Dodaj do ulubionych

Cafe-Nescafe na Rynku

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.08.04, 15:36
Co byście powiedzieli na Cafe-Nescafe na naszym pieknym Wrocławskim Rynku.
Zastanawiem sie bo w Krakowe, Warszawie w Trójmieście juz też jest Nesca a u
nas lipa. Chodzili byście? ja to bym widział na zachodniej ścianie koło WBK.
Obserwuj wątek
    • Gość: Meg Re: Cafe-Nescafe na Rynku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.04, 19:44
      Na Zachodniej ścianie Rynku jest już wyśmienita klubo-kawiarnia Cafe Planet.
      Nescafe możesz sprawdzić w Kinie Helios.
    • Gość: p Re: Cafe-Nescafe na Rynku IP: *.um.wroc.pl 16.08.04, 16:25
      Z tego co wiem, Cafe-Nescafe wkrótce zstanie otwarte bardzo blisko rynku - na
      rogu Nożowniczej i Odrzańskiej
    • Gość: ad Re: Cafe-Nescafe na Rynku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.08.04, 14:21
      nescafe juz jest - gdzies od maja (albo dłużej) w okolicach Więziennej i
      Nożowniczej (pewna tych ulic nie jestem - to wstyd, ale nie rozróżniam uliczek
      w okolicy Rynku)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka