Gość: dr mor IP: W3cache.Rozanka.WROC.PL:* 22.01.03, 20:57 W piątek(24.01.03) ok.godz.17.00 w Galerii Szkła i Ceramiki ul.Kiełbaśnicza 5,wernisaż grupy UNIKAT pt"Czarno-białe".Obecność obowiązkowa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj