Gość: !
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
28.10.04, 16:44
Wrocławski Koelner zatrudni 200 osób
Z 300 do 500 osób zwiększy w przyszłym roku zatrudnienie wrocławska firma
Koelner. Największy w tej części Europy producent mocowań budowlanych
zamierza wybudowań nowe hale produkcyjne. Wrocławski Koelner na inwestycje
przeznaczy ponad 100 milionów złotych. W starej kotłowni Wrozametu powstanie
biurowiec, a obok nowe hale produkcyjne. Dzięki temu pracę znajdzie 200 osób.
Prezes firmy Radosław Koelner już zapowiada, że poszukiwane będą osoby do
prac fizycznych jak i inżynierowie. Firma w najbliższym czasie wejdzie
również na warszawską giełde papierów wartościowych. Teraz trwa ustalanie
ceny akcji i negocjacje z funduszami zainteresowanymi kupnem walorów.
Radosław Koelner spodziewa się z emisji akcji około 60 - 80 milionów złotych.
Pieniądze mają być przeznaczone na inwestycje oraz uruchamianie nowych
oddziałów firmy w Europie.
Paweł Majcher
2004-10-28 14:58:50
PRW