Dodaj do ulubionych

Ameryko, Ameryko!

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 20.03.03, 18:02
Tracicisz całą sympatię po zamachu 11.IX ponieważ Mr G.W. Bush prowadzi Cię
na brudna wojnę - to Twój drugi Wietnam.
Wszyscy którym tak to się kojarzy niech wiedzą, że to dopiero początek
krucjaty przeciw demokracji, suwerenności i niezależności.

Amerykanie wiecie kiedy zaczęliście tę wojnę, ale nie macie pojęcia kiedy się
ona zakończy.

Obserwuj wątek
    • Gość: Rafis Europo,naiwna wyspo :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.03.03, 18:10
      Gość portalu: lesiop napisał(a):

      > Tracicisz całą sympatię po zamachu 11.IX ponieważ Mr G.W. Bush prowadzi Cię
      > na brudna wojnę - to Twój drugi Wietnam.
      > Wszyscy którym tak to się kojarzy niech wiedzą, że to dopiero początek
      > krucjaty przeciw demokracji, suwerenności i niezależności.
      >
      > Amerykanie wiecie kiedy zaczęliście tę wojnę, ale nie macie pojęcia kiedy
      się
      > ona zakończy.
      >

      Pewnie gdzies za kilka tygodni powinien byc spokój i Francja,Niemcy wraz z
      Ameryką rozpoczna podział łupów w imie pokoju.

      P.S. Obserwójcie kto bedzie wydobywał rope po wojnie i dlaczego będzie to
      francuski elf :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka