Dodaj do ulubionych

Ogólnonarodowy amok

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 17:52
Polecam przeczytanie tego artykułu i zastanowienie sie czy to wszystko ma sens?

serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2642166.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Summa Re: Ogólnonarodowy amok IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.04.05, 18:25
      Co w tym dziwnego? Przypomnijmy sobie, że w poprzednim systemie nazwy ulic
      nosiły imiona niezasłużonych - jak można odczytać z kart historii - osób, które
      nie interesowały się pokojem na świecie, czy porozumieniem między różnymi
      nacjami, religiami... Osobiście wolę, by jakiś skwer, czy plac nosił imię Jana
      Pawła II, a nie Karola Marksa, czy jakiegoś innego gagatka... Przypominam, że
      ten człowiek nie zasłużył się jedynie tym, że był katolikiem - był wyjątkowym
      człowiekiem.
      • Gość: dudi Re: Ogólnonarodowy amok IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.05, 18:44
        jeżeli spojrzysz na to w skali całego
        kraju to jest tego b. mało
        • igi.wr Re: Ogólnonarodowy amok 07.04.05, 19:13
          Jak to, czy ma sens?
    • Gość: rs Re: Ogólnonarodowy amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 19:50
      Error 404--Not Found
      From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol
      • Gość: kil Re: Ogólnonarodowy amok IP: *.bredband.skanova.com 07.04.05, 19:59
        Chory narod.
        • robak_wroc Re: Ogólnonarodowy amok 08.04.05, 00:37
          pamietajcie by dzieci koniecznie nazywac teraz Jan Pawel, bez wzgledu na to czy
          chlopiec czy dziewczynka!!
    • wroclaska cierpliwości :-) 08.04.05, 22:58
      wszystko już było
      i Stalingrad
      i Stalingradzka ;-)
      ...łaska tłumu na pstrym koniu jeżdzi a historia kołem się toczy
      Ci co dzis łzy ronią, jutro będa bardziej "poprawni" (patrz na Kwasniewskiego
      chociazby - kto dzis pamieta, że był w rządzie komunistycznym, który osmieszał
      wybór karola Wojtyłły na Papieża w 1979roku???)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka