Dodaj do ulubionych

Nowa we Wrocławiu

02.07.06, 21:23
Jestem nowa we Wrocku, nia mam znajomych, nie znam miasta za bardzo, oprócz Rynku,
doradzcie jak spedzać czas wolny gdy się nikogo tutaj nie zna?
gdzie mozna poznać fajnych ludzi? przeciez nie bede chodzic po RYnku czy knajpach i pytać czy mogę sie przysiąśc...
dodam, że nie straszę więc to troszke ułatwia mi sprawę...
pozdrawiam wszystkich Wrocławian
Obserwuj wątek
    • nikita696 Re: Nowa we Wrocławiu 02.07.06, 22:40
      areobik, kursy tańca....
      • Gość: josip Re: Nowa we Wrocławiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 22:44
        Wszedzie gdzie sa ludzie tam pojawiaja sie mozliwosci ich zapoznania:)
        Powodzenia
        • Gość: Smyk Re: Nowa we Wrocławiu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.07.06, 22:54
          Zawsze można poderwać kogoś na forum :)
    • Gość: Kuba Re: Nowa we Wrocławiu IP: *.206.112.98.telsat.wroc.pl 02.07.06, 23:20
      Jesli chcesz poznac stalego bywalca klubow i kogos znajacego bardzo dobrze
      miasto to dawaj :) Chetnie oprowadze ;)
      • Gość: mamusia zobacz ilu mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 23:56
        u nas na forum wymiataczy od groma, potrafią wszystko i wszędzie
        • Gość: Kuba Re: zobacz ilu mistrzów IP: *.206.112.98.telsat.wroc.pl 03.07.06, 18:17
          No i przedewszystkim zawsze moga :D
    • lillalu Re: Nowa we Wrocławiu 03.07.06, 11:00
      Chętnie pogadam.też mam 23 lata i nudzi mi się, bo wszyscy wyjechali.moje gg4993976
    • tk123 Re: Nowa we Wrocławiu 03.07.06, 20:11
      A skąd przybyłaś do Wrocławia?
    • Gość: Antena83 Re: Nowa we Wrocławiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 18:33
      Chyba ,,od downa"
    • Gość: Michal Re: Nowa we Wrocławiu IP: *.rozanka.wroc.pl 26.11.06, 23:36
      Pisz do mnie tez, ja tez nie jestem tutaj dlugo : 902239 ;) /Michal
    • ludendorf Re: Nowa we Wrocławiu 27.11.06, 01:24
      Nowi znajomi? Idziesz do pracy, na jakieś zajęcia sportowe czy plastyczne:P,
      szkolenia albo studia i już w sposób naturalny ich zdobywasz :D. Najłatwiej
      zaprzyjaźnić się z ludźmi z którymi łączą wspólne problemy i doświadczenia.
      Odradzam szukanie znajomych "na siłę" w Pubach przez "dosiadanie się".
      Internetowe znajomości też nie za bardzo. Pozdraiwam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka