06.04.07, 18:00
W te piękne Święta gdy Pan Zmartwychwstanie
życzę Wam smacznych jaj na śniadanie,
żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te Święta
trwały bez końca.
Obserwuj wątek
    • mmagda12 Re: Alleluja. 07.04.07, 21:40
      Dziekuje za zyczenia i rowniez Wszystkim zycze Wesolych Swiat
      • broneknotgeld Re: Alleluja. 07.04.07, 22:44
        Wielkanocny Baranek

        Świynto ofiara Żydow chroniyła
        Krew na ich dźwiyrzach w Egipcie była
        Po to baranka ofiarowali
        Tym se z niyszczyńścio wyratowali

        Krystus-Baranek krew swoja leje
        Jego ofiara łodmiynio dzieje

        Na stole momy przi Wielkanocy
        Niychej duchowi dokłodo mocy!
        • broneknotgeld Re: Alleluja. 08.04.07, 23:35
          "Schmackostern"

          Pokosztować Wielkanicy
          By mieć w życiu wiyncy mocy.
    • tusku Re: Alleluja. 09.04.07, 12:39
      Alleluja to znaczy ;chwalcie JAHWĘ;
      • sibeliuss Re: Alleluja. 09.04.07, 20:15
        tusku napisał:

        > Alleluja to znaczy ;chwalcie JAHWĘ;

        No prawie trafiłeś.
        • ouimet Re: Alleluja. 10.04.07, 04:33
          tusku napisał:
          >
          > > Alleluja to znaczy ;chwalcie JAHWĘ;

          szczegolnie istotny jest ten ogonek przy "E".
          Kociarzy zawsze "gonilem",ale ciebie potraktuje polubownie,poniewaz jestes
          nieudanum klonem tychze gledziarzy.Zapewne tez sie zawstydza posiadaniem
          takiego "uczonego mniej niz norma przewiduje"...
          Alleluja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka