pergolaok 14.01.07, 18:50 wita, mam pytanie czy ktoś w okolicach wrocławia buduje lub zamierza budować domek libra z pracowni dobredomy.pl chętnie podzielę się swoimi uwagami, poznam inne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kasia Re: libra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 22:20 Witam tez podoba mi sie ten projekt ale jestem z mazowieckiego. Zamierzam wlasnie kupic projekt ale z podwojnym garazem. Czy pan juz wybudowal to mieszkanko ?? Odpowiedz Link Zgłoś