Gość: londynczyk_23
IP: *.server.ntli.net
26.05.05, 20:06
ludzie zastanowcie sie nad soba...pol naszego narodu to niewyuczona ciemnota
...jak mi was szkoda!!!
taki parch zabil 4 niewinne osoby , przez ciemnote swoja i otaczajacych go
ludzi,,,niejedni pewnie podniecali sie jego wyczynami po pijanemu, a to tylko
takim jelopom dodaje skrzydel:(
PRAWDZIWA SZTUKA JEST ZYC!!! A ARCYDZIELEM BYC MADRYM I DBAC O KAZDE
OTACZAJACE NAS ZYCIE W SZCZEGOLNOSCI LUDZKIE!!!
ciezko mi sie pogodzic z taka przypadkowa smiercia ludzi w takich przypadkach
choc nawet ich nie znam