aganiok11
22.12.05, 20:04
Kochani, mieszkam w gdańsku i nie znam waszego rynku pracy. Bardzo chciałabym
pomóc mojemu tacie, ktory mieszka pod Wrocławim i od wielu miesięcy poszukuje
pracy. Problem to jego wiek - 53 lata.
Wierzę, że jest szansa na pracę dla mężczyzny w wieku 53 lat. Doświadczony
mechanik samochodowy i kierowca z wieloletnim doświadaczeniem. Podpowiedzcie
proszę jak poradzić sobie z tym problemem, może ktoś wie gdzie mogłabym
zapukać. A może ktoś z Was potrzebowałby pracownika z takimi kwalifikacjami.
Byłby to piękny prezent pod choinkę.