Gość: lesiop
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
20.03.03, 18:02
Tracicisz całą sympatię po zamachu 11.IX ponieważ Mr G.W. Bush prowadzi Cię
na brudna wojnę - to Twój drugi Wietnam.
Wszyscy którym tak to się kojarzy niech wiedzą, że to dopiero początek
krucjaty przeciw demokracji, suwerenności i niezależności.
Amerykanie wiecie kiedy zaczęliście tę wojnę, ale nie macie pojęcia kiedy się
ona zakończy.