IP: W3cache.Rozanka.WROC.PL:* 22.01.03, 20:57
W piątek(24.01.03) ok.godz.17.00 w Galerii Szkła i Ceramiki ul.Kiełbaśnicza
5,wernisaż grupy UNIKAT pt"Czarno-białe".Obecność obowiązkowa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka