Dodaj do ulubionych

Do Forumowiczow!

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 14:35
Sluchajcie, nei wiem czy wczesniej cos takiego bylo juz czy nie, ale mozna
zawsze powtorzyc...poniewaz generalnie kojarzymy sie wlasnie z forum, po
nickach a na zywo niewiele z nas sie zna...mam propozycje..
Niech kazdy kto tu wejdzie napisze na jakiej mieszka ulicy, moze sie okazac ze
jestesmy sasiadami ;)
pamietajcie, nazwa ulicy, zeby po 10 postach nie zgubil sie sens tego watku.
Pozdrawiam,
Predo
Obserwuj wątek
    • Gość: Predo post 1 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 14:36
      no wiec zaczne od siebie
      Oporow, ulica Trentowskiego.
      pzdr.
      • Gość: Iśka Re: post 1 IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 14:38
        ul. Andrzeja Borzobohatego, Gądów
    • kombos Re: Do adresowiczów... 12.05.02, 14:42
      piastowska 1-13, akademik "dwudziestolatka"
      pozdr.
    • Gość: wędzonka Re: Do Forumowiczow! IP: *.gtech.com / 156.24.231.* 12.05.02, 15:10
      Z punktu widzenia kondycji finansowej zamieszkalem wlasnie Na Ostatnim Groszu...
      Piwo, kobiety, spiew i karty - ten koktail z jakiegos powodu mi nie sluzy :[
      • Gość: Pafik Re: Do Forumowiczow! IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 12.05.02, 15:49
        Gość portalu: wędzonka napisał(a):

        > Z punktu widzenia kondycji finansowej zamieszkalem wlasnie Na Ostatnim Groszu..
        > .
        > Piwo, kobiety, spiew i karty - ten koktail z jakiegos powodu mi nie sluzy :[

        Wędzonka, zamieszkaj Na Niskich Lakach lub Na Polance. Kasy Ci to nie
        przyniesie, ale przynajmniej koktajl bedzie lepiej smakowal ;)
      • Gość: Janek Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.02, 16:39
        Jak Wędzonka na Ostatnim Groszu to ja na Placu Katedralnym! :)))
        • cantarella Re: Do Forumowiczow! 24.05.02, 08:30
          plac katedralny?zakładam, że nie jesteś rezydentem
          seminarium, więc to musi być ta żółta kamienica z widokiem
          na "kolumnę zygmunta".plac kościelny wita sąsiada!:)
    • Gość: smerf Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.02, 15:55
      Zachodnia, koło tgg.
      widzę z okna przystanek tramw. :-)
      • Gość: kirkol Re: Do Forumowiczow! IP: *.magma-net.pl 12.05.02, 16:17
        cos kolo placu grunwaldzkiego , uliczka Nehringa
        pozdro
        • Gość: cyfer Re: Do Forumowiczow! IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.02, 16:45
          a moze jeszcze podac NIP, PESEL i numer karty kredytowej?
          • Gość: bzyku Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 16:52
            skoro nalegasz to podaj :)
            • arvena Re: Do Forumowiczow! 12.05.02, 17:03
              ul. Skwierzyńska:)
          • Gość: . Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.02, 17:33
            .
    • Gość: ketom Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.05.02, 17:29
      stały czytelnik forum z ul. Przyjaźni :)
      • Gość: feran Re: Do Forumowiczow! IP: *.txucom.net 12.05.02, 20:00
        jako stary chlop z pradziada,moj wroclawski adres jest Wloscianska.
    • agnes2101 nazwa od nazwiska prezesa NIK co wykrył aferę FOZZ 12.05.02, 20:06
      Boczna ul. Kamieńskiego. Totalne zadupie, ale dzięki Bogu, ciągle Wrocław.
      • samozycie Re: nazwa od nazwiska prezesa NIK co wykrył aferę FOZZ 13.05.02, 10:01
        No u mnie Sroda Slaska. Nie Wroclaw. (dzieki Bogu :) )
        • Gość: duzY Celtycka IP: *.dtvk.tpnet.pl 13.05.02, 10:08
          • brezly Re: Celtycka 13.05.02, 10:34
            Gość portalu: duzY napisał(a):
            ze Celtycka. No tosmy sasiedzi. O 5 minut drogi z psem.


            • Gość: duzY No ale mam nadzieję, IP: *.dtvk.tpnet.pl 13.05.02, 10:35
              że nie raz do roku przez most pontonowy :-)))))
              • brezly Re: No ale mam nadzieję, 13.05.02, 10:37
                Gość portalu: duzY napisał(a):

                > że nie raz do roku przez most pontonowy :-)))))

                No, co ty, z psem na ponton? Kozanowianin ci ja. Zawsze mi sie ten dowcip o
                owsikach na lace przypomina :-)
                • Gość: duzY Re: No ale mam nadzieję, IP: *.dtvk.tpnet.pl 13.05.02, 10:59
                  Nie znam.
                  • brezly Re: No ale mam nadzieję, 13.05.02, 11:09
                    Gość portalu: duzY napisał(a):

                    > Nie znam.
                    Dowcipu o owsikach?
                    Pokrotce to tak: tatus-owsik i synek - owsik wyszli na lake. Synkowi sie podobalo
                    bardzo, bo pierwszy raz widzial trawe, niebo, slonce etc. I nie chcial wracac bo
                    mu sie na lace bardziej podobalo. A tatus mowi ze musimy. Ale dlaczego ? - synek
                    pyta. Bo tam jest nasz dom - tatus na to.
                    Z kozanowskim pozdrowieniem.
                    B/Y

          • Gość: NN Re: Celtycka IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.05.02, 11:30
            Gość portalu: duzY napisał(a):


            Pozdrawiam siąsiada
            Dzielna
            3 min spaceru z psem .przechodzę codziennie idąc do parku na łączkę.
            • tomek854 Re: Celtycka 13.05.02, 12:16
              Gajowicka rog Hallera
            • Gość: Omega Re: Celtycka IP: *.client.attbi.com 16.05.02, 23:48
              Pozdrawiam sasiada z Dzielnej. Mieszkalam na tej ulicy kilkanascie lat....mile
              bardzo wspominam Wroclaw.

              Mam nadzieje ze Odra was wiecej nie odwiedzi :)
            • Gość: Omega Do NN IP: *.client.attbi.com 16.05.02, 23:53
              A jaka brama na dzielnej ..jesli to nie za duzo informacji? :)
              Mieszkalam na tej ulicy ponad 10 lat.
        • Gość: agnes210 Re: nazwa od nazwiska prezesa NIK co wykrył aferę FOZZ IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.02, 18:46
          Jest w Środzie ulica Falzmanna???
      • Gość: Ansa Re: nazwa od nazwiska prezesa NIK co wykrył aferę FOZZ IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.02, 23:06
        agnes2101 napisał(a):

        > Boczna ul. Kamieńskiego. Totalne zadupie, ale dzięki Bogu, ciągle Wrocław.

        Pozdrawiam sąsiadkę. Faktycznie to zadupie, ale sympatyczne
    • postmodern trójkąt 13.05.02, 12:19
      • Gość: duzY Re: trójkąt IP: *.dtvk.tpnet.pl 13.05.02, 12:22
        Skraj trójkąta to pierwsze 28 lat mojego życia.
      • Gość: NN Re: trójkąt IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.05.02, 13:14
        postmodern napisał(a): trójkąt

        To wiele tłumaczy, a i treść twoich postów tłumaczy.


        • Gość: marsha Re: IP: *.magma.com.pl / 192.168.0.* 13.05.02, 13:17
          >>kosmos<<

          • Gość: NN Re: IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.05.02, 13:23
            Gość portalu: marsha napisał(a):

            > >>kosmos<<
            >

            Zawsze miałem wrażenie , że jesteś nie z tej ziemi.
    • szarykot Re: Do Forumowiczow! 13.05.02, 14:58
      malutka, cicha, zielona uliczka na Muchoborze Małym.
      • Gość: yacho 11 Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.05.02, 17:25
        moja ulica nie ma nazwy to infostrada - a mieszkam na biskupie to sie nazywa
        dembowskiego poprzednio topolowa
        • szarykot Re: Do Forumowiczow! 13.05.02, 17:42
          > dembowskiego poprzednio topolowa

          o ile pamietam topolowa to boczna Mościckiego na Brochowie
          • Gość: cyfer Re: Do Forumowiczow! IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 13.05.02, 17:46
            a kim byl Topolow? :-))))
          • Gość: yacho 11 Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.05.02, 18:38
            topolowa gdyz na dembowskiego nie rosly demby ale topole - teraz jest
            odwrotnie - pzdr
            • Gość: Pafik Re: Do Forumowiczow! IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 13.05.02, 18:50
              Gość portalu: yacho 11 napisał(a):

