Dodaj do ulubionych

Dudziński, chcemy EXPO!

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.04, 17:52
Szanowny Panie Prezydencie! Niech nam zamkną browary, lotnisko, niech resztki
central się wyniosą do Warszawy! Co tam! My ich, ZDRAJCÓW, czniamy!!!!!
CHCEMY EXPO!!!! Niech Urzad Skarbowy dorżnie wzorem JTT resztki prywatnego
businessu! CHCEMY EXPO!!!! Niech Wrocław stoi supermarketami i fontannami!
CHCEMY EXPO!!!! Budujmy kolejne namioty cyrkowe niczym na Grunwaldzkim!
CHCEMY EXPO!!!! Wspierajmy BAR i DWA ŚWIATY! CHCEMY EXPO!!!! W zimie
wybudujmy lodowisko na całym Rynku! CHCEMY EXPO!!!! Wybudujmy szsnaście marin
po 14 mln. zł i dwadzieścia mostów do nikąd! CHCEMY EXPO!!!!
RATUUUNKUUUUU! Gdzie, koorwa, jest ROZUM?
Obserwuj wątek
    • Gość: okił Re: Dudziński, chcemy EXPO! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.08.04, 18:01
      Źle zaadresowane prośby. Pisz do Schetyny nie do Dutkowiaka.
      • Gość: erni Re: chcemy EXPO! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.04, 19:07
        EXPO jest najlepszym sposobem aby cudzoziemcy dowiedzieli sie o Wrocławiu.
        Wiekszość europejczyków nie wie nawet o istnieniu Wrocławia .
        TAK CHCEMY EXPO !!!
        • Gość: Zdzisiek Re: chcemy EXPO! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.04, 19:18
          I OLIMPIADĘ NIECH TEŻ ZORGANIZUJĄ I GRAND PRIX FORMUŁY I (NA RYNKU OCZYWIŚCIE),
          I JESZCZE KONCERT HENDRIXA I JIMA MORISSONA (A CO?). WĄSATY JUŻ BYŁ CZŁONKIEM
          BLUES BROTHERS, TERAZ NIECH BEDZIE CURTEM COBAINEM!
          • Gość: isis-jest-głupia Re: chcemy EXPO! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.08.04, 19:29
            A Dutkowicz niech będzie Britney Spears.
            • Gość: gość Re: chcemy EXPO! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.08.04, 19:59
              Niektórym nie służą ostatnie upały w mieście. W dekiel za mocno przygrzało i
              jeb** się w tych małych, wrzodatych główkach z mózgami wielkości ziarna
              słonecznika.
              • Gość: asd Re: chcemy EXPO! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.08.04, 09:54
                jeb sie debilu!
                • Gość: krakus Re: chcemy EXPO! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.04, 10:36
                  kurcze w krakowie,poznaniu ,gdańsku słychać takich samych, kurcze co za
                  narodek malkontentencki, fontanna to żle, expo to żle, dobrze to zasiłek
                  dla dzieciorobów,zupa dla meneli,dla każdej samotnej dewotki mąż
                  ministrant, przecie i jedno i drugie porzebne ,kurcze, JEDNO I DRUGIE.
    • Gość: Życzliwy Re: Dudziński, chcemy EXPO! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.04, 14:50
      Vietcongu szukaj tego rozumu bo bardzo ci się przyda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka