Dodaj do ulubionych

trzeci migdał

08.12.05, 12:24
Dziewczyny, gdzie we Wrocławiu polecacie przeprowadzenie zabiegu wycięcia
trzeciego migdałka? Może być prywatnie.
Obserwuj wątek
    • yenna_m Re: trzeci migdał 08.12.05, 22:03
      a Klinika otolaryngologii na Chałubińskiego 2?
      Z tego, co wiem, robia tez zabiegi tzw "komercyjne".
      No i jest tam oddzial dzieciecy.

• patysia81 Re: trzeci migdał 12.12.05, 10:07
          a czy nie ma juz odwrotu od wycięcia tego migdałka?? z tego co wiem to niezbyt
          przyjemny zabieg dla dziecka. mialam zajecia z medycznych podstaw logopedii z
          panią doktor z wrocławia która mówiła, że robi wszystko żeby uniknąć wycięcia
          migdałka. Pewnie już byłaś u lekarzy, ale jak coś mogę podać namiary na tą panią
          doktor. Jak cos pisz na priv.
            • yenna_m Re: trzeci migdał-do patysi 13.12.05, 14:17
              mi logopeda powiedziala, że absolutnym wskazaniem do wycinania migdalka jest
              niedosluch powstaly u dziecka w wyniku przerostu tego migdalka

poza tym w nauce jest bardzo mocny spór, czy migdalek nalezy wycinac, czy tez
              nie

podobno migdalek potrafi odrosnąć po takim wycięciu
              i podobno czasem wycina sie ten migdalek kilka razy

nie wiem ile w tym prawdy
              • agqa9 Re: trzeci migdał 30.12.05, 08:54
                Zabiegi na NFZ wykonują szpitale na Chałubińskiego, im. Marciniaka, na
                Kamieńskiego i na 1-go Maja. ż terminami jest różnie, najszybciej chyba w
                Marciniaku, poza tym jeśli masz wskazania do wykonania zabiegu na cito np.
                bezdechy to po konsultacji u lekarza w przychodni przyszpitalnej terminy
                potrafią się znacząco skróćić. Mi powiedzieli np. w Marciniaku że będziemy
                czekać ok. miesiąca. Prywatnie zabieg można wykonać w Pliklinice na Grobli na
                pl. Hirszfelda, zabieg robi tam dr Gul ordynator 1-go Maja oraz Medoconcept na
                Krzyckiej, zabieg robią tam dr Ryszkowski i dr Resler. Terminy w Mediconcepcie
                praktycznie na już, my umówialismy się na zabieg we wtorek a sam zabieg był w
                czwartek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka