Gość: Fufek IP: *.wroclaw.mm.pl 03.10.05, 15:45 rafalorszak.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: exit Re: Rafał Orszak IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.10.05, 16:02 twoja strona wygląda jak strona biura pogrzebowego . Zresztą treści w niej zawarte są rónie puste jak głowa grabarza. Ale wiadomo : Modzierz Wszechgłópia! ps. nikt normalny nie daje linka na swoją strone na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tia .................................................. IP: 82.26.51.* 03.10.05, 16:19 strona wyglada jak nekrolog, zawartosc zapewne dolujaca, czy kazdy faszysta musi byc zakompleksionym, zalosnym ignorantem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: ............................................. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.05, 09:08 buuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak Re: Rafał Orszak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.05, 16:34 I nie pięc i dziesięc nawet plutonów ruszy żelaznym marszem w ciemna listopadowa noc, i Ci którzy kradli , kłamali iz dradzali , ci co polske sprzedali, poczuja szczurzą beznadzieję braku ucieczki ,ale na honorowe podcięcie sobie żył zabraknie im odwagi .... To Potworna NOC platformy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tia zagadka IP: 82.26.51.* 03.10.05, 16:43 "I nie pięc i dziesięc nawet plutonów ruszy żelaznym marszem w ciemna..." wiec ile bedzie tych plutonow i co to jest zelazny marsz? Tak z ciekawosci pytam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak NOO JEZUUU, TO PRZENOŚNIE SĄ !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.05, 16:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exit Re: NOO JEZUUU, TO PRZENOŚNIE SĄ !! IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.10.05, 17:01 Każdy sie może najarać a potem napisać ze to przecież przenośnia ! Parz na to : " wiem ze kisnę , moje oczy zasypiają dotykam pustki lecąc przez wewnętrzny środek moge wnętrza. Wszystko jest kwaśne. ssam Sram " I co ? mogę napisać ze to są metaforyt ? napiasłem to w chwilę udajac najaranego zioma. Przestańchłopie sie zasłaniać sztujką i metaforą boś nie Miłosz ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak NIE POJMUJESZ EMOCJONALNEJ GŁEBI I UNIESIENIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.05, 17:13 Twoja metafora o KUPIE jest niczym , nie pokazuje niczego, nie twki w niej żadne ekspresja, jesteś jak ta kupa ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exit Re: NIE POJMUJESZ EMOCJONALNEJ GŁEBI I UNIESIENIA IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.10.05, 17:38 oj ! mój wielki Poeta Rafał Orszak nie rozumie metafor ? A pozatym nie potrafi czytać !!!! Gdzie ty tam widzisz kupe ? czy tam jest coś napisane o kupie ? Odpowiedz Link Zgłoś
ed_norton Re: NIE POJMUJESZ EMOCJONALNEJ GŁEBI I UNIESIENIA 05.10.05, 11:48 hehe, Kocham Cie Rafale, zaczalem nawet nosic swojego lonsdale na powrot i na msze dalem, zebys nam Wielka Polske Katolicka budowal...jesli tylko dasz znak, rusze w noc dlugich nozy z Toba ramie w ramie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ano Wiersz dla Orszaka IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 05.10.05, 13:46 Drogi Rafale - synaps niedobór ukrytych w tym co zamiast szyi czai się srodze dając swój popis czasem na forum wbrew tej przestrodze …… przestrzeni kulistej co czaszkę wypełnia mocy się rodzi iście piekielna Głupota, marazm, brak tolerancji no i pisownia zaiście podła.. prowadzi orszak zdesperowanych, niedocenionych prosto do kotła Młodzieży Polskiej bowiem on synem tej , która pisać poprawnie nie umie Boga na ustach Maryję w sercu ale naprawdę ……..zero w rozumie. Śmietnik frazesów, dogmatów kupa …taką naprawdę młodzieży grupa Która w te bzdury bez końca wierząc śmie się nazywać polską młodzieżą… Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak Re: Wiersz dla Orszaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 14:17 Brawo,brawo..Moje uznanie i to nie tylko dlatego,żeś moją "starą" znajomą.Powodzenia.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek Re: Rafał Orszak IP: 213.58.129.* 03.10.05, 17:31 Nie, no rewelacja. Trafilem za posrednictwem tej strony na strone mlodziezy wszechpolskiej. Niezle sie ubawilem: Deklaracja Kim Jestesmy zawiera blad ortograficzny, a rubryka Ciekawe artykuly jest pusta !!!!. Jak na organizacje, ktora stawia na edukacje to chyba lekka wtopa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek Re: Rafał Orszak IP: 5.1.* / *.netcabo.net 03.10.05, 23:00 Aha i jeszcze jedno. Na stronie mlodziezy wszechpolskiej nie znalazlem ani jednej wzmianki o jakiejkolwiek kobiecie, ktora nalezalaby do tej organizacji. Jak to mozliwe? O co tu chodzi? Moze ktos mi wyjasni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Rafał Orszak IP: *.dami.pl / *.dami.pl 03.10.05, 23:13 Gość portalu: heniek napisał(a): > Aha i jeszcze jedno. Na stronie mlodziezy wszechpolskiej nie znalazlem ani > jednej wzmianki o jakiejkolwiek kobiecie, ktora nalezalaby do tej organizacji. > Jak to mozliwe? O co tu chodzi? Moze ktos mi wyjasni? To lepiej poszukaj ćwoku, a nie głupkowato pytaj `o co chodzi`. To, że jesteś analfabetą i nie umiesz czytać wcale cię nie tłumaczy - zawsze możesz poprosić kogoś o pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek Re: Rafał Orszak IP: 5.1.* / *.netcabo.net 03.10.05, 23:18 no wlasnie poprosilem cie o pomoc, ale najwyrazniej ty tez nie jestes w tym najmocniejszy... czyzby wszechpolak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Rafał Orszak IP: *.dami.pl / *.dami.pl 03.10.05, 23:25 Przeczytałem dział kontakty i jest ta pełno dziewczyn... Czytałem też deklaracje `kim jesteśmy` i nie zauważyłem błędu ort. - oświeć mnie w którym miejscu go widzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek Re: Rafał Orszak IP: 5.1.* / *.netcabo.net 03.10.05, 23:33 "Nie jesteśmy ludźmi z nikąd". Napisz mi proszę co oznacza ostatnie slowo w zdaniu powyżej? Ja szukalem w slowniku i nie znalazlem. Moze pospieszyleś sie z tym analfabetą? Zawsze na wejście obrażasz ludzi, czy tylko mnie uczynileś ten honor? Tak czy inaczej sam wystawileś sobie świadectwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Rafał Orszak IP: *.dami.pl / *.dami.pl 03.10.05, 23:44 "Nie jesteśmy ludźmi z nikąd" Jakiekolwiek masz tu zastrzeżenia, to napewno nie ma w tym zdaniu błędu ortograficznego - więc rzuciłeś niesłuszne oskarżenie. > Zawsze na wejście obrażasz ludzi, czy tylko mnie uczynileś ten honor? Tylko tobie - za głupkowate i nieuzasadnione docinki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exit Re: Rafał Orszak IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.10.05, 23:48 ale z Ciebie tłuk... rośnie nam nowe nowa grupa która za 40 la bedzie słuchać radio maryja , Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Rafał Orszak IP: *.dami.pl / *.dami.pl 03.10.05, 23:56 A Ty się pewnie czujesz lepszy od "starych babć z Radia Maryja". Nie będę Ci psuł samopoczucia poeto-geniuszu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek Re: Rafał Orszak IP: 5.1.* / *.netcabo.net 03.10.05, 23:53 "na pewno" pisze sie oddzielnie ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Rafał Orszak IP: *.dami.pl / *.dami.pl 04.10.05, 00:00 Cóż, racja. A poza tym - nazwy własne jak "Młodzież Wszechpolska" pisze się z wielkiej litery. Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Rafał Orszak 05.10.05, 12:21 Gość portalu: heniek napisał(a): > "na pewno" pisze sie oddzielnie ... Jesteś tego absolutnie pewnien, że tak właśnie pisze "sie"? Bo mi się wydaje, że powinno być "się". Specjalistą jednak nie jestem i być może tak mi się tylko wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek Re: Rafał Orszak IP: 213.58.129.* 05.10.05, 12:24 racja, ale nie wszyscy maja na komputerze polskie czcionki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jekdok Heńku Drogi wstydź się za niewiedzę o nikądzie ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 00:30 Toż to jest miejsce leżące niedaleko nienacka. To gdzieś na zachodzie przedwojennej Polski było. Przecież w 1939 wróg (któż to, ach któż?) napadł znienacka, a nikąd jest pewnie nie opodal ;-))) Tak swoją drogą nie za wiele wymagasz od bidnych młodzieniaszków wszechtamniechtam, oni są od słuchania a nie od myślenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Re: Nie przedłużajcie cierpień Cierpiała... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 19:46 ...przecie na pierwszy rzut oka widać, że to masochista. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jekdok Raczej ekshibicjonista i to z kompleksami jak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 00:33 Olympus Mons (a to nie jest mała górka ;-)), zresztą jedno nie wyklucza drugiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak Prawdziwy Rafał Orszak! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 09:33 No ładnie ktoś się podszywa podemnie...Nie dajcie się zwieść tej prowokacji.Reszta bez komentarza.Pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exit Re: Prawdziwy Rafał Orszak! IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 04.10.05, 14:55 to nie zmienia faktu że twoja strona to reklama firmy świadczącej usługi żałobnego orszaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Igła Orszak? Żałobny chyba... IP: *.wroclaw.mm.pl 04.10.05, 15:07 Ja się nie dziwię, że rAFAŁ oRSZAK ma takie problemy psychiczne - nie mieć partnerki w tym wieku... jak widzę jego twarz i ogoloną głowę, to cieszę się, że Bóg stworzył mnie lesbijką - przynajmniej mam pewność, że z takim monstrum na pewno nie spędzę reszty zycia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exit Re: Orszak? Żałobny chyba... IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 04.10.05, 16:47 A ja sie ciesze że homo nie jestem ( z całym szacunkiem dla homo ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orszak? Żałobny chyba... IP: *.kom / *.kom-net.pl 05.10.05, 01:37 A może on ma już doś złodziei kantujących Polskę?!! Mickiewicz, Sienkiewicz też byli psychiczni???!!!, mnie uczono że to byli patriotci!! Czy ktoś kto ma dość krzywdy ludzkiej, zniszczenia wartośći narodu Polskiego to jest idiotą? Przepraszam, a komu to na rękę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obrońca ORSZAKA DOBRE PYTANIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 13:28 TO CI Z UKŁADU OKKRAGŁOSTOŁOWEGO, PARSZYWE TRUPY POLITYCZNE SPOD ZNAKU PO i KLD , żydostwo także ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak Żałoba po idiotach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 08:49 Uuu.Fatalnie.Nie podobam się zgorzkniałym i na ogół paskudnym lesbom..Też,igła,jesteś tak?No to wybacz,alenie zasmucę się,że nie mam u ciebie szans.Choć z tego co piszesz to nawet Brad Pitt nie ma u ciebie szans.Jesteś po prostu chamem i nawet dla mnie ma tu mniejsze znaczenie,że również dewiantem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak Z Igły widły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 08:51 Jeszcze jedno,flustratko Igło,po czym poznać niby,że nie mam kobiety?Po tym,co napisałaś moją idee fix będzie uratować ich jak najwięcej przed tobą.A Dios! Odpowiedz Link Zgłoś
sothis666 Zla odpowiedz 05.10.05, 12:07 Dlaczego nie masz? Odpowiedz jest w Twoich 'aforyzmach': "To, że kobieta jest piękna powoduje, iż wydaje się nam czymś wyjątkowym. Piękno maskuje diabła, przeciętność lub głupotę." "Kobiety są jak psychopaci! Nigdy nie wiadomo, co myślą, kiedy robią i co robią, kiedy myślą." Ponadto w kontaktach z kobietami pomaga subtelny humor z polecanych w dziale 'linki' stronek: phalanx.pl/galerie.0.html?&id_category=6&cHash=b56dc26c2bhm... zanim zaglosujecie na Lecha K. lepiej sie zastanowcie... czy on naprawde bedzie wspieral kluby mlodych, identycznie ubranych i ostrzyzonych chlopcow bez dziewczynek;) Z tego co wiem to jest przeciw i mowi ze to 'nienaturalne' (podobnie kandydat na premiera:))) Nie ma dobrych ludzi. Są tylko mniej lub bardziej ukryte perwersje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak Baby,ach te baby.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 13:06 Jesteś zbyt ograniczony w tym zakresie by to zrozumieć.Ale skoro wiecie lepiej,to zaraz do braku baby dojdzie,że jestem narkoman,faszysta-to już jasne,zjadam rybki akwariowe na śniadanie i gadam do pieńka.Jak rozumiem wprowadzacie w czyn hasło:wolnośc,równość braterstwo...albo śmierć.A wiesz Sothis 666,że używanie symboli satanistycznych i zabawa w okultyzm może zakończyć się piekłem i potępieniem.Na religię się nie chodziło,co? Odpowiedz Link Zgłoś
sothis666 Re: Baby,ach te baby.. 05.10.05, 13:25 > Sothis 666,że używanie symboli satanistycznych i zabawa w okultyzm może > zakończyć się piekłem i potępieniem.Na religię się nie chodziło,co? Ja jestem samoświadomym programem konwersacyjnym obcej cywilizacji. Mam tu tylko badać. Wiec sam rozumiesz. Szatan jest jakby... bardziej dla Was. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Orszak Re: Baby,ach te baby.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 14:20 Ach więc te Sothis to raczej,że pierdoły nie z tej ziemi kolega opowiada.A to przepraszam psia gwiazdo.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LESBA DAJ MI DUPY ZAMIAST DYSKUTOWAĆ Z ORSZAKIEM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 10:10 Odpowiedz Link Zgłoś