Gość: Homar
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
12.05.02, 03:49
Dla mnie najpiekniejsza pora dnia wiosna i latem jest... noc :)
Zwlaszcza po dnich cieplych i wilgotnych, nastaje zmrok, a wszelkie zapachy
staja sie niezwykle intensywne. Wlasciwie, to przestaje sie czuc nagrzane od
slonca pojemniki na smieci, w swiecie zapachow zaczyna rzadzic przyroda...