moniczkabb 02.07.05, 10:10 Czy we Wrocławiu jest giełda zwierząt. I gdzie się ewentualnie znajduje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moniczkabb Re: Giełda zwierząt 02.07.05, 10:15 Chodzi mi o kupno pieska - dobermana, suczkę, 3-4 miesiące Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Giełda zwierząt 02.07.05, 11:42 Giełda ze zwierzakami znajduje się na podwórku przy ul. Nabycińskiej (koło dworca Świebodzkiego). Udanych zakupów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ag Re: Giełda zwierząt IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 02.07.05, 11:47 Zwierzaka lepiej kupic od hodowcy - bedziesz miec pewnosc, ze to taki piesek, o jakiego Ci chodzi, wiesz co z niego wyrosnie i bedzie zdrowy. Na gieldach zwierzaki czesto sa przeziebione itp. I z planowanego dobermana moze wyrosnac kundelek. Jesli nie zalezy Ci na tyle na rasie, zeby kupic pewnego szczeniaczka to przejdz sie do schroniska - dostaniesz psiaka za darmo i zrobisz dobry uczynek. Gieldy nie sluza zwierzetom :( Pozdrawiam Ag Odpowiedz Link Zgłoś