czy czasem nie jest tak, że część "interwencji" na pętli to spisywanie zeznań pasażerów, którzy ponieśli szkodę w tramwajach, albo odbieranie stawiających opór gapowiczów z rąk kanarów?
      • sverir Re: Po tej stronie ulicy bezpiecznie, po tamtej n 11.01.13, 10:12
        > Może wypadało spytać policjantów o charakter interwencji odbywanych w danym miejscu, a
        > nie samą ich liczbę? Czy czasem nie jest tak, że część "interwencji" na pętli to spisywanie
        > zeznań pasażerów, którzy ponieśli szkodę w tramwajach, albo odbieranie stawiających opór
        > gapowiczów z rąk kanarów?

        "Szczególnie ostrożnym trzeba być na pętli tramwajowej przy ulicy Średzkiej. - Odnotowujemy tam pobicia, rozboje, kradzieże rowerów z parkingu rowerowego oraz kradzieże kieszonkowe w tramwajach (...) - zaznacza Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji".
    • krasnaladamu Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR... 11.01.13, 09:39
      Niebezpieczny "Rejon placu Jana Pawła II, ul. Kazimierza Wielkiego i Antoniego". Ciężar przeniósłbym raczej na Włodkowica i na wspomniany w tekście Pasaż Niepolda. Pl. JP2 nie uważam za niebezpieczny.

      Bezpieczny "Teren za Centrum Kultury Zamek". Tak, bezdomni nie muszą się tam niczego obawiać, mogą spokojnie spać w krzakach. A jeszcze w okresach, gdy w parku, nad Bystrzycą śmierdzi, nikt niebezpieczny tam nie zajrzy.
    • Gość: ak Re: Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA S IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.01.13, 10:18
      Pomorska i Dubois, a także Komuny Paryskiej, Łukasińskiego, Prądzyńskiego i Tragutta - zdecydowane najgorsze ulice w mieście. Widok podejrzanego i podpitego towarzystwa oraz zataczających się osobników bardzo częsty, zwłaszcza kiedy jest już ciepło. Współczuję kulturalnym ludziom, którzy tam mieszkają i którzy muszą znosić takie towarzystwo.
    • Gość: wroclove_ Re: Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA S IP: *.emea.ibm.com 11.01.13, 12:14
      ciekawe wrzucenie co jednego wora:
      Fabryczna to największa dzielnica Wrocławia: 14 osiedli, 195 tysięcy mieszkańców. Niebezpieczne punkty? Na pewno osiedle Kosmonautów, pętla tramwajowa Leśnica oraz rejon ulic Szczęśliwej, Pereca, Lwowskiej, Zaporowskiej i Skwierzyńskiej.

      nie wspominając o zaporoWskiej...
    • Gość: M Re: Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA S IP: *.static.korbank.pl 11.01.13, 15:50
      E tam gwałcenie, bicie i okradanie. Niech powiedzą, gdzie psy rzucają się na dzieci!
    • labeo Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR... 11.01.13, 17:41
      Patrol policyjny na ulicach Wrocławia to rzadkość ostatnio pojawili się przy okazji łapanki rowerzystów. SM to jedynie zakładanie blokad na kilku wybranych ulicach. To jak może być inaczej w mieści skoro służby odpowiedzialne za porządek siedzą w najlepsze w swoich gabinetach.
      • Gość: Chris Kibole na Sepolnie? IP: *.hsd1.nj.comcast.net 11.01.13, 19:11
        O jakich meczach Slaska Pan Radny prawi? Olimpijski to tylko spotkania Sparty.
        • Gość: zimpeln Re: Kibole na Sepolnie? IP: *.centertel.pl 11.01.13, 19:40
          chyba chodzi o grupę skinów z Sępolna - którzy często zaczepiają ludzi nie tylko po meczach WKS
    • Gość: frajer LORENC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.13, 20:36
      skoro tak bezpiecznie jest na Oporowie to chyba Lorenc jak w przysłowiu.. to pies ogrodnika... sam nie zje i nikomu nie da.... proponuje przerzucić straż w miejsca newralgiczne ale to chyba jest zbyt oczywiste nawet dla Lorenca...
      Panie lorenc wstydziłby sie Pan...
    • dupasiepali Na mapie brakuje Ratusza i UM! 11.01.13, 23:57
      Ktoś specjalnie je pominął??
    • greges58 Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR... 12.01.13, 00:44
      co to za Bełkot ???
      - dzielnic nie ma ! miasto, jako spójną całość, tworzą jakieś "osiedla ".
      kto pytał o zdanie to przemądrzałe operetkowe towarzystwo ? przewodniczący zarządu ??
      o matko... , nie było większych błaznów ???
      tyle znaczą, co samorząd studentów na Uniwersytecie ;)
      a gdyby już były te place zabaw - mordercy i gwałciciele huśtaliby się na huśtawkach ???
      zamiast napadać !

      kiedyś ?
      - w 1947 roku na ulicy Słowiańskiej, kot zrzucił doniczkę !!!
      a w 1969 po parku nad Fosą latał ekshibicjonista z ogonem !!!
      więc niebezpiecznie tam bywa, czasem ...

      niezłą Kasę zgarnęli Znajomi Królika za ten " raport " !
      ^^
    • nsfrnt Czy Wrocław jest bezpiecznym miastem? [MAPA STR... 12.01.13, 10:10
      Mieszkam na Pomorskiej i czuję się bezpiecznie, kiedy policja zatrzymuje mnie za jazdę rowerem bez światła, albo wlepia mandat na przejcie na czerwonym świetle. A ekipa spod klatki jak piła, tak pije nadal i pić będzie, ze wszystkimi tego konsekwencjami...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka