Dodaj do ulubionych

Mostek ze starej mapy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.04, 19:45
Kierownik Wydziału Utrzymania Urządzeń Wodnych powiada, że "po
przetransportowaniu mostku okazało się, że jest o dwa metry za krótki"... A to
nie dało się tego zmierzyć zawczasu? A gdyby był o cztery metry za krótki,
albo o pięć za długi, to co by zrobili???
I po takich prowizorkach ludzie spacerują - strach! A urządzeniami wodnymi w
naszym mieście kieruje facet, który mierzy je "na oko", w dodatku
nieumiejętnie... ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: stadek Re: Ukradli IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.11.04, 06:08
      Po Przetransportowaniu !! Tzn była dobra, a w transporcie zginęło. Czytać nie
      umicie,
    • Gość: Lipkowianin kolejne grabieze? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 10:49
      Ukradli nam most z Lipek - w naszej okolicy mostow jak na lekarstwo -
      najblizszy jest w sasiednim wojewodztwie - w Brzegu Opolskim. Mielismy chociaz
      kladke - a oni nam ja pod pozorem "chwilowego remontu" zakosili - teraz ani do
      ekarza, ani do sklepu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka