jazzgirl
23.06.05, 15:18
Już jakiś czas jeżdzę tramwajem z chłopakiem, który szalenie mi się podoba.
Wiem, że studiuje na PWr, bo na wsiadaliśmy na przystanku przy moście
Grunwaldzkim. Dziś po raz koleny się spotkaliśmy w Tawernie. Oczywiście
wszystko się odgrywa z daleka, ale ów kolega szalenie mi się podoba i czuję,
że nawzajem. Szansa jest bardzo mała, ale jeśli czytasz to kolego, odezwij
się. Byłoby całkiem fajnie :D