IP: *.provider.pl / *.provider.pl 10.03.05, 10:34
Bez przesady. Nie jest aż tak źle. Nie mnie ocieniać architekturę ale wydaje
mi się, że kikt pawia nie puści na pierwszy rzut oka.
To, że wrocławski architekci skrytykowali projekt może wynikać stąd, że nie
jest arcydziełem, a może stąd, że to krakowscy architekci to projektowali …
Co do pięknego Wrocławia, to jego zmorą jest chaotyczna zabudowa np. na
Legnickiej. Beznadziejna zabudowa np. na Wita Stwosza (niegdyś ślicznie
zabudowanej ulicy), ul. Widok, itp. Zdewastowane dzielnice, takie jak
Brochów, itp. Fatalny stan dróg (także tych po remoncie, bo jeśli dwa
miesiące po remoncie droga pęka, to tak nigdy nie wyremontujemy dróg).
Za to się trzeba zabrać.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka