dobrush
22.05.06, 08:45
Hej!
Czy ktoś wiec o jest/będzie kręcona na Łowieckiej (niedaleko
elektrociepłowni)? Przez 2 ostatnie tygodnie widziałem tam dobudowali trochę
ruin (choć nie wiem po co - generalnie ta dzielnica mogła by grać w filmie z
lat 1920-1950 bez charakteryzacji...) a od dziś już zamknięta cała ulica +
mega korki dookoła. Dziś się tam przejdę pieszo i zobaczę kto/co zacz.
Pa, DH