Dodaj do ulubionych

PROSZĘ O POMOC

22.12.05, 20:04
Kochani, mieszkam w gdańsku i nie znam waszego rynku pracy. Bardzo chciałabym
pomóc mojemu tacie, ktory mieszka pod Wrocławim i od wielu miesięcy poszukuje
pracy. Problem to jego wiek - 53 lata.
Wierzę, że jest szansa na pracę dla mężczyzny w wieku 53 lat. Doświadczony
mechanik samochodowy i kierowca z wieloletnim doświadaczeniem. Podpowiedzcie
proszę jak poradzić sobie z tym problemem, może ktoś wie gdzie mogłabym
zapukać. A może ktoś z Was potrzebowałby pracownika z takimi kwalifikacjami.
Byłby to piękny prezent pod choinkę.
Obserwuj wątek
    • kolejar Re: PROSZĘ O POMOC 23.12.05, 02:08
      Mam nadzieję i jestem głęboko przekonany, iż jest to realne. Może nie w sensie
      prezentu pod tegoroczną choinkę, ale za rok...
      Jako potencjalny pracodawca mógłbym zagwarantować stanowisko szofera mojego RR
      Phantom VI. Problem tylko w tym, że nie osiągnąłem jeszcze takiego majątku. Ale
      jak uda się to, co powinno, to naprawdę może być real.
      Poza tym za niewiele miesięcy we Wr. i tak zacznie się boom gospodarczy. Już to
      zaczyna być widoczne. Głowa do góry! Uda się!
    • tomek854 Re: PROSZĘ O POMOC 23.12.05, 02:55
      A kierowca jakich kategorii to jest?

      Bo wiem, ze jest dosyc pracy dla kierowcow tirów, bo wielu z nich wyjeżdża na wyspy do pracy. A moze i Twój tato by pojechał? Warto (sam byłem i wynieram się ponownie)
      • kolejar Re: PROSZĘ O POMOC 23.12.05, 04:10
        W niektórych MPK w Polsce są nawet spec-szkolenia kierowców na busy
        lewo-stronne. W Wlk. Brytanii jest bardzo duże zapotrzebowanie na kierowców
        autobusów - od "London Transport" po setki firm dojeżdżających do każdej wioski.
        I piętrus, i dalekobieżny, i lokalny... Tyle tam tych busów, że driverów wciąż i
        wciąż będzie za mało. U nas zwalniają. To chopy jado, gdzie robota jest.
        Może to rzeczywiście dobry pomysł?
        • tomek854 Re: PROSZĘ O POMOC 23.12.05, 05:50
          Ale też TIRowcy jadą. Jeżdżę stopem i nie trafiłem od dawna na takiego co by się wybierał.

          Mówią wprost - mowia, ze tygodniami domu nie widzą, a tam mają 3 tygodnie pracy i tydzien wolnego na przyklad zaproponowane, samolot leci 2 godziny a zarabia sie 5 razy tyle wiec decyzja jestr prosta.

          Ktos musi za nich w PL jezdzic...
          • tomek854 errata 23.12.05, 05:51
            co by się NIE wybierał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka