Dodaj do ulubionych

Jak pachnie wiosenna NOC..?

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.02, 03:49
Dla mnie najpiekniejsza pora dnia wiosna i latem jest... noc :)
Zwlaszcza po dnich cieplych i wilgotnych, nastaje zmrok, a wszelkie zapachy
staja sie niezwykle intensywne. Wlasciwie, to przestaje sie czuc nagrzane od
slonca pojemniki na smieci, w swiecie zapachow zaczyna rzadzic przyroda...
Obserwuj wątek
    • Gość: NN Re: Jak pachnie wiosenna NOC..? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.05.02, 08:30
      Homar naćpany czy zakochny ?
      • Gość: Gawel Re: Jak pachnie wiosenna NOC..? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.02, 10:06
        Jam tez dziecko nocy........ale caloroczne :)
        • Gość: Paweł Re: Gaweł IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.05.02, 10:14
          Ty się wać pan conocnym uciechom oddajesz
          a mnie tam na dole wyspać się nie dajesz
    • Gość: Kociątko Re: Jak pachnie wiosenna NOC..? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.02, 14:12
      Homar ma rację :) nocą jest najlepiej, szczególnie kiedy ta nieżyciowa
      temperatura spada. a pachną kasztany :) no i po dachach można swobodnie
      biegać :P
      • Gość: tyrysek Re: Jak pachnie wiosenna NOC..? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.05.02, 21:15
        juz wlasnie tak pachnie
        nad dachami i ogrodami coraz ciemniej
        chlodny powiew nocy...
        • Gość: Kociątko Re: Jak pachnie wiosenna NOC..? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.05.02, 15:02
          co prawda teraz nie noc, ale akacje już kwitną :) właśnie to spostrzegłam
          wędrując po mieście :P
    • Gość: kibicWKS To zależy od wiatru IP: 217.97.139.* 13.05.02, 15:11
      Jak wieje od strony Świniar to nienajlepiej ;)

      Tak czasami bywa jak otworzę okno nocą.
      • Gość: Homar Akacja...! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.05.02, 03:22
        Kibic, moze to osobowickie pola irygacyjne? :)))
        Raczej nie naleza do najbardziej romantycznie pachnacych terenow,
        przeznaczonych do spacerow za raczke :)

        Na topie w rankingu nocnych zapachow znajduje sie obecnie akacja!
        Czekamy na kolejne notowania...
        Czuj noc!
        • Gość: tyrysek Re: Akacja...! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.05.02, 12:45
          Gość portalu: Homar napisał(a):

          > Kibic, moze to osobowickie pola irygacyjne? :)))
          > Raczej nie naleza do najbardziej romantycznie pachnacych terenow,
          > przeznaczonych do spacerow za raczke :)

          lepiej sie wybrac na rowerze ;-))
          po minieciu krytycznego punktu (uhhhh ;-)), jest calkiem przyjemnie, az chce sie
          nad morze z Odra poplynac
          • Gość: Pafik Re: Akacja...! IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 15.05.02, 20:06
            Gość portalu: tyrysek napisał(a):

            > lepiej sie wybrac na rowerze ;-))
            > po minieciu krytycznego punktu (uhhhh ;-)), jest calkiem przyjemnie, az chce si
            > e
            > nad morze z Odra poplynac

            Tysysku, prosze, nie powtarzaj tego glosno, bo sie tam pol Wroclawia zjedzie i
            bedzie Bajkal-bis! A to obecnie jeden z moich ulubionych zakatkow rowerowych we
            Wroclawiu, taki cichy i spokojny... :)

            Pozdrawiam!
            • Gość: kibicWKS Re: Akacja...! IP: 217.97.139.* 16.05.02, 08:59
              Gość portalu: Pafik napisał(a):

              >Tysysku, prosze, nie powtarzaj tego glosno, bo sie tam pol Wroclawia zjedzie i
              >A to obecnie jeden z moich ulubionych zakatkow rowerowych

              Mówicie o polach irygacyjnych???
        • Gość: Kociątko Re: Akacja...! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.05.02, 20:12
          no akacja, akacja. pachnie aż w nosku kręci... a psik acja :P
          • homar Re: Akacja i piwo 16.05.02, 13:51
            A dzis bedzie w nocy pachnialo piwskiem,
            bo juwenalia to czas zalewania Wroclawia.
            Cos lubimy te powodzie ;-))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka