niepokorna23
02.07.06, 21:23
Jestem nowa we Wrocku, nia mam znajomych, nie znam miasta za bardzo, oprócz Rynku,
doradzcie jak spedzać czas wolny gdy się nikogo tutaj nie zna?
gdzie mozna poznać fajnych ludzi? przeciez nie bede chodzic po RYnku czy knajpach i pytać czy mogę sie przysiąśc...
dodam, że nie straszę więc to troszke ułatwia mi sprawę...
pozdrawiam wszystkich Wrocławian