14.01.07, 18:50
wita, mam pytanie czy ktoś w okolicach wrocławia buduje lub zamierza budować domek libra z pracowni dobredomy.pl chętnie podzielę się swoimi uwagami, poznam inne.
Obserwuj wątek
    • Gość: kasia Re: libra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 22:20
      Witam
      tez podoba mi sie ten projekt ale jestem z mazowieckiego.
      Zamierzam wlasnie kupic projekt ale z podwojnym garazem.
      Czy pan juz wybudowal to mieszkanko ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka