Dodaj do ulubionych

Kolega z PWr

23.06.05, 15:18
Już jakiś czas jeżdzę tramwajem z chłopakiem, który szalenie mi się podoba.
Wiem, że studiuje na PWr, bo na wsiadaliśmy na przystanku przy moście
Grunwaldzkim. Dziś po raz koleny się spotkaliśmy w Tawernie. Oczywiście
wszystko się odgrywa z daleka, ale ów kolega szalenie mi się podoba i czuję,
że nawzajem. Szansa jest bardzo mała, ale jeśli czytasz to kolego, odezwij
się. Byłoby całkiem fajnie :D
Obserwuj wątek
    • Gość: Belzebub Re: Kolega z PWr IP: 195.116.199.* 23.06.05, 16:58
      To jeden z najgłupszych postów jakie czytałem :-/
      • Gość: made in... Re: Kolega z PWr IP: *.kom / *.kom-net.pl 23.06.05, 17:04
        dlaczego chcesz stanąć na drodze do prawdziwej miłości chłopcze????

        To piękne, że dba się o swoje uczucia :)
        • Gość: Belzebub Re: Kolega z PWr IP: 195.116.199.* 24.06.05, 09:40
          Ja tylko powiedziałem, że mi się post nie podoba a nie żeby sobie dała spokój:P
          Jak dla mnie bez sensu jest czekanie na to, aż ktoś się odezwie tutaj na forum.
          Tak można sobie czekać wieczność. Trzeba przejść do działania i to w życiu
          realnym a nie cyberku ;P
      • jazzgirl Re: Kolega z PWr 23.06.05, 17:13
        Bez sensu, mam się wstydzić tego, że podoba mi się jakiś chłopak?
        • wielki_czarownik TAK grzesznico!! 23.06.05, 18:35
          Jak śmiesz mieć brudne myśli o mężczyźnie? Natychmast się wyspowiadaj i idź na modły! Nie wolno myśleć o mężczyznach przed ślubem! A po ślubie pamiętaj aby nie czerpać przyjemności ze współżycia płciowego!
          • Gość: o ;0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 00:19
            to go zagadaj chocby o godzine... a nie... pff... ciemna masa...szczescia
            zycze :)
            • jazzgirl Re: ;0 24.06.05, 07:11
              ugrr ale ja taka nieśmiała jestem :D:D:D
              • Gość: marysia Re: ;0 IP: *.kom / *.kom-net.pl 24.06.05, 08:56

                no właśnie zapytaj go np. o godz. może warto?
          • Gość: kasia Re: TAK grzesznico!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 12:54
            to ślub trzeba z kobieta wziac?
            bo o mezczyznach nie wolno myslec?
        • Gość: Belzebub Re: Kolega z PWr IP: 195.116.199.* 24.06.05, 09:44
          Masz się wstydzić tego, że będąc dorosła osobą szukasz faceta przez internet
          zamiast podjąc dorosłą odważną decyzję i zagadać go gdzieś w rzeczywistośći (z
          tego co piszesz okazja nie zdaża się tylko w MPK).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka