Dodaj do ulubionych

Drogowy pirat w więziennym szpitalu

IP: *.server.ntli.net 26.05.05, 20:06
ludzie zastanowcie sie nad soba...pol naszego narodu to niewyuczona ciemnota
...jak mi was szkoda!!!
taki parch zabil 4 niewinne osoby , przez ciemnote swoja i otaczajacych go
ludzi,,,niejedni pewnie podniecali sie jego wyczynami po pijanemu, a to tylko
takim jelopom dodaje skrzydel:(
PRAWDZIWA SZTUKA JEST ZYC!!! A ARCYDZIELEM BYC MADRYM I DBAC O KAZDE
OTACZAJACE NAS ZYCIE W SZCZEGOLNOSCI LUDZKIE!!!
ciezko mi sie pogodzic z taka przypadkowa smiercia ludzi w takich przypadkach
choc nawet ich nie znam
Obserwuj wątek
    • Gość: www Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.akron.wroc.pl / *.18.akron.wroc.pl 26.05.05, 21:32
      Czy ten parch znów dostanie zawiasy???
      • Gość: Łysy Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 21:39
        Za cztery zabójstwa grozi mu 12 lat... o zawiasach nie ma mowy... ale moim
        zdaniem powinien być sądzony za każde z osobna...
    • wielki_czarownik A teraz 26.05.05, 21:55
      A teraz durny narodzie będziesz gnoja utrzymywał. Żeby przynajmniej do kamieniołomów go zesłać.
      • Gość: voice Re: A teraz IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.05.05, 23:38
        To co się dzieje na drogach to istne szaleństwo...Najwyższy czas za rażące naruszenie przepisów
        drogowych karać jak za usiłowanie zabójstwa.
      • Gość: kot wacek Przez te 12 lat będą wszyscy płacić na utrzymanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 23:38
        Przez te 12 lat( jeżeli tyle dostanie ) będą wszyscy płacić na utrzymanie tego
        głowonoga. Rodzice ofiar, krewni itd muszą co miesiąc dobrowolnie oddawa część
        swoich poborów żeby utrzymać w więzieniu za 1600 zł miesięcznie tą degrengoladę.
        Poje...y to kraj !!!
        • Gość: kilkazdań Re: Przez te 12 lat będą wszyscy płacić na utrzym IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.05.05, 13:23
          Z tymi 1600 zł to tak naprawdę mit - na jedzenie dla więźnia idzie raptem 130
          zł miesięcznie, reszta kosztów to pensje służby więziennej, rachunki więzień za
          prąd, wodę i inne media, koszty konwojów - czyli koszty, które i tak byłyby
          ponoszone, bo przecież więzienia istnieć muszą (nie każdemu przecież można dać
          karę śmierci, nawet gdyby istniała) i jest ich nawet za mało. Poza tym trudno
          sobie wyobrazić, by w wyroku nie obciążono sprawcy kosztami postępowania -
          zapłaci więc chociaż za procesową korespondencję, opinie biegłych, poza tym
          niech rodziny ofiar koniecznie (!!!) wystąpią w procesie karnym z powództwem
          cywilnym o odszkodowanie. Jak miał mercedesa to na pewno będzie z czego to
          ściągać. A że tamta poprzednia kara zostanie pewnie odwieszona, więc posiedzi
          dłużej, przynajmniej nie będzie zagrażał ludziom.
          Także nie przesadzajcie panowie z tymi kosztami więzień, szczególnie w_c, dla
          którego 1600 zł to ulubiony argument za karą śmierci - to czysta demagogia i
          nieznajomość tematu.
          • wielki_czarownik Żadna demagogia 27.05.05, 14:05
            Przecież nie mówię, żeby wieszać za kradzież pietruszki. Ale skazani powinni w więzieniach pracować na swoje utrzymanie. Kamieniołomy, budowa autostrad, od biedy rowerek, dynamo i niech prąd produkuje ;)
            Nie może być tak, że bandzior siedzi na państwowym wikcie. Albo pracuje albo zdycha z głodu.
            • Gość: Mikołaj Re: Żadna demagogia IP: 213.199.196.* 28.05.05, 00:59
              > Ale skazani powinni w
              > więzieniach pracować na swoje utrzymanie.

              No ale przeca tak właśnie jest! Myślisz, że więzienia zatrudniają np. kucharzy,
              sprzątaczki? Może szef kuchni jest z zewnątrz, ale kartofle obierają, gary myją,
              podłogi zamiastają więźniowie - normalna służba więzienna.
              • wielki_czarownik Re: Żadna demagogia 28.05.05, 12:20
                Gdzieś widziałem statysyki, że pracuje zdrowo poniżej 50% skazanych. 30% czy nawet mniej. I nie mycie garów a tłuczenie kamieni w kamieniołomie! Albo do kopalni ich zsyłać.
              • Gość: fredek Re: Żadna demagogia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.05.05, 18:36
                I telewizję oglądają,odpowiedż mi czy za abonament płacą.
            • Gość: ZIWK Re: Żadna demagogia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.05, 13:01
              Ale pracy NIE MA !!!!
              Bo od pracujących trzeba płacić podatek w bandyckiej wysokości!!! (tzw. składka
              ZUS)
              Sporo osób "siedzących" (szczególnie krótkoterminowych) chciało by pracować -
              no ale "zdrowa większość społeczeństwa" nie życzy sobie żeby groźni i
              niebezpiczeczni alimenciarze, czy inni tacy bandyci zamiatali chodniki.
          • Gość: Trener Re: Przez te 12 lat będą wszyscy płacić na utrzym IP: *.kom / *.kom-net.pl 27.05.05, 23:13
            akurat z praktyki CI powiem, że przy dużych wyrokach niezmierie rzadko obciąża
            się skazanego kosztami...
        • Gość: kierowca Pod TIRa IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 28.05.05, 12:24
          I to jest takie chore szczescie w nieszczesciu, ze koles wychodzi z tego zywy
          zabijajac innych.... Tlaczego taki jelop nie trafif pod TIRa? o jednego bandyte
          byloby mniej.... a co do wyroku to powinien juz jako recydywista dostac do 8
          lat, a za usilowanie zabojstwa i zabojstwo po 25 lat, za nie udzielenia pomocy
          poszkodowanym (np. jego koledze) 5 lat... czyli 88 lat w kamieniolomach i przy
          kopaniu rowow 7 dni w tygodniu po 12 godz.
      • tbernard Re: A teraz 27.05.05, 11:04
        Podobno mało pieniędzy mamy na budowę autostrad. Z takich ludzi powinno się
        sformować niewolniczy oddział i powinni tyrać o chlebie i wodzie aż do końca
        swojego istnienia.
        • garym Re: A teraz 02.06.05, 11:29
          Podejrzewam ze koszty pilnowania i szkolenia takich ludzi przeroslyby zyski.
          Przeciez nikt juz teraz nie kopie w przypadku duzych inwestycji lopata ale
          uzywa ciezkiego sprzetu. A jak sobie wyobrazasz takiego goscia za sterami
          koparki?
    • Gość: Kaja Po co wsadzać go do więzienia? Oddajcie go IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.05, 10:33
      rodzinom ofiar, a oni zaoszczędzą społeczeństwu pieniędzy na utrzymywanie tego
      bandzioora w więzieniu!
      • Gość: rzeżnik Re: Po co wsadzać go do więzienia? Oddajcie go IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.05, 11:17
        To nie wypadek ze skutkiem śmiertelnym tylko zabojstwo i to czterokrotne!
        Dożywocie albo najlepiej kara śmierci!
        • Gość: iw Re: Po co wsadzać go do więzienia? Oddajcie go IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 27.05.05, 11:30
          podejrzewam że nigdzie nie będzie tyrał bo ma przecież ten niedowład reki ,
        • wielki_czarownik Popieram 27.05.05, 14:06
          Jazda na dwóch gazach to nic innego jak usiłowanie zabójstwa. I tak też powinna być karana.
          • Gość: Mikołaj Re: Popieram IP: 213.199.196.* 28.05.05, 01:00
            A ja ostatnio byłem świadkiem, jak koleś sobie przed jazdą dwa czy trzy piwka z
            colą strzelił... w sumie nie wiedziałem czy powinienem zareagować... pewnie
            powinienem.
    • markona Jak będzie odsiadywał pakę, powinni mu ściany wy- 27.05.05, 13:44
      -tapetować zdjęciami... wielkimi zdjęciami wykonanymi przez dochodzeniówkę, z
      tego wypadku, głównie pokazujące ofiary... Niech się napatrzy do syta na
      swoje "dziło"...
    • Gość: luks Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.finemedia.pl 27.05.05, 22:25
      no gdyby nie leżał w więziennm to można by iść z 'wizytą'...
    • ozpol Jak on zarejstrowal samochod? 28.05.05, 06:38
      Jak widze to za smierc tych ludzi nie tylko on powinien odpowiadac ale Wydzial
      Komunikacji ktory pozwolil mu kupic i zarejstrowac samochod.
      On powinien dostac 4razy po 12 lat za kazdego zabitego.
      To jest typowy przypadek ze kara smierci powinna wrocic.
      • wielki_czarownik Bzdura 28.05.05, 12:22
        Jakby mu nie pozwolili zarejestrować to jeździłby bez rejestracji albo zarejestrował na szwagra. Tu trzeba ostro karać takich sukinsynów. Skazać jak za 3 morderstwa i powiesić! Albo spalić na stosie!
        • martouf Re: Bzdura 28.05.05, 12:35
          Skoro są tak wytrzymali to powinni ich brać do crashtestów bezpieczeństwa
          samochodów. Tylko taki jak se popije to nawet w ścianę nie trafi...
    • Gość: bubuu Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.05.05, 14:27
      Za Interią: "W kwietniu 2003 roku sąd skazał Macieja G. na rok więzienia w
      zawieszeniu na trzy lata. Na trzy lata zabrano mu też prawo jazdy. Dalej jednak
      jeździł na motorze.Biegli stwierdzili, że Maciej G. jechał z prędkością około
      100 kilometrów na godzinę. Był pijany (2,5 promila alkoholu we krwi).

      Mercedesa, którym spowodował wypadek z czterema śmiertelnymi ofiarami, Maciej
      G. sprowadził miesiąc temu z Niemiec. Świadkowie twierdzą, że kilka godzin
      przed tragedią pijany szalał po ulicach Wrocławia.

      Kolejny wypadek Macieja G. nie zaskoczył jego kolegów z osiedla. Zgodnie
      twierdzą, że po tym, jak na motorze wjechał w BMW miał co najmniej dwa inne.
      Raz winę wzięła na siebie jego koleżanka, raz uciekł z miejsca stłuczki.

      Upijał się i wsiadał do samochodu. Jeździł tak po mieście 200 km na godzinę.
      Mówił, że jest bogiem, bo miał już tyle wypadków, a zawsze wychodził z nich
      cało - mówią jego koledzy z Hub."

      Jeszcze się okaże że dostanie "żółte papiery" i znowu za trzy lata siądzie za
      kółko :-(

      • Gość: kierowca Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 15:23
        Wszyscy, którzy wiedzieli, że facet jeździ po pijaku samochodem, w jakims
        stopniu sa współwinni temu, co się stało. Wystarczyło zatelefonować na policję.
        Potwierdziło się, że ma szczęście. Ale musiał brać pod uwagę to, że inni mogą
        nie mieć szczeęścia. Godził się na to, że może kogoś zabić. I tak się stało.
        Ciekawe, z jakiej rodziny pochodzi? Kim jest z zawodu? Z czego się utrzymywał?
        Myślę ciągle o tym i nie mogę pojąć, że można świadomie narażać zdrowie i życie
        nieznanych sobie ludzi. Skąd sie bierze taki sposób postępowania, taka nienawiść
        do ludzi?
    • Gość: aga Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 14:31
      popieram. a siedzenie w więzieniu pozwoli mu na przemyślenia.... wsadzać takich
      kretynów do kicia!!!!!!!!
      • Gość: mała Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.unreg.w-w.pl 28.05.05, 18:10
        uważam że ten durny jełop powinien dostać dorzywocie.Myślicie ze tacy ludzie
        zostana zresocjalizowani w naszych polskich wieznieniach?
        .....cholera ja znałam te dziewczyny to wielki szok.............
        • Gość: xXx Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.magma-net.pl 28.05.05, 22:27
          Szkoda że nie przyjechało po niego łódzkie pogotowie przynajmniej byłoby
          jednego zabójcy mniej.
          • Gość: KSENOS Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.05, 14:02
            tak ,troche pawulonu i bandzior byłby wyluzowany.szkoda,wielka szkoda
            • Gość: iw Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 29.05.05, 15:15
              przezornie dyrektorzy PR wycofali ten LEK- ale zabić można ,jak się stosuje
              nieumiejętnie ? ,większością leków silnie działających,
              • Gość: iw Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 29.05.05, 15:16
                ale zabić można ,jak się stosuje
                > nieodpowiednio ? ,większością leków silnie działających,
                • Gość: Ryszard Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.master.pl / *.master.pl 29.05.05, 22:13
                  Popieram dążenia policji aby pijanych kierowców pokazywać w internecie, a
                  powodującym wypadki zabierać samochody jako narzędzia zbrodni.
                  • Gość: voice Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.05.05, 23:46
                    Odnoszę wrażenie że 80% kierowców jeździ na gazie bo to co się dzieje na drogach to istny skandal.
                    Postawienie radiowozu z radarem ma jedynie znaczenie kosmetyczne. A wprowadzenie kary więzienia
                    dla tych co spowodowali wypadek po pijaku przecież nie dotyczy w sumie wsiadających do auta po
                    kilku głębszych bo oni zakładają że wypadku nie spowodują. Podziwiamy kulturę jazdy w innych
                    krajach ale przecież tam w pewnym momencie po prostu zaczęto drakońskimi karami prostować
                    zachowania kierowców. Może jak kilku szanowanych tatusiów szarżujących z rodziną na pokładzie i z
                    obowiązkowo nie zapiętymi w pasy dziećmi oraz paru szacownych prezesów nie liczących się z
                    żadnymi przepisami pójdzie siedzieć za drastyczne przekroczenie przepisów (czytaj: usiłowanie
                    zabójstwa) to coś się tu zmieni. Przestanie się po prostu opłacać taka jazda. Wtedy może pierwszy raz
                    w życiu zobacze auta m.in. typu BMW, Alfa Romeo czy mercedes jadące grzecznie 50-tką w
                    zabudowanym.
                    • ksenos Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu 29.05.05, 23:50
                      wystarczy jechać do czech-jak 50- to50 i nie więcej?dlaczego?kasa,kasa i to nie
                      mała
                      • Gość: Lion Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 11:04
                        Wczoraj dowiedzialam sie, ze obecnie ten czlowiek przebywa w szpitalu
                        psychiatrycznym...
                        No teraz rodzinka chce z niego zrobic wariata i zmniejszyc kare do
                        minimum!!!!!!!!!!!
                        • Gość: kierowca Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 07:02
                          Ciekawe, co to za rodzina? Kim są ci ludzie, którzy wiedzieli o tym, że on
                          jeździ po pijaku samochodem i nic nie robili, aby zapobiec nieszczęściu, które
                          przecież musiało nastąpić. Przecież wystarczyło zatelefonować na Policję. Mogli
                          przedtem starać się o zamknięcie go w psychiatryku. Facet na pewno ma świra i
                          powinien resztę swego życia spędzić w takim szpitalu, bo jeśli go wypuszczą,
                          znowu siądzie za kierownicą po pijaku i spowoduje wypadek. Do tego nie jest mu
                          przecież potrzebne prawo jazdy. Ale napiszcie, z jakiej rodziny ten facet
                          pochodzi, jakie ma wykształcenie, z czego się utrzymywał? Na pewno ktoś ma takie
                          informacje. Trzeba wiedzieć, skąd się biorą takie potwory.
    • Gość: Zenon Wypierd Jest jeden dobry, wypróbowany i sprawiedliwy IP: *.wroclaw.mm.pl 30.05.05, 01:38
      sposób - wymyślił go kiedyś sędzia LYNCH, kiedy w Teksasie nie można było
      poradzić sobie z bandziorami. A czy przypadkiem nie jest podobnie u nas na
      drogach???
      Tylko metoda Lyncha albo jakiś szwadron śmierci - inaczej porządku nie będzie.
      A jak jakiś zwolennik praw człowieka oburza się, to niech da lepszy (i tańszy)
      sposób na zwalczenie tych patologii.
      • Gość: dober badać agresywnych czubków IP: *.um.wroc.pl / *.um.wroc.pl 02.06.05, 15:03
        Po takich akcjach jak jazda po pijanemu i spowodowanie wypadku, agresja za
        kierownicą... powinno się takiego czubka wysłać na badania psychologiczne-jesli
        nadto pobudzony to zakaz prowadzenia pojazdów a jak normalny tylko popieprzony
        to duża grzywna , pierdziel bez zawiasów. Ale żeby to działało to sądy muszą
        normalnie działać- więć trzeba więcej na nie kasy i etatów a nie nabór na prawo
        po setki osób rocznie a potem blokowaniue młodym ludziom drogi do aplikacji i
        normalnej pracy pracy. Jak ktoś ma zbyt wiele energii i chce się rozładować to
        niech idzie na rower, basen albo silownie, ewentualnie se troche pobzyka-
        polskie drogi to nie tor wyścigowy tylko fatalny, smiolisty asfalt z głębokimi
        koleinami i gównem z pól.pozdrawiam normalnych, ceniących sobie życie kierowców
        i kierowczynie, zwłaszcza tych dosiadających jednoślady!
        • Gość: Q Re: badać agresywnych czubków IP: *.wroclaw.czk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.05, 09:07
          > Po takich akcjach jak jazda po pijanemu i spowodowanie wypadku, agresja za
          > kierownicą... powinno się takiego czubka wysłać na badania psychologiczne-
          jesli
          -ON MA ODEBRANE PRAWO JAZDY I WYROK W ZAWIASACH
    • ekoklon Re: Drogowy pirat w więziennym szpitalu 03.07.05, 14:07
      Bardzo się dziwie wszystkim znajomym, rodzinie i kierowcom wszystkim, że nie
      drożycie tego tematu nadal czy zapomnieliście o tej tragedii???????????
      Jak tak łagodnie jak WY podejdzie do tego sąd to tego Mordercę będziemy mieli
      dość szybko znowu za kierownicą i znowu kogoś zamorduje, bo to jest recydywista.
      Apeluje do was wszystkich, aby ten temat nie schodził z żadnego forum.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka