Dodaj do ulubionych

Po dramatycznym meczu Turów przegrał z Prokomem

IP: 80.48.216.* 18.05.07, 22:36
Ludzie,nie ma co się łudzić Turów nie jest w stanie wygrać tego finału!
Gwizdki gwiżdżą kiedy trzeba!
Obserwuj wątek
    • Gość: lol Dragisa Drobnjak Drobniak IP: *.magma-net.pl 18.05.07, 23:21
      watpliwości heh? ;)
    • Gość: ja Re: IP: *.magma-net.pl 18.05.07, 23:51
      Lać węglarzy ze zgorzelca Lać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: el che Re: Po dramatycznym meczu Turów przegrał z Prokom IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.07, 12:11
      K... mać! Czy wy wszyscy w zgorzelcu jesteście pop.... ażda porażka turowa to wina sędziów! Skończcie z tym płakaniem a popatrzcie na siebie! Sędziowie dali wam mecz na t acy, ale Drobnjak zesrał się w portki i nie trafił dwóch wolnych. Mam już dość tego lamentowania wąsaczy po każdej porażce. Gdyby nie sędziowie bylibyście mistrzami NBA
      • Gość: ja Re: IP: *.magma-net.pl 19.05.07, 13:49
        Węglarzom przewróciło się w głowach i myślą że zawojują już cały świat tym
        swoim śmiesznym wiejskim klubikiem. Skończy się sponsor, skończą się "kibice".
        Węglarzom życzę przegranej 4:0. Nie dla psa kiełbasa, nie dla węglarzy
        koszykarskie salony!

        Lać węglarzy Lać!!!
    • Gość: jerzy Re: Po dramatycznym meczu Turów przegrał z Prokom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.07, 17:26
      Niestety wychodzą kompleksy małego miasteczka :(
      Gdyby sędziowie gwizdali przeciw Turowowi, to na pewno by nie gwizdnęli
      ostatniego faulu na Drobniaku dwie sekundy przed końcem dogrywki !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka