sibeliuss 06.04.07, 18:00 W te piękne Święta gdy Pan Zmartwychwstanie życzę Wam smacznych jaj na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te Święta trwały bez końca. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mmagda12 Re: Alleluja. 07.04.07, 21:40 Dziekuje za zyczenia i rowniez Wszystkim zycze Wesolych Swiat Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Alleluja. 07.04.07, 22:44 Wielkanocny Baranek Świynto ofiara Żydow chroniyła Krew na ich dźwiyrzach w Egipcie była Po to baranka ofiarowali Tym se z niyszczyńścio wyratowali Krystus-Baranek krew swoja leje Jego ofiara łodmiynio dzieje Na stole momy przi Wielkanocy Niychej duchowi dokłodo mocy! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Alleluja. 08.04.07, 23:35 "Schmackostern" Pokosztować Wielkanicy By mieć w życiu wiyncy mocy. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Alleluja. 09.04.07, 20:15 tusku napisał: > Alleluja to znaczy ;chwalcie JAHWĘ; No prawie trafiłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: Alleluja. 10.04.07, 04:33 tusku napisał: > > > Alleluja to znaczy ;chwalcie JAHWĘ; szczegolnie istotny jest ten ogonek przy "E". Kociarzy zawsze "gonilem",ale ciebie potraktuje polubownie,poniewaz jestes nieudanum klonem tychze gledziarzy.Zapewne tez sie zawstydza posiadaniem takiego "uczonego mniej niz norma przewiduje"... Alleluja. Odpowiedz Link Zgłoś