kluseczkam 19.04.07, 11:15 WITAJCIE Podzielcie się jak godzicie obowiązki mam,żon i kobiet sełniających się w zawodzie prawniczym. A może szukacie teraz pracy i jest ciężko?! Może wspólnieznajdziemy pomysł na samorealizację. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: miki Re: e prawnik IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.04.07, 13:24 dzieci nie mam, ale mam meza; radze sobie tak, ze nie gotuje, sprzatam raz na dwa tygodnie. Maz juz sie przyzwyczaił ze musi radzic sobie sam i tak jest super. dobrze ze nie mam dzieci bo to zupełnie inne zycie, bez czasu dla siebie, zwłaszcza na poczatku. jestem na aplikacji i pracuje w kancy. nie mozesz znalezc pracy? jakie masz doswiadczenie? Odpowiedz Link Zgłoś