efka
04.09.01, 22:39
Forum zaczyna coraz bardziej przypominać czatowisko - chyba następuje regres w
stronę monosylab i onomatopei oraz wątków z folderu "chętnie gatunek
podtrzymam". Chwilowo mnie to bawi, ale czy na długo? Czy ktoś miałby ochotę na
powrót do źródeł pod Gumową Różą?