Gość: STrup
IP: *.chem.uni.wroc.pl
20.12.02, 09:42
życzę tym Forumowiczom, którzy używają Forum do dyskusji, a nie obrażania
innych. Pozostałym życzę, żeby zainteresowali się czymś innym.
A na Nowy Rok proponuję:
* więcej życzliwości
* lepszej ortografii (niekiedy, niestety)
* i w ogóle samych sukcesów.