              > topolowa gdyz na dembowskiego nie rosly demby ale topole - teraz jest
              > odwrotnie - pzdr

              A te demby to daja zolendzie? ;)
              • Gość: yacho 11 Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.05.02, 19:43
                na tfoje zyczenie mogom
        • wrocadi Re: Do Forumowiczow! 13.05.02, 17:46
          Szycztnicka, calkiem spoko si tu mieszka jak na razie.
          Co do wedzonki...Ostatni Grosz? A i pozdrow siostry :))))
          • niteczka Re: Do Forumowiczow! 13.05.02, 18:17
            Jako ze z Predem sie dobrze znam, to tez sie wpisze, a co tam !!!

            ul. Wandy (nieopodal skrzyzowania Powstancow z Hallera) (rozniez nieopodal
            slynnego sklepu "Alf") :-)
            • Gość: Yani Re: Do Forumowiczow! IP: *.proxy.aol.com 14.05.02, 05:38
              niteczka napisał(a):

              > ul. Wandy (nieopodal skrzyzowania Powstancow z Hallera) (rozniez nieopodal
              > slynnego sklepu "Alf") :-)


              Tam chodzilem do podstawowki. I tylko osiem lat! :)
    • preciozo Re: Do Forumowiczow! 13.05.02, 18:31
      "trójkąt"
      • Gość: beatice Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.05.02, 19:30
        Skoro wszyscy zdradzają, gdzie mieszkają to ja też powiem: Gaj, a ulica jak
        najbardziej pasująca do nazwy osiedla (ale nie Gajowicka).
        • Gość: KILLju Re: Do Forumowiczow! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.05.02, 09:22
          jam chyba sąsiad arvenki :)
          pozdroffka
          • nexus20 Re: Do Forumowiczow! 14.05.02, 10:52
            Popowice, ul. Wejherowska :).
            • Gość: Gregor Re: Do Forumowiczow! IP: 212.160.90.* 14.05.02, 10:56
              Popowice rosna w sile !!!! Zglaszam sie z Bialowieskiej choc chwilowo(dluzsza
              chwile :))w robocie!
    • rezurekcja Re: Do Forumowiczow! 14.05.02, 09:30
      Jako emigrantka do stolicy, ktora budowal caly narod beze mnie, mam dwa adresy: we Wroclawiu Lubuska, w
      stolicy, ktora itd Chelmska.
      Nie opanowalam jeszcze tych nowych nazw :Hallera i inne. Ja ciagle pamietam Przodownikow Pracy.
      • niteczka Re: Do Forumowiczow! 15.05.02, 18:27
        No to jak bedziesz miala problem z jaks ulica to pytaj !!! :-)
        • rezurekcja Re: Do Forumowiczow! 17.05.02, 09:55
          niteczka napisał(a):

          > No to jak bedziesz miala problem z jaks ulica to pytaj !!! :-)

          Nie omieszkam.

    • emi_l Re: Do Forumowiczow! 14.05.02, 19:36
      Komuny Paryskiej - znaczy się - trójkącik:))))

      Pozdrawiam - emi :)
    • Gość: zwako Re: Do Forumowiczow! IP: *.uc.nombres.ttd.es 17.05.02, 11:14
      Kiedys mieszkalem na grunwaldzkiej, róg Bujwida
      • ##wera## Re: Do Forumowiczow! 24.05.02, 00:37
        ....i posypały się dane osobowe.....

      • Gość: wędzonka Re: Do Forumowiczow! IP: *.gtech.com / 156.24.231.* 24.05.02, 15:58
        Gość portalu: zwako napisał(a):

        > Kiedys mieszkalem na grunwaldzkiej, róg Bujwida

        Czy to nie tam mieszkal niejaki Frasyniuk?
    • Gość: tyrysek czyzby spis powszechny forumowiczow??? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 24.05.02, 16:06
      ale jestescie niecierpliwi ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka