Dodaj do ulubionych

Straszą ulice - straszą mury !!

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.03.02, 23:46
Pierwsza: ulice, ulice, dziury.. itp. To pisze niemal każdy i ma rację!
Druga: Korki, obwodnice, tłok, parkingi. Też każdy to zauważa.
Trzecia, pomijana: MAZANIE PO MURACH !! Tylko właściwie udało się przed tym
ochronić sam Rynek. Ponadto, jest prawidłowością, że na budynkach tuż po
remontach mazania najwięcej, na starszych (już i tak brudnych i odrapanych) -
mniej. Czy ktokolwiek zna sposób na przeciwdziałanie tej sprayowej chorobie
ostatnich lat?!! W średniowieczu - ucinano by za coś takiego ręce. Co można
dzisiaj ucinać?! Poza tym, im niższe cywilizacyjnie społeczeństwo, tym więcej
sprayowego mazactwa. Warto to sprawdzić w świecie (ja - sprawdziłem).

Obserwuj wątek
    • Gość: Jorg Re: Straszą ulice - straszą mury !! IP: 213.227.80.* 08.08.02, 12:32
      Mazanie po murach to największy skandal naszych czasów!
      Na remonty ulic, mostów czy zabytkowych kamienic potrzebne są wielkie
      pieniądze, na to żeby nie mazać po murach nie trzeba żadnych pieniędzy.
      Najprostszym sposobem ograniczenia tej dziedziny wandalizmu byłoby wycofanie ze
      sprzedaży farb w sprayu. Wątpię żeby wandalom chciało się nosić puszki z farbą
      i pędzle.
    • je_leszcz Wroclaw miastem bez graffiti 11.08.02, 02:13
      Niech sobie mlodzi ludzie jada do innych miast mazac po scianach i upiekszac
      mury np dworca centralnego w Wawie
      Wroclaw miastem bez graffiti!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka