Dodaj do ulubionych

Gieład zwierząt

02.07.05, 10:10
Czy we Wrocławiu jest giełda zwierząt.
I gdzie się ewentualnie znajduje?
Obserwuj wątek
    • moniczkabb Re: Giełda zwierząt 02.07.05, 10:15
      Chodzi mi o kupno pieska - dobermana, suczkę, 3-4 miesiące
      • cancro Re: Giełda zwierząt 02.07.05, 11:42
        Giełda ze zwierzakami znajduje się na podwórku przy ul. Nabycińskiej (koło
        dworca Świebodzkiego).
        Udanych zakupów!
      • Gość: Ag Re: Giełda zwierząt IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 02.07.05, 11:47
        Zwierzaka lepiej kupic od hodowcy - bedziesz miec pewnosc, ze to taki piesek, o
        jakiego Ci chodzi, wiesz co z niego wyrosnie i bedzie zdrowy. Na gieldach
        zwierzaki czesto sa przeziebione itp. I z planowanego dobermana moze wyrosnac
        kundelek.

        Jesli nie zalezy Ci na tyle na rasie, zeby kupic pewnego szczeniaczka to
        przejdz sie do schroniska - dostaniesz psiaka za darmo i zrobisz dobry uczynek.
        Gieldy nie sluza zwierzetom :(

        Pozdrawiam
        Ag

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka