Dodaj do ulubionych

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

IP: *.chem.uni.wroc.pl 20.12.02, 09:42
życzę tym Forumowiczom, którzy używają Forum do dyskusji, a nie obrażania
innych. Pozostałym życzę, żeby zainteresowali się czymś innym.
A na Nowy Rok proponuję:
* więcej życzliwości
* lepszej ortografii (niekiedy, niestety)
* i w ogóle samych sukcesów.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka