Gość: kotbehemot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 17:52 Polecam przeczytanie tego artykułu i zastanowienie sie czy to wszystko ma sens? serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2642166.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Summa Re: Ogólnonarodowy amok IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.04.05, 18:25 Co w tym dziwnego? Przypomnijmy sobie, że w poprzednim systemie nazwy ulic nosiły imiona niezasłużonych - jak można odczytać z kart historii - osób, które nie interesowały się pokojem na świecie, czy porozumieniem między różnymi nacjami, religiami... Osobiście wolę, by jakiś skwer, czy plac nosił imię Jana Pawła II, a nie Karola Marksa, czy jakiegoś innego gagatka... Przypominam, że ten człowiek nie zasłużył się jedynie tym, że był katolikiem - był wyjątkowym człowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dudi Re: Ogólnonarodowy amok IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.05, 18:44 jeżeli spojrzysz na to w skali całego kraju to jest tego b. mało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rs Re: Ogólnonarodowy amok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 19:50 Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kil Re: Ogólnonarodowy amok IP: *.bredband.skanova.com 07.04.05, 19:59 Chory narod. Odpowiedz Link Zgłoś
robak_wroc Re: Ogólnonarodowy amok 08.04.05, 00:37 pamietajcie by dzieci koniecznie nazywac teraz Jan Pawel, bez wzgledu na to czy chlopiec czy dziewczynka!! Odpowiedz Link Zgłoś
wroclaska cierpliwości :-) 08.04.05, 22:58 wszystko już było i Stalingrad i Stalingradzka ;-) ...łaska tłumu na pstrym koniu jeżdzi a historia kołem się toczy Ci co dzis łzy ronią, jutro będa bardziej "poprawni" (patrz na Kwasniewskiego chociazby - kto dzis pamieta, że był w rządzie komunistycznym, który osmieszał wybór karola Wojtyłły na Papieża w 1979roku???) Odpowiedz Link Zgłoś