Dodaj do ulubionych

Zdjęcia do filmu na Łowieckiej ?!?

22.05.06, 08:45
Hej!

Czy ktoś wiec o jest/będzie kręcona na Łowieckiej (niedaleko
elektrociepłowni)? Przez 2 ostatnie tygodnie widziałem tam dobudowali trochę
ruin (choć nie wiem po co - generalnie ta dzielnica mogła by grać w filmie z
lat 1920-1950 bez charakteryzacji...) a od dziś już zamknięta cała ulica +
mega korki dookoła. Dziś się tam przejdę pieszo i zobaczę kto/co zacz.

Pa, DH
Obserwuj wątek
    • Gość: borsuk40 Re: Zdjęcia do filmu na Łowieckiej ?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 16:42
      Na pl. Daniłowskiego (Karłowice) kręcono w tym samym czasie zdjęcia do
      filmu "Dywersant II" (chyba jakiś ruski) W tych samych klimatach, więc
      podejrzewam, że na Łowieckiej to też mogli być oni.
      Ale już nic nie ma.
      • wielki_czarownik Chyba ten sam 25.05.06, 19:29
        Bo widziałem dzisiaj przebierańców w mundurach Armii Czerwonej (piechurzy i jeden tankista).
        • turez Re: Chyba ten sam 25.05.06, 21:46
          ten sam bo widzialem w Faktach :)
    • bonczek_hydroforgroup Tu masz link 26.05.06, 07:46
      Film prod rosyjskiej "Dywersnat II"
      wroclaw.hydral.com.pl/szukaj.html?srch=dywersant&f=search&rdg1=bud&Submit=Szukaj
      • Gość: fran Re: Tu masz link IP: *.crowley.pl 26.05.06, 08:13
        tu też troche fotek

        www.festungbreslau.wroclaw.pl/dywersant.htm
        • mimijka Re: Tu masz link 26.05.06, 08:39
          To faktycznie wszystkie zdjęcia z Łowieckiej ?? bo nie znam aż tak dobrze tamtych obszarów :)
          • mimijka Re: Tu masz link 26.05.06, 08:41
            tam gdzieś jest klub Energetyk ?? bo coś tak mi sie kojarzy z zamierzchłych czasów (cos jak by jakaś studniówka (-:) .......:D
            • kriss21 Re: Tu masz link 30.05.06, 01:16
              Jest dalej taki klub, przy jednym z bocznych wejść na teren Elektrociepłowni
          • Gość: Gość Re: Tu masz link IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.05.06, 09:28
            Tam jest kręcony film "Dywersant II" i nie na Łowieckiej ale na Ptasia-
            Kaszubska. W tym rejonie był kręcony między innymi film "Wyspa z ulicy Ptasiej"
            Mamy we Wroclawiu plenery światowe. A może by tak władze wyprowadziły z tych
            ruin mieszkańców i wtedy niech kręca filmowcy ile chcą.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka