Gość: Tazet IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.08.05, 00:26 No to jak znam życie, to 85 proc. zląduje dzięk jakimś kretyńskim urzędnikom, co to mają zawsze jakiś problem, w jakimś magazynie, a parę sztuk wisieć będzie w Rynku dla picu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anwb Solidarność podarowała flagi 10.08.05, 08:07 Coż! kiedyś PZPR tez przekazywala flagi do zawieszenia... Historia lubi sie powtarzac. Znowoz bedziemy wieszac jedynie sluszne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jewropa do przedmówcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 09:32 Z tą małą różnicą, że gdyby w czasach PZPR-u był Internet, to za taki wpis jakiś UBek (np. tatuś Cimoszewicza) już dawno by cię namierzył i trzeba by się było wytłumaczyć z wpisu na forum. Obecnie praktykują to w Chinach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTYKOMUNISTA A teraz niech bezrobotni robole maszeruja radosnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 12:53 dziekując swojej Pannie S za wolność - bide i nyndze oraz torty i łososie faszerowane frytkami tłustej swini wałesozoologicznej - BUHAHAHA JM JARRE i tłuste swinie beda się bawić na trupie Stoczni Gdanskiej - czyz to nie paradoks historyczny ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTYWAŁESA RBOTNICY - PO RYJACH ZDRAJCÓW Z S !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 12:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolo Re: RBOTNICY - PO RYJACH ZDRAJCÓW Z S !!! IP: 5.6.2D* / *.saix.net 10.08.05, 14:40 A juz tak na powaznie i bez zacietrzewienia. Czy jest mozliwosc zobaczenia tych dziel? Bylo, minelo ale sie ostalo. Moi tez szyli takie cacka! Odpowiedz Link Zgłoś
brat44 puknij się w głowę!!!!!! 10.08.05, 15:07 koleś w głowę sie puknij jesteś sfrutrowany żonie sie wyżal, nie masz bo Cię zostawila to skocz z grunwaldu i po sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROBOTNIK 80 Całuj w dupe wałese KMIOCIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 16:23 I co pow9iesz bgurku, na naszych, robotniczych plecahc ta swołocz do władzy doszła a my za 980 PLN netto po 14 godzin pracujemy szmatławy aparatczyku ,,,, Ale przyjdzie dzien i NAJNIGIER Z ŻYDAMI KWASA NA LATARNIACH WISIEĆ BĘDĄ JAK I WALĘSA I TENB JM ŻAR razem znim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alojz Re: A mnie ciekawi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.08.05, 15:56 co ze styropianem? Rozumiem, że wypłowiałe sztandary rzeba podkoloryzować, a najlepszych specjalistów mamy w tym zakresie w magistracie. Ale zwietrzały styropian wymaga innej technologii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdrojewski Pójdę tam i kupę zrobie na te sztnadarki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 16:25 Odpowiedz Link Zgłoś