four4
06.07.06, 22:23
Pomyśleć,że w czasach gdy ja studiowałam było więcej miejsc na Farmacji niż
chętnych do jej studiowania.Od kilku lat istny boom i nowe możliwości.Żeby
tak jeszcze wnieść świeży powiew na Oddział Analityki tegoż wydziału..
Gratulacje Panie Profesorze. Pamiętam Pana wykłady z fizjologii i
patofizjologii i jak na lata 80-te były to nowości(ba, opuściłam tylko 1
wykład).Pozdrawiam, analityczka po doktoracie,absolwentka 84r.