Gość: Predo
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
12.05.02, 14:35
Sluchajcie, nei wiem czy wczesniej cos takiego bylo juz czy nie, ale mozna
zawsze powtorzyc...poniewaz generalnie kojarzymy sie wlasnie z forum, po
nickach a na zywo niewiele z nas sie zna...mam propozycje..
Niech kazdy kto tu wejdzie napisze na jakiej mieszka ulicy, moze sie okazac ze
jestesmy sasiadami ;)
pamietajcie, nazwa ulicy, zeby po 10 postach nie zgubil sie sens tego watku.
Pozdrawiam,
Predo