Gość: Vietcong
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
12.08.04, 17:52
Szanowny Panie Prezydencie! Niech nam zamkną browary, lotnisko, niech resztki
central się wyniosą do Warszawy! Co tam! My ich, ZDRAJCÓW, czniamy!!!!!
CHCEMY EXPO!!!! Niech Urzad Skarbowy dorżnie wzorem JTT resztki prywatnego
businessu! CHCEMY EXPO!!!! Niech Wrocław stoi supermarketami i fontannami!
CHCEMY EXPO!!!! Budujmy kolejne namioty cyrkowe niczym na Grunwaldzkim!
CHCEMY EXPO!!!! Wspierajmy BAR i DWA ŚWIATY! CHCEMY EXPO!!!! W zimie
wybudujmy lodowisko na całym Rynku! CHCEMY EXPO!!!! Wybudujmy szsnaście marin
po 14 mln. zł i dwadzieścia mostów do nikąd! CHCEMY EXPO!!!!
RATUUUNKUUUUU! Gdzie, koorwa, jest ROZUM?