19.04.07, 11:15
WITAJCIE
Podzielcie się jak godzicie obowiązki mam,żon i kobiet sełniających się w
zawodzie prawniczym.
A może szukacie teraz pracy i jest ciężko?!
Może wspólnieznajdziemy pomysł na samorealizację.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: miki Re: e prawnik IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.04.07, 13:24
      dzieci nie mam, ale mam meza; radze sobie tak, ze nie gotuje, sprzatam raz na
      dwa tygodnie. Maz juz sie przyzwyczaił ze musi radzic sobie sam i tak jest
      super. dobrze ze nie mam dzieci bo to zupełnie inne zycie, bez czasu dla siebie,
      zwłaszcza na poczatku. jestem na aplikacji i pracuje w kancy. nie mozesz znalezc
      pracy? jakie masz doswiadczenie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka