Gość: były kibic IP: 80.48.216.* 18.05.07, 22:36 Ludzie,nie ma co się łudzić Turów nie jest w stanie wygrać tego finału! Gwizdki gwiżdżą kiedy trzeba! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lol Dragisa Drobnjak Drobniak IP: *.magma-net.pl 18.05.07, 23:21 watpliwości heh? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: IP: *.magma-net.pl 18.05.07, 23:51 Lać węglarzy ze zgorzelca Lać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el che Re: Po dramatycznym meczu Turów przegrał z Prokom IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.07, 12:11 K... mać! Czy wy wszyscy w zgorzelcu jesteście pop.... ażda porażka turowa to wina sędziów! Skończcie z tym płakaniem a popatrzcie na siebie! Sędziowie dali wam mecz na t acy, ale Drobnjak zesrał się w portki i nie trafił dwóch wolnych. Mam już dość tego lamentowania wąsaczy po każdej porażce. Gdyby nie sędziowie bylibyście mistrzami NBA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: IP: *.magma-net.pl 19.05.07, 13:49 Węglarzom przewróciło się w głowach i myślą że zawojują już cały świat tym swoim śmiesznym wiejskim klubikiem. Skończy się sponsor, skończą się "kibice". Węglarzom życzę przegranej 4:0. Nie dla psa kiełbasa, nie dla węglarzy koszykarskie salony! Lać węglarzy Lać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy Re: Po dramatycznym meczu Turów przegrał z Prokom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.07, 17:26 Niestety wychodzą kompleksy małego miasteczka :( Gdyby sędziowie gwizdali przeciw Turowowi, to na pewno by nie gwizdnęli ostatniego faulu na Drobniaku dwie sekundy przed końcem dogrywki !!! Odpowiedz Link Zgłoś