Dodaj do ulubionych

Solidarność podarowała flagi

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.08.05, 00:26
No to jak znam życie, to 85 proc. zląduje dzięk jakimś kretyńskim urzędnikom,
co to mają zawsze jakiś problem, w jakimś magazynie, a parę sztuk wisieć
będzie w Rynku dla picu.
Obserwuj wątek
    • anwb Solidarność podarowała flagi 10.08.05, 08:07
      Coż! kiedyś PZPR tez przekazywala flagi do zawieszenia... Historia lubi sie
      powtarzac. Znowoz bedziemy wieszac jedynie sluszne.
      • Gość: jewropa do przedmówcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 09:32
        Z tą małą różnicą, że gdyby w czasach PZPR-u był Internet, to za taki wpis jakiś
        UBek (np. tatuś Cimoszewicza) już dawno by cię namierzył i trzeba by się było
        wytłumaczyć z wpisu na forum. Obecnie praktykują to w Chinach.
        • Gość: ANTYKOMUNISTA A teraz niech bezrobotni robole maszeruja radosnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 12:53
          dziekując swojej Pannie S za wolność - bide i nyndze oraz torty i łososie
          faszerowane frytkami tłustej swini wałesozoologicznej - BUHAHAHA
          JM JARRE i tłuste swinie beda się bawić na trupie Stoczni Gdanskiej - czyz to
          nie paradoks historyczny ??
          • Gość: ANTYWAŁESA RBOTNICY - PO RYJACH ZDRAJCÓW Z S !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 12:55
            • Gość: Bolo Re: RBOTNICY - PO RYJACH ZDRAJCÓW Z S !!! IP: 5.6.2D* / *.saix.net 10.08.05, 14:40
              A juz tak na powaznie i bez zacietrzewienia. Czy jest mozliwosc zobaczenia tych
              dziel? Bylo, minelo ale sie ostalo. Moi tez szyli takie cacka!
            • brat44 puknij się w głowę!!!!!! 10.08.05, 15:07
              koleś w głowę sie puknij jesteś sfrutrowany żonie sie wyżal, nie masz bo Cię
              zostawila to skocz z grunwaldu i po sprawie.
              • Gość: ROBOTNIK 80 Całuj w dupe wałese KMIOCIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 16:23
                I co pow9iesz bgurku, na naszych, robotniczych plecahc ta swołocz do władzy
                doszła a my za 980 PLN netto po 14 godzin pracujemy szmatławy aparatczyku ,,,,
                Ale przyjdzie dzien i NAJNIGIER Z ŻYDAMI KWASA NA LATARNIACH WISIEĆ BĘDĄ JAK I
                WALĘSA I TENB JM ŻAR razem znim
    • Gość: Alojz Re: A mnie ciekawi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.08.05, 15:56
      co ze styropianem? Rozumiem, że wypłowiałe sztandary rzeba podkoloryzować, a
      najlepszych specjalistów mamy w tym zakresie w magistracie. Ale zwietrzały
      styropian wymaga innej technologii.
    • Gość: Zdrojewski Pójdę tam i kupę zrobie na te sztnadarki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 16:25

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka