Dodaj do ulubionych

winiarnia ???

IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 18:51
kto mi przypomni gdzie jest bylam tam kiedys na randce ale nie pamietam jak
sie tam szło bo padał deszcz, nawet nazwy nie pamietam
Obserwuj wątek
    • Gość: kicikici Re: winiarnia ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 19:19
      w baszcie koło Hali Targowej?
      • tomek854 Re: winiarnia ??? 08.05.05, 20:02
        niedawno był remont: trwa jeszcze?
        • Gość: coolgirl Re: winiarnia ??? IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 20:35
          ale Ty jestes obyty w sprawach wrocławia
          • tomek854 Re: winiarnia ??? 08.05.05, 20:39
            Ja?

            NIe :D

            Winiarnia jest jedną z nielicznych knajp ktore znam :)
            • Gość: coolgirl Re: winiarnia ??? IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 20:41
              mozliwe ale chodzi mi o caloksztalt udzielania sie tutaj
              • tomek854 Re: winiarnia ??? 08.05.05, 22:24
                niektórzy twierdzą że to zwykła przemądrzałość :) Miło, ze ktoś sądzi inaczej :P
                • Gość: coolgirl ... IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 22:26
                  :)
      • Gość: coolgirl Re: winiarnia ??? IP: *.t9.ds.pwr.wroc.pl 08.05.05, 20:36
        dzieki Ci wielkie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka