Gość: Maar
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
12.08.04, 15:36
Co byście powiedzieli na Cafe-Nescafe na naszym pieknym Wrocławskim Rynku.
Zastanawiem sie bo w Krakowe, Warszawie w Trójmieście juz też jest Nesca a u
nas lipa. Chodzili byście? ja to bym widział na zachodniej ścianie koło WBK.